دانلود کتاب وقتی که رفتی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب وقتی که رفتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب وقتی که رفتی

کتاب وقتی که رفتی نوشتۀ کارول میسون، داستان دو زن از دو نسل متفاوت را روایت می‌کند که زندگی‌ای سرشار از عشق و حسرت را پشت سر گذاشته‌اند. داستان زندگی‌ آن‌ها پس از ملاقات تصادفی‌شان، با فراز و نشیب‌هایی غافلگیر کننده از پس پرده بیرون می‌آید.

داستان شروعی آهسته دارد، اما به مرور اتفاقات، شتاب بیشتری می‌گیرند و خواننده را با اتفاقات مهیج و غیر منتظره‌ غافلگیر می‌سازد. این اثر از پرفروش‌ترین‌های آمازون در سال 2017 بود.

آلیس که زندگی‌اش را از هم پاشیده می‌بیند، تنها و حیران می‌ماند. زمانی که «آلیس» با «اِوِلین» آشنا می‌شود. او ظاهراً یک بازدید کننده معمولی از گالری محل کارش است، اما آلیس آرام آرام پی می‌برد که داستان زندگی «اولین» جالب و غم‌انگیز است و شباهت‌های عجیبی بین زندگی آن دو وجود دارد.

در بخشی از کتاب وقتی که رفتی (After You Left) می‌خوانیم:

قلبم به شدت مى‌زند. جاستین همیشه منشى‌اش را در جریان محل اقامتش مى‌گذاشت. من همیشه به شوخى مى‌گفتم اگر ما سوار یک قایق نجات در حال غرق باشیم، جاستین من را قبل از یکى از مشتریانش به کوسه‌ها مى‌سپارد. البته، این حرف درستى نبود. اما او همیشه با شنیدن این حرف لبخند مى‌زد، یک لبخند مسرى که به سرعت تمام چهره‌اش را دربرمى‌گرفت. و مى‌پرسید: «چرا این‌قدر خودت رو دست کم مى‌گیرى؟» و این سؤال خوبى بود.

درحالى‌که سعى مى‌کنم طورى که کسى متوجه نشود خودم را مطمئن نشان دهم، مى‌پرسم: «احیانا جاستین اونجا نیست؟»

اما لرزش صدایم را مى‌توانم بشنوم: ناامنى، تردید؛ ترس از روى خط آمدن او، ترس از روى خط نیامدن او همه را حس مى‌کردم. همان احساسى که هر بار مى‌خواستم از مادرم درباره گذشته‌ام بپرسم، به من دست مى‌داد. میل به خواستن، حق دانستن، همراه با خشم حاصل از دیدن خود در موقعیتى که باید سؤال مى‌کردم، در من جمع مى‌شد. امیال متناقض حرف زدن و بیرون ریختن دردها و ساکت ماندن و سرپوش گذاشتن بر تمایلات آنى همه به طور همزمان من را گرفتار مى‌کردند.

سکوت ترسناکى مکالمه ما را فرامى‌گیرد، سپس منشى جاستین با لهجه شمال غربى همیشه متعجبش مى‌گوید: «آلیس! آه، آهان! نه، جاستین اینجا نیست. فکر نمى‌کردم سراغش رو اینجا از من بگیرى.
او مى‌داند! سپس فکر مى‌کنم، نه، نمى‌تواند بداند.
با صدایى بریده بریده مى‌گویم: «احتمالاً داره به اونجا میاد. عجیبه، ولى موبایلش رو جواب نمیده.»

 ۳۹۲ صفحه، ۱,۰۱۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7436-98-1 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب وقتی که رفتی

برای دانلود کتاب وقتی که رفتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  وقتی که رفتی
.sali amitis
۱۳۹۷/۹/۱۱
رمان خوبی بود، البته اواسطش کمی خسته کننده شد ولی در نهایت تمومش کردم و خاطره‌ی خوبی از خواندن این کتاب
برام به جا موند
امنه عابدینی
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
کتاب خوبی بود اما کمی کسل کننده بود و هیجان کمی داشت
از پایان رمان خوشم نیامد میتونست جذاب تر تموم بشه
melika ahmadi
۱۳۹۷/۸/۲۲
کتاب جالبی بود، البته موضوعش خیلی جدید نبود و در اواسط داستان بیش از حد خسته کننده میشد که آدمو به ادامه کتاب ترغیب نمیکنه. غلط‌های نگارشی زیادی هم در کتاب بود گه امیدوارم رفع شه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)