دانلود کتاب پدر ثروتمند، پدر فقیر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پدر ثروتمند، پدر فقیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پدر ثروتمند، پدر فقیر

کتاب پدر ثروتمند، پدر فقیر نقطه شروعی برای تمام کسانی می باشد که به دنبال به دست آوردن کنترل آینده ی مالی خود می باشند.

رابرت کیوساکى مى‌گوید: من دو تا پدر داشتم، یکى ثروتمند و دیگرى فقیر. یکى پروفسور، با تحصیلات بالا و باهوش بود. او تحصیلات چهار ساله‌ى لیسانس را در طول کمتر از 2 سال به اتمام رسانده و سپس با بورسیه‌ى تحصیلى به دانشگاه استنفورد شیکاگو و دانشگاه نورثوسترن رفت، تا تحصیلات عالیه‌ى خود را ادامه بدهد. پدر دیگرم حتى کلاس هشتم را هم تمام نکرد.
هر دوى آن‌ها در حرفه‌ى خود موفق بودند و به سختى در تمام طول زندگیشان کار مى‌کردند و درآمد بالایى داشتند. ولى یکى از آن‌ها در تمام طول عمر خودش با مشکلات مالى دست به گریبان بود و دیگرى، یکى از ثروتمندترین مردان هاوایى به شمار مى‌رفت. یکى بعد از مرگش ده‌ها میلیون دلار براى خانواده‌اش و مؤسسات خیریه به جا گذاشت و آن دیگرى فقط صورت‌حساب‌هایى که باید پرداخت مى‌شد از خود به جاى گذاشت.
آن‌ها هر دو قوى، پرجذبه و بانفوذ بودند. هر دو به من توصیه و اندرز مى‌دادند، ولى توصیه‌هاى آن‌ها متفاوت بود. هر دو با قاطعیت تأکید بر کسب دانش داشتند، ولى مواردى که آن‌ها به من معرفى مى‌کردند، متفاوت بود. اگر من فقط یک پدر داشتم، مجبور بودم که پیشنهادهاى او را یا قبول و یا رد کنم. داشتن دو پدر، که هر دو به من پند و اندرز مى‌دادند، من را قادر نمود از بین آن توصیه‌ها که فرق نمایانى در آن‌ها دیده مى‌شد، یکى را انتخاب کنم. آرى یکى ثروتمند و یکى فقیر.
به جاى این که فقط یکى از آن‌ها را قبول یا رد نمایم، تصمیم گرفتم که بیشتر بیندیشم، مقایسه و سپس روشى را براى خود انتخاب کنم.

کتاب پدر ثروتمند، پدر فقیر به شما خواهد گفت:

- رد کردن این نظریه که برای ثروتمند شدن احتیاج به درآمد بالایی داریم.
- رد کردن این عقیده که خانه ی شما یک دارایی می باشد.
- کتاب پدر ثروتمند پدر فقیر به شما یاد می دهد که برای موفقیت مالی آینده ی فرزندانتان چه مواردی در مورد پول به آن ها یاد بدهید.
- تفسیر واقعی یک دارایی و یک بدهی و تعهد. همچنین کتاب پدر ثروتمند پدر فقیر به والدین نشان می دهد که چرا نمی توانند به سیستم مدرسه، برای آموزش فرزندانشان در مورد پول متکی باشند.

 ۳۴۷ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-412-579-9 

چاپ ۱۳۹۵: ۴۴۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

یادداشت مترجم
مقدمه
پدر فقیر، پدر ثروتمند
فصل اول: پدر ثروتمند، پدر فقیر
فصل دوم: درس اول/ ثروتمند براى پول کار نمى‏ کند
فصل سوم: درس دوم/ چرا درآمد مالى تدریس مى ‏شود؟
فصل چهارم: درس سوم/ کار خودتان را داشته باشید
فصل پنجم: درس چهارم/ تاریخچه‏ ى مالیات‏ ها و قدرت شرکت‏ ها و مؤسسات
فصل ششم: درس پنجم/ ثروتمند پول ابداع مى‏ کند
فصل هفتم: درس ششم/ براى یادگیرى کار کنید، اما براى پول کار نکنید
مراحل اولیه
فصل هشتم: غلبه کردن بر موانع
فصل نهم: آماده به کار شدن
فصل دهم: هنوز بیشتر مى‏ خواهید؟
سخن آخر
یک کارى انجام بدهید!
در مورد نویسندگان

راهنمای دانلود کتاب پدر ثروتمند، پدر فقیر

برای دانلود کتاب پدر ثروتمند، پدر فقیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پدر ثروتمند، پدر فقیر

نظرات کتاب پدر ثروتمند، پدر فقیر

Amir jafari
۱۳۹۶/۲/۱۴
از اینکه تمام معاملات این کتاب برای ثروتمند شدن بر پایه و اساس معامله ملک بود زیاد خوشم نیومد ولی نوع نگاه رابرت به پول، ثروت و دارایی نگرشی جدید در من ایجاد کرد. به همه کسانی که مثل من تا قبل از مطالعه کتاب از داشتن ثروت و زیاد شدن دارایی خوششون نمیاد و فکر میکنن پول بیشتر برابر است با دردسر بیشتر و... پیشنهاد میکنم کتاب رو بخونن. بعضی وقتا ما با نوع نگاهمون به پول باعث میشیم پول ازمون فرار کنه.
سجاد گروسی
۱۳۹۶/۱/۷
کتاب بسیار خوب و قلمی رسا که به لطف مترجم عزیز تعابیر به درستی به زبان فارسی برگردانده شده و اینکه موانع فکری برای رسیدن به موفقیت‌های اقتصادی کاهش میده و این کتابی نیست که فقط روخانی بشه و همراه با تامل و فکر باید مطالعه بشه چرا که در بعضی از متون این کتاب بارها و بارها به صورت شعر و ادبیات نوشته شده که نباید در امور اقتصادی عجول بود و باید صبر کرد و توصیه‌های دیگه..
Afshin Maroofi
۱۳۹۶/۷/۱۴
درود بر یکایک شما که به دنبال تغییرید. پدر ثروتمند، پدر فقیر به نوبه خود میتواند شرایط و انگیزه‌های تغییر را در خواننده همچون کتابهای خوب دیگر ایجاد نماید. مهم، خواستن و عمل کردن از طرف خواننده است که به خوب یا بد بودن، به مفید بودن یا نبودن کتاب مفهوم میبخشد. برای همه و برای خودم آرزوی تغییر و پیشرفت و پیروزی میکنم.
مشاهد همه نظرات (۱۱۷)