دانلود کتاب صوتی گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟

کتاب صوتی گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟ نوشته‌ کن بلانچارد، راهنمایی کاربردی همراه با انبوهی از رهنمودهای دقیق برای کسانی است که می‌خواهند تیم‌هایی با عملکرد بالا تشکیل دهند.

شیوه‌های مبتنی بر تیم، وقتی که با موفقیت اجرا می‌شوند، به بهره‌وری بالا، افزایش رضایت و سلامت کارکنان منجر می‌شوند و از ارزش‌های دموکراتیک ما حمایت می‌کنند. اکثر مردم، امروزه، در یک یا چندین تیم فعالیت می‌کنند. متاسفانه، این تیم‌ها اغلب با حداکثر توان خود کار نمی‌کنند. یکی از موانع بزرگ در اجرای موفقیت‌آمیز کار گروهی این است که که افراد برای مشارکت در گروه، به درستی آموزش داده نشده‌اند.

هنگامی که کتاب صوتی گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟ (Go Team) را می‌‌شنوید، 2 توانایی کسب می‌کنید. کسب اعتماد به نفس در تبادل اطلاعات و خلق مهارت‌های مدیریتی برای به دست آوردن نتایج بزرگ.

«پیشبرد تیم» شما را در سه قدم به نتایجی عالی می‌رساند:

قدم اول: آغاز یادگیری مهارت‌های سطح برتر
قدم دوم: شتاب در تغییر
قدم سوم: تسلط بر مهارت‌ها.

هر قدم برای راهنمایی تیم شما به سطح برتر، طراحی شده است. همان‌طور که شما، اعضای تیم‌تان و رهبرتان در طی کتاب با یکدیگر پیش می‌روید، مسئولیت به طور طبیعی از رهبرتان به تیم‌تان تفویض می‌شود. در این کتاب خواهید آموخت که چطور عقایدتان را مؤثرتر به کار بگیرد، تصمیمات تیمی عالی بگیرید و به شیوه‌هایی جدید و پر معناتر غرور تیم بودن را احساس کنید.

رهبر شما نیز از حرکت تیم‌تان به سطح برتر قدردانی خواهد کرد، چون او فرصت‌های جدیدی برای کمک به تیم پیدا می‌کند. تاکنون کدام رهبر به دلیل فقدان زمان برای برنامه‌ریزی، آینده‌نگری، دریافت آموزش، تربیت اعضای تیم یا بررسی تجهیزات جدیدی که ممکن است در آینده مورد نیاز باشند، سرخورده نشده است؟ همین‌طور که گروه شما به سوی یک تیم سطح برتر شدن حرکت می‌کند، خلاقیت شما بالا می‌رود، رضایتمندی‌تان افزایش می‌یابد، حس غرور جمعی‌تان گسترش پیدا می‌کند و به نتایج برجسته‌ای می‌رسید.

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) یکی از برجسته‌ترین نویسندگان حوزه‌ی مدیریتی است و کتاب‌های بسیاری در این زمینه دارد. یکی از کتاب‌های او به نام مدیر یک دقیقه‌ای تاکنون به ۳۷ زبان دنیا ترجمه شده است و بیش از ۱۳ میلیون نسخه به فروش رفته است.

 ۳ ساعت و ۵۶ دقیقه، ۲۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۵ دقیقه
بخش دوم
۲۵ دقیقه
بخش سوم
۱۹ دقیقه
بخش چهارم
۲۱ دقیقه
بخش پنجم
۲۳ دقیقه
بخش ششم
۲۶ دقیقه
بخش هفتم
۲۲ دقیقه
بخش هشتم
۲۴ دقیقه
بخش نهم
۲۱ دقیقه
بخش دهم
۱۹ دقیقه
بخش یازدهم
۲۰ دقیقه
بخش دوازدهم
۵ دقیقه
بخش سیزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟

برای دانلود کتاب صوتی گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گروه‌های پیشرو: چگونه تیم سطح برتر ایجاد کنیم؟
داود یعقوبی
۱۳۹۷/۵/۲۸
با سِلام و عرض ادب بسیار مباحث رو با دقت توضیح می‌دادند، بدین رو سپاسگزارم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)