دانلود کتاب وزغ: موجودات حال به هم زن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب وزغ: موجودات حال به هم زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب وزغ: موجودات حال به هم زن

کتاب وزغ: موجودات حال به هم زن نوشته الیس گراول، با زبانی طنزآمیز، جذاب و شیرین، داستان جالبی را در مورد وزغ‌ها بازگو می‌کند.

موضوع کتاب وزغ (The Toad) چیست؟

الیس گراول (Elise Gravel) در داستان مشهور خود، با ادبیاتی دوست‌داشتنی و صمیمانه به تعریف داستانی درباره وزغ‌ها می‌پردازد و اطلاعات سودمندی را درباره این موجودات به ظاهر حال به‌هم‌زن به کودکان ارائه می‌دهد.

مجموعه‌ی «موجودات حال به هم زن» برای آشنایی با موجوداتی است که در نگاه اول برای شما چندش‌آور هستند اما در حقیقت، نقش مهمی در زندگی انسان‌ها و طبیعت دارند و موجودات مفیدی محسوب می‌شوند. شما در این مجموعه‌ی هفت جلدی با موجوداتی مانند حلزون بی‌صدف، شپش، وزغ، عنکبوت، مگس و ... آشنا می‌شوید و مطمئن باشید که دیگر به نظرتان حال به هم زن نخواهند آمد.

کتاب وزغ برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان معروف دارای شهرت جهانی و بسیار پرطرفدار است و برای کودکان دبستانی بسیار دلچسب و لذت‌بخش خواهد بود.

در بخشی از کتاب وزغ می‌خوانیم:

پوست وزغ ویژگی‌های خاصی دارد؛ او به وسیله‌ی پوستش آب می‌نوشد و نفس می‌کشد! او باید پوست خود را مرطوب نگه دراد. به همین دلیل در جاهایی زندگی می‌کند که به آب دسترسی داشته باشد.

 ۳۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6805-20-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب وزغ: موجودات حال به هم زن

برای دانلود کتاب وزغ: موجودات حال به هم زن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  وزغ: موجودات حال به هم زن