دانلود کتاب پشتکار: قدرت مداومت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پشتکار: قدرت مداومت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پشتکار: قدرت مداومت

کتاب پشتکار: قدرت مداومت از از مجموعه کتاب‌های بیندیشید و ثروتمند شوید نوشته‌ی گرگ اس. رید، به شما می‌آموزد که در هر سن ‌و شرایطی که هستید، می‌توانید قوانین و اصول موفقیت را به کار بگیرید و انگیزه لازم برای ادامه مسیر را در خودتان به‌وجود بیاورید.

افراد زیادی در جاده موفقیت با موانع مختلفی مواجه شدند که موجب توقف و عقب‌نشینی آن‌ها شده، اما موفق‌ترین افراد در کل مسیر صرف‌نظر از این موانع، فقط به رویا و هدف خود فکر می‌کردند. بهتر است بگوییم این افراد پشتکار داشته‌اند. برای تغییر دادن زندگی‌تان، لازم است که کتاب پشتکار، قدرت مداومت (Think and grow rich stickability: the power of perseverance) را بخوانید!

این کتاب نوشته‌ی گرگ اس. رید (Greg S. Reid)، ابزاری قدرتمند است که باید آن را از قفسه برداشت و خواند و دوباره خواند. این کتاب همان معجزه زمان‌هایی است که وسوسه دست کشیدن از هدف، قوی‌تر از آرزوی رسیدن به کامیابی است. اگر می‌خواهید بدانید چرا ناپلئون هیل می‌گوید: «بیشتر مردمان بزرگ، اصلی‌ترین موفقیت خود را یک مرحله پس از شکست به دست آورده‌اند». این کتاب را بخوانید. پس وقتی زمان برای تمرکز، هدایت و تعهد دوباره رسید، بالشتی زیر سرتان بگذارید، پاهایتان را به دیوار تکیه دهید، این کتاب را بردارید و دوباره بخوانید.

کلمات خردمندانه، ضرب‌المثل‌های کهن، داستان‌های قومی و افسانه‌ها، داستان‌هایی که نسل‌به‌نسل به نوادگان ما می‌رسند و ما را صرف‌نظر از رنگ، نژاد، مذهب و مرزهای ملی به هم متصل می‌کنند. با اینکه این داستان‌ها موضوعات مختلفی دارند، هر یک برای‌مان الگویی مطرح می‌کنند. و هیچ داستانی به اندازه قصه چگونه کامیاب شدن، جهانی نشده است.

در طول 150 سال گذشته، فلاسفه و دانشمندان بسیاری ثابت کرده‌اند که پشتکار، شاه کلید همه‌ی موفقیت‌هاست. همین پشتکار به جورج گوتالز انگیزه داد تا کانال پاناما را پس از چندین بار شکست بسازد، به ادیسون توانایی اختراع لامپ را داد و این نیروی پشتکار به آبراهام لینکلن قدرت داد تا برخلاف ناکامی‌های کاری، قلبی شکسته و هشت بار شکست خوردن در انتخابات، به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شود. ناپلئون هیل در این باره می‌گوید:

یکی از دلایلی که بیشتر انسان‌های موفق تا قبل از چهل‌سالگی به کامیابی نمی‌رسند این است که باید شکست‌ها و ناراستی‌هایی را از روزگار ببینند و بر موانع زیادی فائق آیند و پس از کسب دانش لازم، به ثروت و کامیابی دست یابند. بنابراین تنها کسانی که پشتکار داشته باشند و به‌جای هراسیدن از شکست‌ها، از آن‌ها درس بگیرند، نام خود را در تاریخ ثبت می‌کنند.

در بخشی از کتاب پشتکار، قدرت مداومت می‌خوانیم:

خواسته‌ات را بیان کن تا خلق شود. انوشه انصاری در بیوگرافی خود در مجله فوربز اشاره کرده بود که رؤیایش رفتن به فضاست. او نمی‌دانست کسی آن بیرون است که می‌تواند به او کمک کند تا به رؤیایش برسد. اگر انوشه هرگز رؤیایش را بیان نمی‌کرد، پیتر هم از آن مطلع نمی‌شد. وقتی پیتر و انوشه یکدیگر را دیدند، انوشه موافقت کرد که در تأمین مالی پروژه به او کمک کند. با پولی که خانواده انصاری پرداخت کردند، پیتر توانست حق بیمه را بپردازد و هزینه‌های انجمن را بدهد. به پاس زحمات خانواده انصاری، این رقابت، ایکس پرایز انصاری نامیده شد. حالا که دیگر همه چیز سر جای خودش بود، گروه‌ها تصمیم گرفتند فضاپیماهای خود را امتحان کنند.

در چهارم اکتبر سال 2004، مؤسسه اقدامات هوافضایی موجاو، جایزه‌ ایکس انصاری را با ساخت فضاپیمای اسپیس‌شیپ‌وان به خود اختصاص داد. آن‌ها اولین تیمی بودند که یک فضاپیمای سه‌نفره برای پرواز بر لبه فضا ساختند. این فضاپیما توانست دو پرواز در پانزده روز انجام دهد. شرکت بیمه طبق توافق ده میلیون دلار را پرداخت. دو سال بعد در 18 سپتامبر 2006، انوشه انصاری عنوان اول روزنامه‌ها و اخبار را به خود اختصاص داد. او اولین زنی بود که با فضاپیمای شخصی به اکتشاف فضا پرداخته بود. نام او به عنوان چهارمین فضانورد خصوصی و اولین فضانورد زن ایرانی در تاریخ ثبت شد.

برای رسیدن به خواسته خود، به سادگی به دیگران کمک کنید تا به خواسته‌هایشان برسند. پیتر بارها و بارها در طول راه با شکست مواجه شد و می‌توانست تسلیم شود اما ایمان راسخ او موجب پیشروی به سمت جلو شد و به او انگیزه داد تا علی‌رغم تمامی موانع، کارهایی انجام دهد که برای دیگران محال بود. او با پشتکار خود، جنبشی ماندگار خلق کرد که جهان را تغییر داد.

 ۱۷۶ صفحه، ۷۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-767-2 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۲۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: سه دلیل شکست
فصل دوم: انعطاف‌پذیری، شاه کلید است
فصل سوم: قاطعیت و خونسردی در عمل
فصل چهارم: شناخت لحظات دشوار
فصل پنجم: فراتر از خط خود باوری
فصل ششم: شکست اشباح ترس
فصل هفتم: فراتر از رؤیا
فصل هشتم: باور شخصی
فصل نهم: لحظات تعیین کننده
فصل دهم: ایمانی چشم‌بسته
فصل یازدهم: اختراع از روی احتیاج
فصل دوازدهم: تلاش برای چندمین بار
سخن آخر: در سه قدمی طلا

راهنمای دانلود کتاب پشتکار: قدرت مداومت

برای دانلود کتاب پشتکار: قدرت مداومت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پشتکار: قدرت مداومت
سینا رحیمی
۱۳۹۹/۲/۲۰
به کسایی که بخاطر نداشتن پشتکار دست از هدف میکشند پیشنهاد میکنم این کتاب رو بخونند
محمد آسوده
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
بسیار عالی و بدردبخور..
نسرین رها
۱۳۹۸/۳/۱
کتاب فوق العاده عالیه، من چند بار خوندمش و هربار واسم تازگی داشته، نشون داده که با پشتکار میشه به هرچیزی رسید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)