دانلود کتاب صوتی وینستون چرچیل


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی وینستون چرچیل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی وینستون چرچیل

در کتاب صوتی وینستون چرچیل اثر برندا هاوگن، با زندگی و افکار وینستون چرچیل یکی از رهبران مهم و تأثیرگذار جهان معاصر آشنا می‌شوید.

بعد از پایان جنگ جهانی اول، وینستون چرچیل (Winston Leonard Spencer Churchill) از جمله کسانی بود که خطر مسلح شدن مجدد آلمان را به مردم کشورش هشدار داد، اما کسی این هشدار را جدی نگرفت. هر چند رویدادها درستی ادعای او را ثابت کرد، اما این امر او را راضی نکرد. در آن زمان بریتانیای کبیر به راهبری نیاز داشت چرا که جنگ جهانی دوم در راه بود. چرچیل سه روز بعد از اینکه به مقام نخست‌وزیری انگلستان رسید در سال 1940 خطابه معروفش را ایراد کرد. او به جای آنکه نگران باشد، آرامش خاصی در چهره‌اش هویدا بود. چرچیل بارها از مرگ رهیده بود و همیشه باور داشت دلیل زنده ماندنش آن است که سرنوشت بزرگی در انتظار اوست. این تقدیر بزرگ چیزی نبود جز رهبری مقتدرانه بریتانیای کبیر توسط او در جنگ جهانی دوم. چرچیل می‌گفت: «به نظرم می‌آمد که دارم بر اساس تقدیر پیش می‌روم و تمام گذشته را محض آمادگی برای این زمان و این آزمون زیسته‌ام.»

وینستون چرچیل یکی از برجسته‌ترین سیاست‌مداران تاریخ است که از ابتدای فعالیت‌های پر تنش سیاسی‌اش به اوج شهرت و عنوان نخست‌وزیر قهرمان بریتانیا در جنگ جهانی دوم رسید. او نویسنده‌ای نامدار بود و در سال ۱۹۵۳ جایزۀ نوبل ادبیات را به دست آورد. وینستون چرچیل نظامی، سخنران، نقاش و خبرنگار جنگی معروفی هم به شمار میرفت.

 ۱ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۷۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
فصل اول: رهبر مقدر
۸ دقیقه
فصل دوم: مبارز جوان
۸ دقیقه
فصل سوم: آماده شدن برای زندگی نظامی
۱۳ دقیقه
فصل چهارم: خبرنگار و سرباز
۷ دقیقه
فصل پنجم: پارلمان
۹ دقیقه
فصل ششم: جنگ جهانی اول
۷ دقیقه
فصل هفتم: هشدارهای جنگ دوم
۱۰ دقیقه
فصل هشتم: نخست‌وزیر زمان جنگ
۱۱ دقیقه
فصل نهم: بعد از جنگ

راهنمای دانلود کتاب صوتی وینستون چرچیل

برای دانلود کتاب صوتی وینستون چرچیل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  وینستون چرچیل

نظرات کتاب صوتی وینستون چرچیل

محبوبه حسینی
۱۳۹۸/۸/۹
من خودم به شخصه مهم‌ترین چیزی که توی کتاب یاد گرفتم این بود که به دنبال استعداد‌های پنهانم بگردم، اگر چرچیل تصمیم میگرفت یک نقاش یا یک فیزیکدان یشود هیچوقت موفق نمیشد همونطور که در مدرسه همیشه نمرات پایینی کسب میکرد اما زمانی که وارد ارتش شد شروع به پیشرفت کرد
Mohsen Hajiyouni
۱۳۹۶/۹/۱۲
عالی بود. دریغ از مردان اینچنینی برای امروز کشور عزیزم ایران
pariya safari
۱۳۹۸/۶/۴
خیلی دوست داشتم زندگی نامه چرچیل رو بدونم کتاب خوبی بود برام جالبه اکثر دیکتاتورها و کلا افراد خشن چرا نقاشی می‌کشیدن؟؟؟؟؟ در کتاب گفت چرچیل نقاشی می‌کشیده میفروخته!!!! جالبه هیتلر هم نقاش بوده ولی دانشگاه هنر قبول نمیشه و....
مشاهد همه نظرات (۵۱)