دانلود کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم

کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم اثر سینا دادخواه دارای چهار شخصیت به نام‌های سامان، لیلا، استاد نجات و ندا است که راویان چهار فصل این رمان‌اند. سینا دادخواه در هر کدام از این فصل‌ها داستان زندگی یکی از این چهار شخصیت را از زبان خودشان بازگو می‌کند.

در فصل اول رمان یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم با پسری به نام سامان آشنا می‌شویم که زندگی‌اش بر پایه‌ی برند و مد و عکاسی می‌گذرد. فصل دوم درباره‌ی لیلا زن حدوداً چهل‌ساله‌ای است که واگویه‌های ذهنی‌اش، شخصیت آسیب‌پذیرش را به خواننده می‌شناساند. در فصل سوم استاد نجات فراز و نشیب‌های زندگی‌اش را روایت می‌کند. در فصل پایانی، با زندگی و ذهن ندای جوانی آشنا می‌شویم که رفتارهایش سرشار از هیجان‌های جوانی است و شوری که از کودکی‌اش حفظ کرده. این چهار شخصیت همگی در یک آتلیه‌ی عکاسی در یوسف‌ آباد خیابان سی و سوم دور هم جمع می‌شوند.

ارتباط تمام این شخصیت‌ها به یکدیگر، عشق در بستری از زندگی شهری است. شهری که «تهران» است و در کم‌ماجرایی داستان یوسف آباد خیابان سی‌و‌سوم به پررنگی زندگی و روابط این چهار نفر حضور دارد.

یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم، رمانی است که می‌توان از کنار خصوصیات نسلی‌اش به‌راحتی گذشت و به روح زندگی شهری و مناسبات آدم‌ها با همدیگر چسبید، در تهرانی که نوشتن از آن و خواندن از آن بدی‌هایش را کم‌رنگ‌تر می‌کند.

سینا دادخواه در این مورد نوشته است: «این شهر توی خون همه‌ی تهرانی‌ها هست، ولی چرا همه از خون و خون‌ریزی می‌ترسند؟ باید یکی بیاید و نتایج آزمایش خون‌شان را نشان‌شان بدهد تا ببینند درصد تهران از درصد گلبول‌های سفید خون‌شان هم بیشتر است، و این تهران است که دارد از بدن‌شان در مقابل انواع بیماری‌ها دفاع می‌کند.»

در قسمتی از کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم می‌شنویم:

حرف‌ها خودشان خود به خود نمی‌آیند واج می‌شوند و درست یک هوا بیرون‌تر از دندان‌ها قرار‌ می‌گیرند ولی بیرون نمی‌پرند... سقوط آزاد مصوت‌ها لغو ‌می‌شود. سقوط آزاد همیشه خطرناک است. مخصوصا اگر بدون طناب و کمربند باشد. حرف‌هایی که به خاطرات عاشقی مربوط می‌شوند این کمربند را ندارد خطرناک‌اند قاتل بالقوه‌اند با جان خودشان بازی می‌کنند.

 ۴ ساعت و ۵۹ دقیقه، ۲۷۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
فصل اول - بخش اول
۱۷ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۲۴ دقیقه
فصل اول - بخش سوم
۲۱ دقیقه
فصل دوم - بخش اول
۱۹ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۲۲ دقیقه
فصل دوم - بخش سوم
۲۶ دقیقه
فصل سوم - بخش اول
۲۲ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل سوم - بخش سوم
۱۲ دقیقه
فصل سوم - بخش چهارم
۲۶ دقیقه
فصل چهارم - بخش اول
۲۲ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل چهارم - بخش سوم
۱۴ دقیقه
فصل چهارم - بخش چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم

برای دانلود کتاب صوتی یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  یوسف‌آباد خیابان سی‌و‌سوم
ایما طالم رود
۱۳۹۷/۱۱/۲۷
وقتی کتاب رو شروع کردم به نطرم خواندن جالب بود ولی رفته رفته خیلی بی معنی و اتفاقات کتاب هم مسخره بود، صدا گذاری کتاب عالی، ولی به هر حال گوش دادنش را پیشنهاد نمیکنم
داوود مدنی
۱۳۹۸/۱۲/۵
سلام من درهفته دوتا کتاب گوش میکنم تا حالا اکثر کتابهای کتابراه و خریدم ولی بنظر من بدترین و بی معنی ترین کتاب بود تا حالا گوش کردم پولش هیچی ولی حیف وقتی که گذاشتم ،😞😞😞
Sude Neshat
۱۳۹۷/۱/۲۳
قلم نویسنده قوی و پر کشش میباشد ولی کلیت داستان به نظرم جالب نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)