دانلود کتاب ومک: ورزش‌های محیط کار - جلد دوم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ومک: ورزش‌های محیط کار - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ومک: ورزش‌های محیط کار - جلد دوم

کبری سبزعلی یمقانی در کتاب ومک: ورزش‌های محیط کار - جلد دوم، تعداد فراوانی ورزش جذاب، ساده و هیجان‌انگیز معرفی می‌کند تا با کمترین هزینه و ابزارها بتوانید آن‌ها را در ساعات کاری انجام دهید.

جذابیت این ورزش‌ها در قابلیت به اجرا درآوردن تیمی و تک نفره‌ی آن است. نام ومک از مخفف حروف اولیه‌ی "ورزش‌های محیط کار" یعنی جمع "و: ورزش"، "م: محیط" و "ک: کار" شکل گرفته است.

همه‌ی انسان‌ها می‌خواهند که کار، یک تجربه مثبت و جذاب برایشان باشد. چه شخصی خیال این را ندارد که هر روز با شور و اشتیاق سر کار برود؟ روانشناسی مثبت‌گرا نمایش می‌دهد که چطور هیجانات مثبت با فواید بی‌شماری از جمله بهبود سلامت، طول عمر و کیفیت زندگی بهتر ارتباط دارد. از سوی دیگر، عصبانیت، دلهره، افسردگی و نگرانی با پیامدهای نامطلوب در سلامتی مرتبط هستند.

ژن‌های ما مأمور حدود 50 درصد از سطوح خوشبختی ما هستند، اقدامات و نگرش‌های ما 40 درصد از شادی ما را تشکیل می‌دهند. از این رو اگر انتخاب و نگرش‌های ما تأثیر به سزایی در شادی ما داشته باشد، چطور می‌توانیم وضعیت مثبت و آسایش در محل کار را حفظ کنیم؟ تحقیقات بیانگر آن است که بعضی واکنش‌های مثبت روانشناختی با نتیجه بهتر سازمانی مرتبط هستند. احساسات مثبت و فرآیندهای در ارتباط با آن می‌تواند به انگیزه بالاتر، شکل‌گیری کاری و توانایی مقابله با اضطراب و بی‌اعتباری منتهی شود. از مدت‌ها پیش، این تصور وجود داشته است که انتشار روحیه در محل کار، بهره‌وری را افزایش می‌دهد؛ اگر چه امکان دارد، امتیازات آن از چنین نتیجۀ نهایی فراتر رود.

کبری سبزعلی یمقانی در گذر سال‌ها همکاری با مجموعه‌های کوچک و بزرگ کارآفرینی در شکل واقعی و حقوقی، دائماً فکرش درگیر این موضوع بوده که بتواند محیط مفرحی برای اشخاص حاضر در مجموعه‌ها فراهم کند، به شکلی که طبقه کارمند، کارگر و مدیر با بالاترین آسایش و آرامش در کنار هم کار کنند.

به همین دلیل اغلب روی مبحث‌های روانشناسی صنعتی و سازمانی نیم نگاهی داشت و حتی کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی سازمانی را در کنار دکتری بازرگانی بازاریابی گرفت. او با تحلیل‌های بیشتر متوجه شد که باید هر چه بیشتر بر روی مبحث‌های مثبت بودن در محیط کار تمرکز کند؛ چون خلاء مطالعاتی آن در جامعه احساس می‌شد. به همین دلیل شروع به ترجمه 3 جلد کتاب در زمینه روانشناسی مثبت در محیط کار کرد.

 ۸۲ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-95065-6-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ومک: ورزش‌های محیط کار - جلد دوم

برای دانلود کتاب ومک: ورزش‌های محیط کار - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ومک: ورزش‌های محیط کار - جلد دوم
نسیم رکاب دار
۱۳۹۹/۱/۱۱
ممنون از نویسنده بابت نگارش کتاب واقعا مفید بود👌🙇🌸
فرزاد مانیان
۱۳۹۸/۹/۲۰
گتاب جالبی است برای ورزش کردن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)