دانلود کتاب چشم‌اندازی به شگفتی‌های بدن انسان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چشم‌اندازی به شگفتی‌های بدن انسان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چشم‌اندازی به شگفتی‌های بدن انسان

کتاب چشم‌اندازی به شگفتی‌های بدن انسان نوشته کارولین استمپس از مجموعه چشم‌اندازی به شگفتی‌های جهان، ساختار بدن انسان و اجزای آن را برای کودکان و نوجوانان شرح می‌دهد. این کتاب به صورت مصور و کاملا رنگی است.

کارولین استمپس (Caroline Stamps) با توجه به این نکته که آموزش علوم در بچه‌ها می‌تواند منجر به نتایج مطلوبی در جامعه شود در کتاب چشم‌اندازی به شگفتی‌های بدن انسان (Human body) کودکان را ترغیب به آشنایی با بدن خویش کرده که از نتایج آن می‌توان به موجب درک بهتر کودکان از بدن و ساختار اجزای آن اشاره کرد.

در بخشی از کتاب چشم‌اندازی به شگفتی‌های بدن انسان می‌خوانیم:

وقتی بچه‌ها درباره دنیای پیرامونشان کشف می‌کنند و یاد می‌گیرند، در حقیقت آن‌ها درک بهتری را از وابستگی زندگی خود با محیط به دست می‌آورند؛ علوم، قدرت تفکر انتقادی را در بچه‌ها بالا می‌برد. کودک با سؤال پرسیدن در مورد اشیا و توجه به دیدگاه‌های جدید، مانند یک دانشمند کوچک است که می‌تواند مهارت‌های تفکری مستقل را به دست آورد و تبدیل به مصرف کننده‌ای دانا، عاقل و شهروندی که می‌تواند تصمیم‌های آگاهانه بگیرد، نماید.

علوم مهارت‌های ارتباطی قوی را ترقی می‌دهد و در مورد همکاری‌ها و مدیریت‌های ناسازگار درس می‌دهد. این قابلیت‌های همکاری می‌تواند خلاقیت را پرورش دهد و بچه‌ها را با جزئیات نقطه نظرهای متضاد، کارهای مستقل و گروهی آشنا سازد؛ علوم، مهارت‌های تحقیق را درس می‌دهد.

از طریق علوم بچه‌ها درباره فرضیه دادن، جمع‌آوری اطلاعات، امتحان فرضیه، نوشتن یک تحقیق اولیه، جستجو برای نمونه، صحبت کردن با دیگران در مورد یافته‌هایشان، نوشتن مقاله و ارائه آن‌ها یاد می‌گیرند. این مهارت‌ها برای موفق شدن در مدرسه و محیط کار ضروری هستند.

علوم، همهٔ پیرامون کودکان است. حیات خلوت، آشپزخانه و همه جای خانه او، می‌تواند آزمایشگاهی طبیعی برای کودکان باشد. بچه‌ها کنجکاوند و با کشفیات علوم می‌توانند سرگرم شوند، در حالیکه در مورد خودشان و دنیای پیرامونشان درس‌های بزرگی می‌گیرند.

 ۵۷ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7288-00-9 

چاپ ۱۳۹۷: ۵۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

ظاهر انسان‌ها متفاوت است
درون بدن همه ما شبیه هم است
جنین و ناف
زندگی در یک کیسه
یک کیسه استخوان
چیزهایی از جنس مو
حرکت بدن
پمپ خون
ماجرای چرخیدن
پوف پوف!
حمله حشرات
بیا حرف بزنیم
قدرت ذهن
لامسه
گوش کن!
اکتشاف چشمی
چیزهای‌بودار
از طعم‌ها لذت ببرید
یک گاز بگیر
از غذا تا مدفوع
خوب بخوابی
درست یا غلط؟
تشخیص اندام‌ها
این چیست؟
هزارتوی مغز
واژه‌نامه

راهنمای دانلود کتاب چشم‌اندازی به شگفتی‌های بدن انسان

برای دانلود کتاب چشم‌اندازی به شگفتی‌های بدن انسان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چشم‌اندازی به شگفتی‌های بدن انسان
رویا آبادیانزاده
۱۳۹۹/۲/۱۹
دختر من بخاطر عکساش و اینکه از بدنش بیشتر میدونه خیلی دوست داشت
یکتا صمدانی
۱۳۹۹/۳/۹
خیلی خوبه این همونیه که می‌خواستم
سعید مهربان
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
کتاب خیلی خوبیه اطلاعات مفیدی برای همه داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)