دانلود کتاب پرنده‌ی اینترنت باز 1


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پرنده‌ی اینترنت باز 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پرنده‌ی اینترنت باز 1

کتاب پرنده‌ی اینترنت باز 1 به قلم آرون رینولدز، ماجرای جالب پرنده‌ای با یک عینک بزرگ را به تصویر می‌کشد که با پرنده‌های دیگر تفاوت دارد. او عاشق مطالعه، بازی‌های اینترنتی و خواندن درباره‌ی بازی‌هاست.

موضوع کتاب پرنده‌ی اینترنت باز 1 (1 :Nerdy Birdy) چیست؟

این داستان در مورد پرنده‌ای بامزه با عینک بزرگ و بال‌های کوچک است؛ او با بقیه پرنده‌ها تفاوت دارد مثلاً به دانه حساسیت دارد برای همین وقتی پرنده‌های دیگر برای خوردن دانه دور هم جمع می‌شوند او دنبال خرده نان می‌گردد. هر کدام از پرنده‌ها مثل عقاب، سهره‌ی کاکل قرمز و سینه سرخ مهارت‌های جالب و متفاوتی داشتند. مهارت پرنده‌ی این قصه هم، مطالعه و بازی‌های اینترنتی بود. پرنده اینترنت باز خیلی احساس تنهایی می‌کرد تا اینکه یک دسته پرنده مثل خودش دید که به دانه حساسیت داشتند و عینک می‌زدند...

درباره‌ی مجموعه پرنده‌ی اینترنت باز:

آرون رینولدز (Aaron Reynolds) از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز، با داستان‌هایی کودکانه و بیانی ساده به پدیده‌ی جهانی دنیای امروز یعنی اینترنت اشاره کرده است. تاثیر اینترنت بر روی زندگی انسان‌ها قابل انکار نیست؛ اینترنت حتی دنیای کودکان را هم تغییر داده است. در عصر امروز اکثر کودکان به بازی‌های اینترنتی مشغول هستند و حتی به آن وابستگی شدیدی هم دارند.

مجموعه پرنده‌ی اینترنت باز (Nerdy Birdy) در قالب داستان‌هایی سرگرم کننده و جالب به مفاهیم مهمی می‌پردازد. این داستان‌ها به کودکان می‌آموزد که نباید اجازه بدهند تا بازی‌های اینترنتی به روابط دوستانه‌ی آن‌ها آسیبی بزند. کودکان باید با هم سن و سالان خود معاشرت و بازی کنند و این بازی‌ها نتیجه‌ای جز تنهایی و انزوا برای کودکان ندارد. همچنین در این مجموعه کودکان یاد می‌گیرند که تفاوت‌های دیگران را بپذیرند، کسی را تمسخر نکنند و مراقب باشند که هر چیزی را در دنیای مجازی به اشتراک نگذارند.

کتاب پرنده‌ی اینترنت باز 1 مناسب چه کسانی است؟

داستان آموزنده‌ی این کتاب همراه با تصاویر زیبا برای کودکان سنین 3 تا 7 سال دوست داشتنی و جذاب خواهد بود.

در بخشی ار کتاب پرنده‌ی اینترنت باز: جلد اول می‌خوانیم:

همه‌شان عینک‌های خیلی بزرگ داشتند با بال‌های خیلی کوچک. حداقل نصفشان به دانه حساسیت داشتند. همه‌شان می‌مردند برای کتاب خواندن و بیشترشان عاشق بازی جنگ کرم‌ها بودند.

آن‌ها درست مثل خوډ پرنده بودند!

 ۴۱ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-263-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پرنده‌ی اینترنت باز 1

برای دانلود کتاب پرنده‌ی اینترنت باز 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پرنده‌ی اینترنت باز 1