دانلود کتاب چگونه پاسخ‌ها و هدایت‌های خداوند را دریافت کنیم؟

  • از: جویس مایر، سمیرا انصاریان
  • ناشر: نشر بید
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چگونه پاسخ‌ها و هدایت‌های خداوند را دریافت کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه پاسخ‌ها و هدایت‌های خداوند را دریافت کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه پاسخ‌ها و هدایت‌های خداوند را دریافت کنیم؟

جویس مایر نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، در کتاب چگونه پاسخ‌ها و هدایت‌های خداوند را دریافت کنیم؟ به شما می‌آموزد که چگونه هدایت‌های خداوند را دریافت کنید و تصمیمات درستی بگیرید. او در این کتاب چگونگی شنیدن صدای خداوند و دریافت پیام‌های الهی را توضیح می‌دهد و می‌گوید که چطور فضایی را برای شنیدن ندای درونی و الهامات الهی ایجاد کنید.

اگر هدایت خداوند را تشخیص دهید، متوجه می‌شوید که در مسیر اشتباه در حرکت هستید و پیش از آنکه نتایج بدی از تصمیم نامناسب نصیب شما شود، می‌توانید راه درست را انتخاب کنید.

خداوند می‌خواهد هر روز شما را به صورت تک به تک هدایت کند. او می‌خواهد شما را قدم به قدم به سمت چیزهای خوبی که برایتان در نظر دارد هدایت کند و به ریزترین جزئیات زندگی شما اهمیت می‌دهد. او حتی تعداد موهای سرتان را نیز می‌داند. او به آرزوهای قلبی شما اهمیت می‌دهد و می‌خواهد حقایقی را برایتان فاش کند تا شما را از بند ترس و نگرانی آزاد کند. برنامه‌ی او برای برقراری ارتباطی صمیمانه با شما حتی پیش از اینکه متولد شوید، وجود داشته است پس او از راه‌های متعددی با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

درباره کتاب چگونه پاسخ‌ها و هدایت‌های الهی را دریافت کنیم:

با مطالعه کتاب چگونه پاسخ‌ها و هدایت‌های خداوند را دریافت کنیم؟ (How to hear from God: learn to know His voice and make right decisions) یاد می‌گیرید که چگونه قدم‌های محکم‌تری در راه شناخت خدا بردارید و بتوانید الهامات او را دریافت کنید. با استفاده از آموزه‌های این کتاب می‌توانید آنچه را که مانع از شنیدن ندای درونتان و دریافت راهنمایی‌های خداوند است شناسایی کنید و بر آن چیره شوید. هم چنین می‌توانید زیبایی‌ها و لذت زندگی را در سایه هدایت خداوند بیشتر درک کنید و به شیطان اجازه ندهید که شما را از مسیر رسیدن به اهداف والا منحرف کند.

جملات برگزیده کتاب چگونه پاسخ‌ها و هدایت‌های الهی را دریافت کنیم:

- روح ما مشتاق است کاری که درست است را انجام دهد اما نفس به ما کمک نمی‌کند. اگر دعا نکنیم و از خدا نخواهیم که روح ما را تقویت کند و قلب ما را پاک سازد تا در برابر وسوسه مقاومت کنیم، نفس بر ما غالب خواهد شد.

- هنگامی که از تفاوت بین عملکردهای روحتان و عملکرهای روان و جسمتان آگاه شوید، درخواهید یافت که آسان‌تر تشخیص می‌دهید که شیطان در حال تلاش برای از بین بردن اشتیاق و سرورتان است و نیاز دارید تا انرژی خود را از طریق مصاحبت با خداوند تجدید کنید.

- هر بار که خداوند برای ما پاسخ و نشانه‌ای می‌فرستد و ما خود را به آن راه می‌زنیم، قلبمان کمی بیشتر زنگار می‌گیرد تا اینکه دریافت هدایت‌های الهی برایمان بسیار دشوار می‌شود.

- این حق و امتیاز ماست که به عنوان ایمانداران، با خداوند ارتباط برقرار کنیم. خداوند به ما قدرت تشخیص و بصیرت عطا می‌کند تا هدایت او را از گمراهی بازشناسیم.

- ما باید نگرش درستی نسبت به امور داشته باشیم؛ آرامش داشتن از خداوند و توانایی شنیدن صدای او، بسیار مهم‌تر از نگه داشتن مال و اموال است.

مطالعه‌ی کتاب چگونه پاسخ‌ها و هدایت‌های الهی را دریافت کنیم برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب به کسانی که در سردرگمی و دوراهی گرفتار شده‌اند و نمی‌دانند کدام مسیر و انتخاب برای آن‌ها راه درست و مناسب است و کسانی که نمی‌دانند چگونه بر موانعی که بر سر راه دریافت پیام الهی وجود دارند، غلبه کنند و می‌خواهند ضمیری بیدار و هوشیار داشته باشند، توصیه می‌شود.

جویس مایر را بیشتر بشناسیم:

پاولین جویس مایر (Pauline Joyce Meyer) نویسنده و سخنران مسیحی متولد سال 1943 ایالت میزوری آمریکا است. او به عنوان یکی از معلم‌های برجسته معنوی در جهان شناخته می‌شود و تا کنون بیش از 70 جلد کتاب با موضوعات مختلفی از جمله آیین مسیحیت و الهیات نوشته است. علاوه بر این مجموعه‌های آموزشی صوتی و ویدیویی متعددی منتشر کرده است.

دربخشی از کتاب چگونه پاسخ‌ها و هدایت‌های الهی را دریافت کنیم می‌خوانیم:

وجدان بیدار، شما را در مسیر شادمانی حقیقی قرار می‌دهد. با نزدیک شدن به خدای قادر مهربان، در مقابل احساس گناه، سرزنش و احساس بد مقاومت کنید. من آموخته‌ام که به راحتی از خداوند بخواهم که به من بگوید آیا در حال انجام کار اشتباهی هستم. بسیاری از اوقات خداوند به دلم می‌اندازد که کاری که در دلم است را به انجام رسانم. خداوند با من است در همه‌ی کارهایی که انجام می‌دهم. در واقع، سال‌ها طول کشید تا آموختم چگونه استراحت کنم. من معتاد به کار کردن بودم و بیش از یکبار خودم را با بیش از حد کار کردن و استراحت نکردن، بیمار کردم. من هنگامی که استراحت کردن به طور صحیح و احساس گناه نداشتن نسبت به آن را آموختم از سلامتی خوبی که از آن بهره‌مند شدم، شگفت‌زده شده بودم.

هر بار که سرمان را بچرخانیم، شیطان تلاش خواهد کرد تا در ما احساس گناه ایجاد کند. بیشترِ مردم آنقدر از نظر عاطفی آسیب دیده‌اند که تقریباً در مورد همه چیز احساس گناه می‌کنند. آن‌ها حس نادرستی نسبت به احساس گناه و مسئولیت‌پذیری دارند. من یکی از این افراد بودم و ممکن است شما هم در این دسته‌بندی قرار گیرید. اگر چنین است، چه کاری می‌توان انجام داد؟ اگر شما هم مانند من بودید و نیاز به نجات یافتن از این حس نادرست گناه دارید، پس شروع به دعا کردن به ویژه برای رسیدن به توازن وتعادل در این بخش، کنید.

البته که ما باید خالصانه و صمیمانه برای گناه‌مان طلب بخشش کنیم طبیعی است که وقتی متوجه شویم که خدا را رنجانده‌ایم یا به شخص دیگری آسیب رسانده‌ایم احساس گناه کنیم. اما وقتی این احساس گناه را در خود نگاه داریم حتی پس از اینکه از اشتباه خود توبه کرده باشیم و باور داشته باشیم که خداوند ما را بخشیده است، نامتوازن و نامتعادل می‌شویم.

 ۲۲۷ صفحه، ۲۱۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-7159-97-4 

چاپ ۱۳۹۹: ۸۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
بخش اول: گوش سپردن را بیاموزیم
1: خداوند هر روز برای مردم نشانه‌هایی می‌فرستد
2: ایجاد فضایی برای دریافت هدایت ونشانه‌های پروردگار
3: خداوند از طریق الهامی ماوراء الطبیعی هدایت میکند
4: خداوند از طریق چیزهای طبیعی ما را هدایت میکند
5: خداوند از طریق ایجاد آرامش درونی ما را هدایت می‌کند
6: خداوند از طریق وجدان ما را هدایت می‌کند
7: اطاعت از ندای درون
بخش دوم: اطاعت کردن را بیاموزیم
8: اطاعت کردن، وجدان‌مان را بیدار نگاه میدارد
9: ما فقط بخشی از چیزها را میدانیم
10: خداوند درهای فرصت را می‌گشاید و می‌بندد
11: موانع دریافت هدایت و نشانه‌های خداوند
12: گیرنده‌ی فریبکارتان را آزاد کنید
13: قلب‌تان را برای خداوند پاک کنید
14: از زندگی که با خداوند هدایت میشود لذت ببرید
درباره‌ نویسنده

راهنمای دانلود کتاب چگونه پاسخ‌ها و هدایت‌های خداوند را دریافت کنیم؟

برای دانلود کتاب چگونه پاسخ‌ها و هدایت‌های خداوند را دریافت کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه پاسخ‌ها و هدایت‌های خداوند را دریافت کنیم؟
عاطفه یوسفی
۱۳۹۹/۱۰/۷
این کتاب عالیه! تو بهترین زمان ممکن باهاش آشنا شدم:)
محمد صابر خدابخشی
۱۳۹۹/۱۰/۷
خیلی خوبه این کتاب واسه فردی که میخاد جهان قشنگ ببینه
امید امن پور
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
عالی عالی عالی این هم نوعی هدایت‌های خداست عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)