دانلود کتاب چگونه درست تولید کنیم: مدیریت محصول در راه اندازی و توسعه کسب و کار‌های نوپا

  • از: آرین افشار
  • ناشر: انتشارات نسل روشن
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چگونه درست تولید کنیم: مدیریت محصول در راه اندازی و توسعه کسب و کار‌های نوپا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه درست تولید کنیم: مدیریت محصول در راه اندازی و توسعه کسب و کار‌های نوپا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه درست تولید کنیم: مدیریت محصول در راه اندازی و توسعه کسب و کار‌های نوپا

کتاب چگونه درست تولید کنیم: مدیریت محصول در راه اندازی و توسعه کسب و کار‌های نوپا نوشته‌ی آرین افشار، مجموعه‌ای از مقالات و کتب مختلفی است که به شما شناخت درست و اصولی از یک مدیر محصول را ارائه می‌دهد و وظایف او در یک کسب و کار را بررسی می‌کند. منبع اصلی این اثر، کتاب درست تولید کنیم به قلم رایان ون است.

خلق محصول جدید و عرضه آن یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهایی است که یک مدیر یا طراح محصول می‌تواند انجام دهد. مدیریت اصولی و صحیح محصولات جدید، ریسک سرمایه‌گذاری را برای صاحبان کسب و کارها کاهش داده و ضریب موفقیت یک محصول را بالاتر خواهد برد. همچنین ارائه محصولات جدید در بازار همیشه ریسک بالایی داشته و نرخ شکست آن‌ها هم در بازار کم نبوده است.

همیشه یکی از مباحث مهم در حوزه کسب و کارهای اینترنتی تعریف صحیح محصول و طراحی محصول بر اساس استاندارد‌ها و نیاز کاربران است. شاید بتوان گفت مدیریت محصول یکی از نقش‌های جدیدالورود در زمینه‌ی کسب و کارهای اینترنتی محسوب می‌شود. آرین افشار سعی بر این دارد تا در کتاب چگونه درست تولید کنیم (How to Make it Right Startups) شما را با حوزه کاری و فعالیت یک مدیر محصول در زمینه‌ی طراحی، مدیریت و توسعه محصول برای کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپ‌ها آشنا کند؛ چرا که نقش مدیر محصول بسیار کلیدی بوده و در شرکت‌های فعال و استارت‌آپ‌ها پراهمیت است. شناخت صحیح این نقش یکی از الزامات مدیریت در کسب و کارها بخ شمار می‌رود.

مدیریت محصول در بیشتر موارد نقشی چند شاخه و عملی بوده که شکاف مابین شرکت و تیم‌ها با مهارت‌های مختلف، به ویژه میان تیم‌های مهندسی محور و تیم‌های تجاری محور را پر می‌کند. علاقه‌مندان در حوزه مدیریت محصول با مطالعه این کتاب، آشنایی خوبی با مسئولیت‌ها، وظایف و اصول این جایگاه شغلی پیدا می‌کنند.

در بخشی از کتاب چگونه درست تولید کنیم می‌خوانیم:

مدیریت محصول یک اصل چندوجهی و پیچیده است که یادگیری آن کار دشواری است. به همین دلیل سعی می‌کنیم تا آموزش در این حوزه را به سطوح و بخش‌های مختلف تقسیم کنیم. این مطلب به ارائه چارچوبی برای مدیریت محصول می‌پردازد که به شما کمک می‌کند نقش‌های خاص محصول را تعریف کرده و کمبودهای موجود در دانش محصولات خود را تعیین کنید. اغلب می‌پرسند که یک مدیر محصول یا صاحب محصول موفق چه ویژگی‌های دارد؟ کدام مهارت‌های مدیریت محصول را فرد باید داشته باشد و چگونه یک شرکت می‌تواند اقدامات مدیریت محصول خود را تقویت کند؟ پاسخ به این سوالات نیازمند درک چگونگی مدیریت محصول سودمند در عصر دیجیتال است.

اولین به هم ریختگی را که باید رفع و رجوع کنیم این است که منظور ما از کلمه محصول چیست؟ در کسب و کارهای اینترنتی هر خدمتی که بر بستر وب و در زمینه توسعه و رشد نرم افزار، وب سایت، برنامه کاربردی یا سرویس‌های برخطی که کاربران از آن استفاده می‌کنند، محصول گفته می‌شود. با توجه به بزرگی شرکت و محصولات آن، مدیر محصول می‌تواند مسئول کل یک سیستم (مانند برنامه‌های ساده و کاربردی تلفن همراه) یا تنها بخشی از یک سیستم (مانند بازبینی بر روی سایت تجارت الکترونیک در دپارتمان‌های مختلف) باشد.

 ۱۹۳ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97161-3-5 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
مقدمه
بخش اول: مدیر محصول کیست و مدیریت محصول چیست؟
فصل اول: مقدمه
فصل دو: نقش‌ها و مسئولیت‌های مدیر محصول
بخش دو: برنامه ریزی
فصل سوم: کشف احتیاجات و نیاز‌ه
فصل چهار: اکتشاف محصول
فصل پنج: نقشه‌های راه محصول
بخش سوم: اجر
فصل شش: تعریف محصول
فصل هفت: طراحی کاربرمحور و فرآیند کاری
فصل هشت: مشخصات
فصل نه: ساخت و توزیع
فصل ده: ارزشیابی و تکرار
فصل یازده: مدیریت محصول در روش مدیریت چابک..
بخش چهار: شروع کار
فصل دوازده: شروع کنی
منابع

راهنمای دانلود کتاب چگونه درست تولید کنیم: مدیریت محصول در راه اندازی و توسعه کسب و کار‌های نوپا

برای دانلود کتاب چگونه درست تولید کنیم: مدیریت محصول در راه اندازی و توسعه کسب و کار‌های نوپا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه درست تولید کنیم: مدیریت محصول در راه اندازی و توسعه کسب و کار‌های نوپا