دانلود کتاب گوی‌های بلورین طوفان (کتاب چهارم) حماسه ایژیا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گوی‌های بلورین طوفان (کتاب چهارم) حماسه ایژیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گوی‌های بلورین طوفان (کتاب چهارم) حماسه ایژیا

ماریا وی اسنایدر با کتاب گوی‌های بلورین طوفان (کتاب چهارم) حماسه ایژیا شما را وارد دنیایی فانتزی و جذاب می‌کند و ماجرای شیشه‌سازی را روایت می‌کند که باید جادوی افسونگران را درون شیشه مخفی کند اما قدرت‌های جادویی درون خود را پیدا می‌کند. آیا این جوان می‌تواند با زندگی جدید خود کنار بیاید؟

درباره‌ی کتاب گوی‌های بلورین طوفان (کتاب چهارم) حماسه ایژیا:

اوپال کوآن شیشه‌­ساز ماهری محسوب می‌شود و آتش را با تمام وجود درک می‌کند. قبیله‌ی طوفان‌زا به دردسر می‌افتد و فردی گوی­‌های بلورین این قبیله را به چنگ آورده و قدرتمندترین جادوگرانشان را هم به قتل رسانده است. اکنون گروهی ویژه در در این قبیله قصد دارند از تکرار این اتفاق جلوگیری کنند و برای تحقق هدفشان به توانایی‌های شگفت‌انگیز اوپال نیاز دارند. مأموریت اصلی و مهم این گروه از مسیر خود منحرف می‌شود و در این میان اوپال نیز قدرت­‌های جدیدی را درون خود پیدا می‌کند! شخصیت اصلی داستان گوی‌های بلورین طوفان (Storm glass) و همراهانش هرچه بیشتر برای ماجراجویی پیش می‌روند، رازهای سربه‌مهر بیشتری را کشف می‌­کنند.

اوپال اکنون باید هر چه زودتر بیاموزد که قدرت‌های خود را کنترل کند؛ چرا که ممکن است با بی­‌تجربگی در زمینه‌ی جادو، فاجعه‌ی دیگری رقم بزند.

ماریا وی اسنایدر (Maria V Snyder) بار دیگر با داستانی هیجان‌انگیز به سراغ طرفداران دنیای فانتزی‌ای که ساخته است می‌آید و شما را شیفته‌ی ذهن خلاق و خیال‌پرداز خود می‌کند.

نکوداشت‌های کتاب گوی‌های بلورین طوفان:

- یک داستان جذاب و دنباله‌دار در دنیای فانتزی. (SFX magazine on Sea Glass)
- اسنایدر ماجراجویی عالی دیگری را ارائه می دهد. (Publishers Weekly on Fire Study)
این یکی از آن کتاب‌های نادری است که خوانندگان را مدت‌ها بعد از خواندن، به رویا می‌برد. (Publishers Weekly, starred review, on Poison Study)

کتاب گوی‌های بلورین طوفان مناسب چه کسانی است؟

این کتاب مناسب نوجوانان است اما اگر طرفدار داستان‌‌های فانتزی هستید، مطمئن باشید که از آن لذت خواهید برد.

در بخشی از کتاب گوی‌های بلورین طوفان می‌خوانیم:

حتمی در دردسر بزرگی افتاده بودم. وگرنه دلیلی نداشت که استادان مرا احضار کنند؟ همان‌طور که به‌سرعت به دنبال پیک می‌رفتم! به‌اتفاق بد امروز صبح با پازیا فکر کردم. پازیا از روز اول می‌خواست کاری کند که من اخراج شوم. یک هم‌شاگردی بلندپرواز که در سال اول تحصیلش مجری استادها بود و حالا تصمیم گرفته که ارزش آن را ندارم که با من صحبت کند. شاید به‌زودی موفق شود! با عجله در خیابان‌های سیتادل می‌رفتیم.

حتی بعد از چهار سال هم ساختمان‌های شهر مرا متعجب می‌کردند. همه ساختمان‌ها با تکه‌های مرمر سفید و با رگه‌های سبز، ساخته شده بودند. اگر تنها بودم، همان‌طور که راه می‌رفتم دستم را روی دیوارها‌ می‌کشیدم و برای ساختن شهری از شیشه خیال‌پردازی می‌کردم. اما در عوض! همان‌طور که با تاریک شدن آسمان رنگ‌های روشن کدر می‌شدند، زود از کنار آن‌ها رد می‌شدم. نگهبان‌های قلعه دستشان را تکان دادند تا ما وارد شویم.

یک نشانه‌ بد دیگر!

پله‌ها را دوتا یکی بالا رفتیم تا به ساختمان اداری برسیم. قلعه که در ضلع شمال شرقی سیتادل قرار داشت، با چهار برج باشکوهی که در محوطه‌ آن قرار داشت مرزها را مشخص می‌کرد. داخل قلعه، ساختمان‌ها از انواع مختلف مرمرهای رنگی و چوب‌های سخت ساخته شده بودند. بلوک‌های زرد و صورتی ساختمان اداری همیشه مرا آرام می‌کرد، اما نه امروز!

 ۵۵۳ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-667963-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۸۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب گوی‌های بلورین طوفان (کتاب چهارم) حماسه ایژیا

برای دانلود کتاب گوی‌های بلورین طوفان (کتاب چهارم) حماسه ایژیا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گوی‌های بلورین طوفان (کتاب چهارم) حماسه ایژیا

نظرات کتاب گوی‌های بلورین طوفان (کتاب چهارم) حماسه ایژیا

Mohammadreza Ghaffari
۱۴۰۰/۱/۴
تو این کتاب چون قهرمان اصلی داستان عوض میشه یکم اولاش خسته کننده هستش اما بعد از اون که اوپال به عنوان قهرمان داستان میشه کم کم جذاب میشه. در کل داستانش عالیه و خیلی هیجان انگیزه
فقط اینکه شخصیت‌های داستان وقتی باهم حرف میزدن خیلی کتابی نوشته شده بود و به زبان محاوره نزدیک نبود
و اینکه ممنون از مترجم و نویسنده این کتاب.
جلدبعدیش کی میرسه؟
Hadis Gholipour
۱۳۹۹/۱۱/۲۰
من چی بگم دیگه؟ وقتی یکی اون جلدهای قبلی رو خونده دیگه باید این رو هم بخونه چون نمیشه این کتاب فوق‌العاده رو زمین گذاشت ولی نگارشش خوب نبود و مثل جلدهای قبلی سانسورش معلوم بود
راستی این آخرین جلدش بود یا داره هنوز؟
بانو اسکندری
۱۴۰۰/۱/۵
کتاب خیلی خوبه ولی آخر یه روز اشتباهات تاییپی تو کتابهای کتابراه منو میکشه فکر کنم این کتاب تا الان رکورد دار اشتباهات تاییپی تو کتابراه بوده ببخشید کسی میدونه این کتاب ادامه داره یا نه اگر داره به چه اسمی
مشاهد همه نظرات (۱۰)