دانلود کتاب چگونه مطالعه کنیم؟ و مهارتهای موفقیت در دانشگاه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه مطالعه کنیم؟ و مهارتهای موفقیت در دانشگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه مطالعه کنیم؟ و مهارتهای موفقیت در دانشگاه

روش مطالعه انواع متون علمی و دانشگاه پرفروش ترین کتاب امریکا

کتاب پیش رو با عنوان «چگونه مطالعه کنیم؟» یکی از معتبرترین و ارزشمندترین کتابهای راهنمای داوطلبان ورود به دانشگاه و پذیرفته شدگان در دانشگاه است که توسط "آلن موندساک" و همکارانش تألیف شده است. این کتاب توسط انتشارات بین المللی و بسیار معتبر «مک گروهیل» مکرراً تجدید چاپ و در تیرا‍‍ژ بسیار وسیع در آمریکا توزیع گردیده است.در طول پنجاه سال انتشار کتاب فوق بیش از 30 میلیون نسخه از آن به فروش رسیده که نشانگر سودمندی آن برای خوانندگان خصوصاً افرادی است که خود را برای ورود به دانشگاه آماده می‌کنند، یا در بدو ورود به آن هستند.

مطالعه کردن مهارتی نیست که به طور طبیعی وجود داشته باشد، بلکه مهارتی است که باید آموخته و تمرین شود و سپس بهبود یابد.حتی دانشجویانی که قصد یادگیری دارند و آنهایی که آرزوی موفقیت در دانشگاه را دارند همیشه نمی‌دانند که چه باید بکنند و چگونه شروع کنند، ممکن است ندانند که چقدر باید مطالعه کنند و یا چگونه از وقت‌شان به شکل صحیح استفاده کنند. شاید این به ذهن‌شان خطور نکرده باشد که بهتر است برای مطالعه‌ی مطالب متفاوت از روش‌های متفاوتی استفاده کنند.

چرا باید این کتاب را بخوانید؟ به یک دلیل، باید چیزهایی را یاد بگیرید که تاکنون نمی‌دانستید. این کتاب موجب می‌شود که شما مهارت‌هایی را که داشته‌اید بار دیگر مورد توجه قرار دهید و آنها را بهبود بخشید. مهارت‌هایی که دارید، مهارت‌هایی که می‌خواهید بهبود بخشید و همچنین مهارت‌هایی که تاکنون درباره‌شان فکر نکرده‌اید، در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

خودتان را خسته نکنید؛ گاهی اوقات بهتر است که فقط راحت بنشینید، در آنچه که می‌خوانید غرق شوید و از آن لذت ببرید. در هر حال، زمانیکه کتابی با عنوان «روش‌های مطالعه» می‌خوانید می‌توانید مطمئن شوید که این کتاب اطلاعاتی دارد که می‌توانید از آنها به خوبی استفاده کنید، و باید سعی کنید به چیزهایی که از آن یاد می‌گیرید عمل کنید.

 ۲۸۰ صفحه، ۷۶۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-90082-70-8 

چاپ ۱۳۸۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: یک شروع خوب
فصل دوم: مهارت مطالعه کردن
فصل سوم: تجربه کلاس
فصل چهارم: مهارت خواندن
فصل پنجم: مطالعه‌ کتابهای درسی
فصل ششم: امتحان دادن
فصل هفتم: نوشتن مقالات پژوهشی
فصل هشتم: مطالعه زبان بیگانه
فصل نهم: رایانه، ریاضیات و علوم
فصل دهم: کمک گرفتن

راهنمای دانلود کتاب چگونه مطالعه کنیم؟ و مهارتهای موفقیت در دانشگاه

برای دانلود کتاب چگونه مطالعه کنیم؟ و مهارتهای موفقیت در دانشگاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه مطالعه کنیم؟ و مهارتهای موفقیت در دانشگاه

نظرات کتاب چگونه مطالعه کنیم؟ و مهارتهای موفقیت در دانشگاه

reza sadeghi
۱۳۹۷/۶/۲
من این کتاب تا آخر فصل امتحان دادن خوندم حق با اون دوستمون بعضی چیزاش ربطی به سیستم آموزشی ایران نداره اما راهکارهای عملی (یعنی همون لحظه بخونی می‌فهمی ولی باید اجرا کنی تا مشخص شه) درباره حرکت چشم مرور سطحی حتی روش مطالعه اشPQRSTنیس گرچه خیلی شبیه ولی مث همه کتابای دیگه تو این زمینه تنها فایده‌اش بحث تخصصی نکرده زیاد و قابل فهم تر و اجرا
مهسا اله دادی
۱۳۹۶/۱/۲۰
با توجه به اینکه نویسنده امریکایی هستن، برخی راهمار‌های ارایه شده فقط در امریکا مورد استفاده هست. ولیدرکل خواندن این کتاب می‌توانز مفید واقع شود
علی یزدانی
۱۳۹۵/۶/۱۸
با سلام و عرض خدا قوت خدمت خانم مجلسی کتاب پر محتوا و روانی است که مشکلات را جزئی برسی کرده. این کتاب رو به دیگر دوستان حتی دانشجویان قوی پیشنهاد میکنم
مشاهد همه نظرات (۴۰)