دانلود کتاب پشت درهای بسته


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پشت درهای بسته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پشت درهای بسته

کتاب پشت درهای بسته روایتی است جنایی برگرفته از زوایای تاریک ذهن انسان. اولین رمان بی. اِی. پاریس در فضایی نقل می‌شود که دو عنصر ترس و تعلیقِ میان گذشته و حال خواننده را درجا میخکوب می‌کند، چرا که او نیز در جدال بین عقل و احساس گرفتار می‌شود و مجبور به پیدا کردن راه فرار است.

این کتاب یکی از ترسناک‌ترین تریلرهای روانشناسانه است که در سال ٢٠١٦ منتشر شده و به سرعت در لیست آثار پرفروش نیویورک تایمز و یو. اس. تودی قرار گرفته است. با خواندن هر فصل از کتاب پشت درهای بسته بیشتر درگیر داستان می‌شوید، گویی بیشتر احساس شخصیت داستان، گریس، را درک می‌کنید.

زوجی به ظاهر بی‌نهایت خوشبخت شخصیت‌های اصلی رمان پشت درهای بسته (Behind Closed Doors) را تشکیل می‌دهند، غافل از آنکه قدرت حرف‌های محبت‌آمیزشان بیش از حد تصور است. از ابتدای داستان بازی روانی با کلمه‌ها آغاز می‌شود و به مرور آنچه پشت در پنهان شده است، رخ می‌نمایاند.

این تریلر روان‌شناسانه در عین حال با روایتی ساده و روان و به دور از هر گونه پیچیدگی، داستانی خلق می‌کند که توصیف‌ بی‌بدیل احساسات و عواطف انسانی، به‌ویژه ترس و نفرت، از ویژگی‌های مهم آن به‌حساب می‌آید. پشت درهای بسته رمانی است که رنگ و بوی ترس دارد و درعین‌حال خواننده را به تأمل در تناقض میان ظاهر و باطن انسان‌ها وا می‌دارد.

بی. اِی. پاریس (B. A. Paris)، ریشه‌ای فرانسوی/ اتریشی دارد. وی در انگلیس بزرگ شد و سپس به فرانسه رفت و آنجا چند سالی به‌عنوان کارگزار در بانکی بین‌المللی مشغول به کار بود. پس از آن دوباره تدریس را فرا گرفت و همراه همسرش یک مؤسسه‌ی زبان تأسیس کرد. آن‌ها هنوز در فرانسه زندگی می‌کنند و پنج دختر دارند. کتاب پشت درهای بسته اولین رمان اوست.

در بخشی از پشت درهای بسته می‌خوانیم:
صبح روز جمعه، وقتی به من می‌گوید که بهترین لباسم را بپوشم، دست خودم نیست و به تنها چیزی که فکر می‌کنم این است که آیا لحظه‌ای که بی‌صبرانه منتظرش بودم فرا رسیده است. ذهنم به آینده پرواز می‌کند اما به خودم یادآور می‌شوم که بارها نیز همین گونه سرخورده شده بودم. حتی وقتی سوار ماشین می‌شوم هنوز به خودم اجازه‌ی باور کردن نمی‌دهم. اما وقتی به سمت شهر حرکت می‌کنیم، کم‌کم دارد باورم می‌شود و با هیجان شروع به نقشه کشیدن می‌کنم و وحشت زده‌ام که شاید این لحظه را از دست بدهم. اما وقتی که جک ماشین را بیرون رستوران پارک می‌کند و از آن خارج می‌شود می‌فهمم که چقدر خوش‌خیال بودم.

 ۲۶۴ صفحه، ۸۹۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-461-006-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پشت درهای بسته

برای دانلود کتاب پشت درهای بسته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پشت درهای بسته
m z
۱۳۹۸/۵/۱
خیلی قشنگ بود هیجان انگیز
Farzaneh Moghaddasi
۱۳۹۸/۲/۱۹
این کتاب در قالب داستان، و به صورت بسیار جذاب، یکی از مشکلات روانی (مازوخیسم) را به تحریر در آورده، خواندنش را توصیه میکنم
Atekeh Ch
۱۳۹۶/۷/۲۹
فقط میخواستم بدونم آخرش چی میشه!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)