دانلود کتاب کار عمیق: قواعدی برای کسب موفقیت متمرکز در بحبوحه‌ی دنیای پر هرج و مرج


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کار عمیق: قواعدی برای کسب موفقیت متمرکز در بحبوحه‌ی دنیای پر هرج و مرج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کار عمیق: قواعدی برای کسب موفقیت متمرکز در بحبوحه‌ی دنیای پر هرج و مرج

با حفط تمرکز خود به موفقیت برسید! کتاب کار عمیق: قواعدی برای کسب موفقیت متمرکز در بحبوحه‌ی دنیای پر هرج و مرج اثر پرفروش کال نیوپورت، به شما نشان می‌دهد که چطور با پیشرفت تکنولوژی، قدرت تمرکز خود را در کارها از دست داده‌اید و با کمک چه راه‌هایی قادر خواهید بود بر این معضل اجتماعی غلبه کنید.

موضوع کتاب کار عمیق: قواعدی برای کسب موفقیت متمرکز در بحبوحه‌ی دنیای پر هرج و مرج چیست؟

کار عمیق یعنی قادر باشید بدون هیچگونه حواس پرتی و با تمرکز بالا روی امور خود فعالیت کنید. شما اگر بتوانید چنین مهارت باارزشی را به دست آورید، مطالب پیچیده را با سرعتی بیشتر از قبل یاد گرفته و در زمانی کوتاه به نتایج بهتری می‌رسید.

اگر مهارت کار عمیق را در خود پرورش دهید کیفیت فعالیت‌های شما در هر زمینه‌ای افزایش پیدا خواهد کرد و باعث می‌شود که از توانایی‌های خود احساس رضایت کافی داشته باشید. در اقتصاد رقابتی قرن بیست و یکم، کار عمیق همچون قدرتی فراطبیعی عمل می‌کند. با این حال بیشتر انسان‌های امروزی وقت باارزش خود را در شبکه‌های گوناگون اجتماعی هدر می‌دهند و حتی لحظه‌ای هم فکر نمی‌کنند که روش بهتری برای استفاده از زمانشان وجود دارد؛ روش‌هایی که آنان را به سمت موفقیت هدایت می‌نماید.

کال نیوپورت در کتاب کار عمیق (Deep work) پیامدهای چنین ضربه‌هایی را مورد بررسی قرار می‌دهد، آن هم در زمانه‌ای که همه چیز بر روی هم تأثیر گذارند. نیوپورت به جای استدلال حواس‌پرتی، قدرت تمرکز را مورد ستایش قرار داده و فواید بی‌شمار آن را معرفی می‌کند.

این کتاب به دو بخش کلی تقسیم‌بندی می‌شود. کال نیوپورت در بخش اول بیان می‌کند که انتشار اخلاق کار عمیق در هر حرفه‌ای منفعت بسیاری را به همراه خواهد داشت، سپس در دومین بخش برنامه‌ی تمرینی دقیقی را در قالب چهار قانون عرضه می‌کند که مطالعه‌ی دقیق و عمل کردن به آن، ذهن و عادات شما را تغییر داده و سپس شما را برای دستیابی به مهارت کار عمیق آماده می‌کند.

در این کتاب از توصیه‌های بی‌ارزشی مانند اینکه افراد حرفه‌ای نباید وقت خود را در شبکه‌های اجتماعی هدر دهند و یا نباید حوصله‌شان سر برود خودداری شده و به جای آن یک راهنمای مهم برای رسیدن به موفقیت در اختیار شما قرار می‌دهد.

جملات برگزیده‌ی کتاب کار عمیق:

- کار عمیق: فعالیت‌های حرفه‌ای که در حالت تمرکز بدون خدشه و یکپارچه انجام می‌پذیرند و قابلیت‌های شناختی‌تان را افزایش می‌دهند. این تلاش‌ها، باعث ایجاد ارزش‌های جدید می‌شوند و مهارت‌های شما را بالا می‌برند و تکرار کردنشان کار آسانی نیست.

- کار سطحی: کارهایی هستند که از نظر شناختی چالش برانگیز نیستند و در زمان عدم تمرکز انجام می‌شوند. معمولاً این گونه کارها، ارزش‌های جدیدی در جهان ایجاد نمی‌کنند و به راحتی تکرار و جایگزین می‌شوند.

- کثرت مشغله، نمایانگر بهره‌وری: در نبود شاخص‌های شفاف نشان‌دهنده‌ی بهره‌وری، بسیاری از کارکنان دانشی به سمت نمادهای بهره‌وری در دوران انقلاب صنعتی کوچ کرده‌اند؛ یعنی تعداد زیادی کار را طوری که به چشم دیگران بیاید انجام می‌دهند.

جوایز و افتخارات کتاب کار عمیق:

- در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار دارد.
- در لیست پرفروش‌های وال استریت ژورنال قرار دارد.
- در لیست پرفروش‌های آمازون قرار دارد.

کال نیوپورت را بیشتر بشناسیم:

او در دانشگاه جورج تاون، به عنوان استاد علوم کامپیوتر، تئوری الگوریتم‌های توزیعی را مورد بررسی و ‌تحقیق قرار می‌دهد. کال نیوپورت (Cal Newport) به فعالیت‌های دانشگاهی که در زمینه تعامل میان فرهنگ و تکنولوژی پژوهش می‌کنند، علاقه‌ی زیادی دارد.

نیوپورت تا به امروز موفق به انتشار 6 کتاب شده است. کار عمیق یکی از معروف‌ترین آثار او در سال 2017 شناخته شده که همواره مورد استقبال و توجه خوانندگان و منتقدان زیادی شده است.

در بخشی از کتاب کار عمیق: قواعدی برای کسب موفقیت متمرکز در بحبوحه‌ی دنیای پر هرج و مرج می‌خوانیم:

وقتی دیوید دیوین را در یکی از کافی شاپ‌های واشینگتن ملاقات کردم او بلافاصله موضوع دستگاه تعالی‌گر 16 را مطرح کرد. دیوین یک استاد معماری است و در نتیجه به کشف نقاط پیوند مباحث انتزاعی و مادی علاقه دارد. دستگاه تعالی‌گر، نمونه‌ی بارزی از این نقاط پیوند مشترک است. در طول صحبت‌هایمان کاشف به عمل آمد این دستگاهی که نام یکی از مفاهیم یونان باستان (Eudaimonia: حالتی که در آن انسان به والاترین توانایی‌های روحی و ذهنی وجسمی خود می‌رسد) را بر آن گذاشته‌ یک ساختمان است. دیوید توضیح داد: «هدف این دستگاه ایجاد محیطی است که کاربران بتوانند در آن به حالت عمیق رشد انسانی برسند و کاری کنند که برآمده از والاترین درجه‌ی مهارتشان باشد». به عبارت دیگر این مکان با هدف میسر کردن عمیق‌ترین کارهای ممکن ساخته شده است و من هم همانطور که حتماً حدس زده‌اید مجذوبش شدم.

همانطور که دیوین این دستگاه را برایم توضیح می‌داد، خودکاری برداشت تا چهارچوب طرح پیشنهادی‌اش را رسم کند. ساختمانی یک طبقه به شکل مستطیل که پنج اتاق دارد. هر پنج اتاق در یک راستا پشت سر هم قرار دارند. راهروی مشترکی وجود ندارد و برای رسیدن به هر اتاق باید از اتاق مجاور عبور کرد. بر طبق گفته‌ی دیوین: «نبود حالت دایره‌ای امری بسیار مهم و ضروری است چون نمی‌گذارد به هنگام عبور کردن و عمیق‌تر رفتن به داخل دستگاه، از اتاقی عبور نکنید و آن را نادیده بگیرید».

 ۱۹۰ صفحه، ۹۵۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8392-87-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۵۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
بخش اول: مفهوم
فصل اول: کار عمیق، ارزشمند است.
چطور در اقتصاد جدید، موفق باشم؟
دو مهارت اصلی که داشتن آن‌ها برای رسیدن به موفقیت در اقتصاد جدید ضروری است
با کار عمیق می‌توان به سرعت، چیزهای سخت را یاد گرفت
با کار عمیق می‌توانید تولیدی در سطح ممتاز و عالی داشته باشید
چگونه موفقیت جک دورسی توجیه می‌شود؟
فصل دوم: کار عمیق، کمیاب است
فصل سوم: کار عمیق، معنادار است
بخش دوم: قواعد
قاعده‌ی 1: عمیق کار کنید
قاعده‌ی 2: از سر رفتن حوصله و خسته شدن استقبال کنید
قاعده‌ی 3: شبکه‌های اجتماعی را ترک کنید
قاعده‌ی 4: امور سطحی را از بین ببرید
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب کار عمیق: قواعدی برای کسب موفقیت متمرکز در بحبوحه‌ی دنیای پر هرج و مرج

برای دانلود کتاب کار عمیق: قواعدی برای کسب موفقیت متمرکز در بحبوحه‌ی دنیای پر هرج و مرج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کار عمیق: قواعدی برای کسب موفقیت متمرکز در بحبوحه‌ی دنیای پر هرج و مرج
taher fatemi
۱۳۹۹/۹/۲۰
این ترجمش از همه بهتر و روان تره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)
مدیریت ذهن، موفقیت شغلی، خرید کتاب کار عمیق، خرید اینترنتی کتاب کار عمیق، دانلود کتاب کار عمیق، دانلود کتاب کار عمیق نوشته کال نیوپورت، قیمت کتاب کار عمیق، موفقیت در کسب و کار، تمرکز، تمرکز ذهن، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب پرفروش، وال استریت ژورنال، پرفروش وال استریت ژورنال، پرفروش ترین وال استریت ژورنال، درمان آشفتگی فکری، قدرت تمرکز، جادوی تمرکز فکر، قدرت تمرکز انسان، تمرین تمرکز، چگونه تمرکز کنیم، انجام هم زمان چندکار، انجام چند کار با هم، چند وظیفگی، موفقیت در کار، دانلود کتاب موفقیت شغلی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، کتاب قوانینی برای تمرکز در دنیایی آشفته، کتاب اصول رسیدن به موفقیت در دنیایی پرآشوب، کتاب کار عمیق و درست و حسابی، کتاب رهنمودهایی برای بازیابی تمرکز در دنیای پرهیاهو، کتاب قواعدی برای کسب موفقیت متمرکز در بحبوحه ی دنیای پر هرج و مرج، کتاب قوانین موفقیت به کمک افزایش تمرکز در دنیای پر آشوب، Cal Newport، Deep Work، Rules for Focused Success in a Distracted World، کتاب کار عمیق و درست حسابی