دانلود کتاب پپ گواردیولا؛ پیروزی به عبارت دیگر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پپ گواردیولا؛ پیروزی به عبارت دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پپ گواردیولا؛ پیروزی به عبارت دیگر

کتاب پپ گواردیولا؛ پیروزی به عبارت دیگر اثر گیلم بالاگه، روزنامه‌نگار معروف فوتبال است. نویسنده در این کتاب به زندگی گواردیولا و به‌ویژه دوران بی‌نظیر مربی‌گری او در بارسلونا می‌پردازد و رازهای موفقیت او را فاش می‌کند.

جذابیت سبک بازی که گواردیولا برای بهترین تیم دنیا تعریف کرد، الکس فرگوسن، اسطوره فوتبال انگلستان را ترغیب کرد تا برای کتاب پپ گواردیولا؛ پیروزی به عبارت دیگر (Pep Guardiola: Another Way Of Winning) مقدمه‌ای بنویسد.

کتاب پپ گواردیولا نوشتۀ گیلم بالاگه (Guillem Balague) فرازی است به زندگی شخصی پپ و به ویژه دوران بی‌نظیر، تکرارنشدنی و دست‌نیافتنی مربی‌گری او در بارسلونا، که نوع و سبک جدید، زیبا و لذت‌بخشی از فوتبال را ارائه کرد. اینکه پپ چگونه به لاماسیا پیوست، چطور بازیکن شد، چرا بارسا را در دوران بازی ترک کرد، چرا در تیم دسته چهارمی به مربی‌گری پرداخت و چطور به سرمربی‌گری بارسلونا رسید؟ و اینکه چرا پپ پرافتخارترین تیم تاریخ فوتبال را ترک کرد؟

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:
پپ، بارسلونا و همه‌چیزهایی که ساخته بود را ترک کرد، او مانند اکثر مربیان نبود، پپ رفت چون او مانند یک فوتبالیست عادی نیست. سر الکس، شما این امر را در اولین رویارویی‌تان در نیمکت کنار زمین در فینال لیگ قهرمانان در سال 2009 در شهر رم مشاهده کردید.

گواردیولا برای آن فینال مجموعه‌ای از تفکراتش را ارائه کرد و فلسفه تیمی‌اش را برای هر چیزی که به بازی مربوط می‌شد، از آماده‌سازی گرفته تا تاکتیک‌ها، از آخرین صحبت‌های فنی تا زمانی که جشن پیروزی برپا کردند به کار گرفت. پپ تمام دنیا را دعوت کرد که به همراه او و تیمش از فینال بزرگ لیگ قهرمانان لذت ببرند.

او مطمئن بود که تیمش را برای شکست دادن فرگوسن آماده کرده است. حتی اگر این امر ممکن نمی‌شد، طرفداران سربلند به خانه‌هایشان می‌رفتند چون بارسلونا تمام سعی خود را کرده بود. آن‌ها در این فرآیند توانسته بودند دوران تاریک خود را پشت سر بگذارند، او نه تنها در این باشگاه روند منفی را تغییر داد بلکه در طی دوازده ماه پس از حضورش، شروع به از بین بردن قوانین نانوشته و متداولی کرد که پیروز شدن به هر قیمتی را تداعی می‌کرد.

فهرست مطالب

مقدمه از سر الکس فرگوسن
رم، بیست‌وهفتم می سال 2009: فینال لیگ قهرمانان اروپا
مقدمه
بخش اول: چرا پپ باشگاه را ترک کرد؟
1- دلایل
2- تصمیم
بخش دوم: از دهکده سنت‌پدرو تا استادیوم نیوکمپ
بخش سوم: پپ مربی
1- آغاز کار
2- نتیجه عجیب شش بر دو در سانتیاگویرنابئو
3- شش عنوان قهرمانی در یک سال
4- دو فینال لیگ قهرمان
4-1- بارسلونا در مقابل منچستریونایتد. رم، سال 2009
4-2 - بارسلونا در مقابل منچستریونایتد. ومبلی 2011
5- پپ و بازیکنانش
6- پپ گواردیولا و ژوزه مورینیو
7- خداحافظی پپ از بارسلونا، اما قبل از آن، یک فینال دیگر
بخش چهارم: دور از خانه، مونیخ
ضمیمه 1: لاماسیا
ضمیمه 2: آمار و ارقام
تصاویر

 ۴۷۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8211-28-0 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پپ گواردیولا؛ پیروزی به عبارت دیگر

برای دانلود کتاب پپ گواردیولا؛ پیروزی به عبارت دیگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پپ گواردیولا؛ پیروزی به عبارت دیگر
salam salam
۱۳۹۷/۳/۳
سلام کتاب ژوزه مورینیو ( رهبری به سبک اقای خاص ) هم بذارید لطفا
best baby
۱۳۹۶/۷/۲۴
کتاب بسیار فوق العاده ایه که خوندنش رو به هر فوتبالیست، مربی و حتی مدیربرای پیشرفت در کارش توصیه میکنم.
Mohammad Jalilnasab
۱۳۹۷/۷/۹
واقعا کتاب فوق العاده ایی هستش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)