دانلود کتاب چیزی درون آب


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چیزی درون آب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چیزی درون آب

کتاب چیزی درون آب اثر پرفروش کاترین استدمن، رمانی روان‌شناسانه و مجذوب کننده، با ساختار نوشتاری درجه یک، هوش‌مندانه، گیرا و هیجان‌انگیز، هم‌چون جواهری در دل تاریکی است که آدرنالین خونتان را بسیار بالا می‌برد.

چیزی درون آب (Something in the water)، یکی از پرفروش‌ترین آثار سال 2018 و نامزد بهترین کتاب اسرار آمیز و هیجان انگیز از نظر کاربران سایت گودریدز در این سال شده است. این کتاب اثری نفس‌گیر و جسورانه می‌باشد که در آن تهدیدها و تصمیمات بد رو به فزونی با شتابی چشم‌گیر پیش می‌روند.

کاترین استدمن (Catherine Steadman) در این کتاب با نگاهی نافذ و پیچش‌هایی خیره کننده خواننده را به چالش می‌کشاند و مجبورش می‌کند با امیدهایی که در تاریکی به آن‌ها دل می‌بندد، آرمان‌هایی که وسوسه‌ی ترکشان را در سر می‌پروراند و دروغ‌های بی‌نقصی که به خودش می‌گوید روبرو شود.

ارین مستندسازی که در شرف یک موفقیت کاری به سر می‌برد، مارک هم یک کارمند بانک خوش تیپ است که طرح و نقشه‌های زیادی در سر دارد. هر دو با عشقی روز افزون تصمیم می‌گیرند ماه عسل رؤیایی‌شان را در جزیره‌ی استوایی بورابورا بگذرانند و بتوانند هر چقدر که دوست دارند از آفتاب، ماسه‌ها و بقیه‌ی چیزهای لذت‌بخش آن‌جا بهره ببرند.

اما یک روز حین غواصی در آب شفاف دریا، چیزی درون آب می‌بینند که رؤیاهایشان تبدیل به کابوش می‌شود. این زوج تازه مزدوج مجبور می‌شوند تصمیم خطرناکی بگیرند: یا باید بروند و همه چیز را گزارش دهند یا این ماجرا را به عنوان یک راز پیش خودشان پنهان کنند.

اصلاً چه می‌شود اگر به کسی نگویند؟ ولی تصمیم‌شان منجر به یک سری رویداد زنجیروار می‌شود. آیا تا به حال، با خودتان فکر کرده‌اید کندن قبر چقدر طول می‌کشد؟ خب دیگر نیاز نیست فکر کنید. صدای پر هیجان نویسنده را می‌شود به راحتی در لابه‌لای خطوط نخستین رمانی که به چاپ رسانده شنید.

این اثر جذاب و فکورانه به عنوان نخستین کتاب نویسنده، بی‌شک نفس‌گیر نشان داده و ضربه‌ فنی کرده است. چیزی درون آب از همان نخستین جمله شما را مجذوب خودش می‌کند. یکی از کتاب‌هایی است که باید بروید کنار ساحل بنشینید و بخوانید و یک جورهایی قورتش دهید!

این اثر از آن کتاب‌هایی است که شما را با شخصیت‌ها همراه می‌کند و باعث می‌شود از خودتان بپرسید: خب اگر من جایش بودم چه کار می‌کردم؟ و خب طبیعتاً، خیلی اوقات پاسخی که می‌دهید به مذاق خودتان هم خوش نمی‌آید. کتاب را نمی‌شود حتی یک لحظه کنار گذاشت؛ مدام در حال زیر سؤال بردن شناخت شما از دیگری است و شاید مهم‌تر از آن، شناخت خودتان.

برخی نظرات درباره‌ی رمان جنجال برانگیز چیزی درون آب:

- یک اثر هیجانی هم‌چون جواهری در دل تاریکی. (از بررسی‌های کتاب کرکوس)
- آدرنالین خالص! من یکی که کتاب را بلعیدم. (ارین کلی، نویسنده‌ی کتاب یک کلاغ، چهل کلاغ)
- هم وحشت‌ناک است و هم بامزه؛ چیزی درون آب یکی از آن کارهای هیجان‌انگیز مناسب این دوره و زمانه است، یک جور نشاط سیاه. (لوئیس کاندلیش، نویسنده‌ی کتاب استخر شنا و خانه‌ی ما)
- گیرا... با ضرب‌آهنگی حرفه‌ای، خوشگل و باحال... . [کاترین] استدمن خیلی خوب موفق شده هر سه عامل هوشمندی، زمان‌بندی و فراست را در این رمان نمایان کند... چیزی درون آب یک اثر خواندنی به تمام معناست.» (نیویورکر تایمز)
- یک ماجرای روان‌شناسانه که از همان نخستین صفحه مرا جذب خودش کرد. هر چه جلوتر می‌روی، فرایند خواندن هم هیجان‌انگیزتر و جالب‌تر می‌شود! جان می‌دهد بروید لب ساحل بنشینید و بخوانیدش! (ریس ویترسپون - باشگاه کتاب‌خوانی ریس)

در بخشی از کتاب چیزی درون آب می‌خوانیم:

مورد بعدی یک کیف زیپی بخار کرده به اندازه یک آیپاد کوچک بود. داخلش پر از خرده‌ریز است. یک چیز شکسته، مثل شیشه خرده. آب شور دریا وارد این کیفه شده و از داخل روی دیواره‌هایش بخار کرده و نمی‌شود به راحتی داخلش را دید. می‌دوم توی اتاق و یک حوله برمی‌دارم. وقتی برمی‌گردم، دوباره همان جوری می‌نشینم زمین و پلاستیک دور و بر کیفه را پاک می‌کنم ولی هنوز از داخل بخار دارد. دوباره می‌روم سراغ قیچی و گوشه کیفه را با دقت می‌برم. تمام چیزهای داخلش را دانه دانه می‌ریزم روی هوله.

چند تا الماس می‌افتد بیرون. زیبایی و خوش تراشی‌شان توی نور خورشید بدجوری چشم آدم را می‌گیرد. خیلی زیادند. اصلاً نمی‌توانم بگویم چندتا. صد تا؟ دویست تا؟ همه‌ این زبان بسته‌ها ولو شده‌اند توی آفتاب. ظاهر تراش‌شان که بیش‌تر به طرح گلابی و شاه‌زاده شبیه‌اند، ولی خب طرح قلب و اشکم بین‌شان می‌بینم. من خودم تراش و رنگ و اندازه الماس‌ها را یاد گرفته‌ام. پیش از آن که من و مارک روی طرح الماس روی حلقه‌ام به توافق برسیم، تقریباً تک‌تک‌شان را وارسی کردم.

نگاهی به دست‌هایم می‌اندازم؛ حلقه خودم هم زیر آفتاب برق می‌زند. تقریباً همه الماس‌ها یک اندازه‌اند. همه‌شان هم هم‌اندازه‌ی سنگ روی انگشتر خودم هستند. یعنی حدوداً دو عیار. وای، خدای من. دوباره سرم را می‌گیرم پایین و به توده الماس‌های درخشان و زیبای کف زمین نگاه می‌کنم، نفسم بالا نمی‌آید. آفتاب ازشان می‌گذرد و رد می‌شود. شاید ارزش این الماس‌ها چیزی در حدود دو میلیون پوند باشد. وای، وای، وای. خدای من.

 ۴۱۰ صفحه، ۹۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-374-882-1 

چاپ ۱۳۹۷: ۶۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درباره‌ی کتاب
تقدیر و تشکر
1. شنبه، 1 اکتبر: قبر
2. جمعه، 8 جولای: صبح سالگرد ازدواج
3. دوشنبه، 11 جولای: تماس تلفنی
4. ماجرای آشنایی ما
5. چهارشنبه، 20 جولای: گفت وگوی شماره یک
6. جمعه، 29 جولای: لو رفتن من
7. چهارشنبه، 3 آگوست: لباس عروسی
8. شنبه، 13 آگوست: چشیدن غذاها
9. دوشنبه، 15 آگوست: گفت وگوی دو
10. یکشنبه، 4 سپتامبر: ماه عسل
11. جمعه، 9 سپتامبر: توفانی در راه است
12. شنبه، 10 سپتامبر: چیزهای توی آب
13. یکشنبه، 11 سپتامبر: یک روز بعد
14. دوشنبه، 12 سپتامبر: آب آورده یا بار اضافی؟
15. سه شنبه، 13 سپتامبر: نقطه‌ای در دریا
16. سه شنبه، 13 سپتامبر: مسیرهای هوایی
17. چهارشنبه، 14 سپتامبر: گوشی
18. چهارشنبه، 14 سپتامبر: عواقب
19. چهارشنبه، 14 سپتامبر: پیوندها
20. پنجشنبه، 15 سپتامبر: گمرک
21. جمعه، 16 سپتامبر: خانه
22. شنبه، 17 سپتامبر: زن خوشگل
23. شنبه، 17 سپتامبر: پول
24. یکشنبه، 18 سپتامبر: مرده ایم یا زنده؟
25. دوشنبه، 19 سپتامبر: پیگیری هالی
26. سه شنبه، 20 سپتامبر: سنگ‌ها
27. چهارشنبه، 21 سپتامبر: پیگیری آلکسا
28. جمعه، 23 سپتامبر: چیزهای عجیب
29. جمعه، بعدازظهر 23 سپتامبر: آدم‌های عجیب وغریب
30. شنبه، 24 سپتامبر: گفت وگوی سه
31. چهارشنبه، 28 سپتامبر: لاتی
32. چهارشنبه، 28 سپتامبر: مردی در چهارچوب در
33. پنجشنبه، 29 سپتامبر: پایان‌های گسستنی
34. پنجشنبه، 29 سپتامبر: بانویی پریشان
35. جمعه، 30 سپتامبر: خط و نشان
36. شنبه، 1 اکتبر: چیزی در تاریکی
37. شنبه، 1 اکتبر: مارک دارد میآید
38. شنبه، 1 اکتبر: مرتبکاری
39. یکشنبه، 2 اکتبر: گمشده
40. دوشنبه، 3 اکتبر: خالی
41. شنبه، 24 دسامبر: آنچه که بعداً رخ داد

راهنمای دانلود کتاب چیزی درون آب

برای دانلود کتاب چیزی درون آب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چیزی درون آب
کاوه عزیزی
۱۳۹۷/۱۲/۲۰
یک داستان بسیار هیجان انگیز و خواندنی از زوجی جوان که ناخواسته وارد ماجرایی پیچیده می‌شوند...
سونیا کرم عباسی
۱۳۹۸/۴/۹
به نظر من نیمه اول کتاب خیلی کند پیش رفت اما نیمه دوم جذاب بود
s a
۱۳۹۸/۲/۲۴
این کتاب توصیفات بسیار زیادی داره و حداقل نصف کتاب حرفاییه که شخصیت اصلی داستان داره تو ذهنش با خودش میزنه یا توصیفات نه چندان جذاب محیطه فلذا حداقل نصف کتاب رو میشه به راحتی رد کرد. ولی داستان اصلی بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۱)