دانلود کتاب صوتی چگونه فردی خاص باشیم

  • از: جول اوستین
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۲۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه فردی خاص باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه فردی خاص باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه فردی خاص باشیم

جول اوستین در کتاب صوتی چگونه فردی خاص باشیم، نکاتی را به شما می‌آموزد که بوسیله‌ی آن‌ها بتوانید نسبت به دیگران متفاوت‌تر و برجسته‌تر شوید و زندگی موفق‌تری داشته باشید.

بسیار ساده است که همرنگ جماعت باشید و کاری را انجام دهید که دیگران انجام می‌دهند. همسایه‌ها شکایت می‌کنند، پس ما هم همین کار را می‌کنیم. همکاران‌مان دیر به سرکار می‌آیند پس ما هم همین کار را می‌کنیم. اعضای خانواده‌مان اعتیاد دارند پس ما هم می‌رویم تا معتاد شویم.

این کار نرمال و طبیعی است. اما خداوند شما را نیافریده است تا مثل بقیه معمولی باشید. خداوند روح‌اش را در شما ندمیده تا کاری را انجام دهید که دیگران انجام می‌دهند.

شما آفریده شده‌‌اید تا خاص باشید، تا با استانداردهای بالا زندگی کنید، تا کارهایی را انجام دهید که دیگران حاضر نیستند انجام دهند، تا به رسیدن به چیزهایی که دیگران فکر می‌کنند غیرممکن است، ایمان داشته باشید، تا از دیگران متمایز و برتر از آن‌ها باشید.

تمام همکاران‌تان ممکن است مدام در حال گلایه کردن باشند، این امری طبیعی است، اما شما نباید اینگونه باشید. شما خاص هستید. به جای گلایه کردن، سعی کنید چیزی را پیدا کنید تا بتوانید بابت آن خدا را شکر کنید.

شما روی نکات منفی تمرکز نمی‌کنید، بلکه خدا را به خاطر نعمت‌های خوب‌اش شکر می‌کنید. چرا؟ چون شما خاص هستید. اطرافیان شما ممکن است چشم‌انداز کوتاهی از زندگی داشته باشند. فکر می‌کنند که به نقطه اوج خود رسیدند و دیگر امکان رشد و پیشرفت وجود ندارد و فقط در جهت جریان زندگی حرکت می‌کنند. این امری طبیعی است، اما شما نباید اینگونه باشید.

جول اوستین (Joel Osteen) واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده‌رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال 7 کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۴۱ دقیقه، ۵۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۱ دقیقه
چگونه فردی خاص باشیم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه فردی خاص باشیم

برای دانلود کتاب صوتی چگونه فردی خاص باشیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه فردی خاص باشیم
ساحل اسماعیلی
۱۳۹۷/۸/۲۸
برای خوانش کتاب داشتن صدای خوب کافی نیست.
جنس صدا یک چیزه، فن بیان یک چیز.
نمونه ی نه دقیقه ای رو گوش دادم و به نظرم این طرز خوانش جون شنونده رو به لبش می رسونه. این همه کند و کشدار فقط برای دوری از بیشتر...
Maryam Gholami
۱۳۹۷/۸/۴
عالیه
حجت حسن نژاد
۱۳۹۷/۷/۳۰
Very good
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)