دانلود کتاب یک روز یک خاطره (جلد دوم)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یک روز یک خاطره (جلد دوم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یک روز یک خاطره (جلد دوم)

کتاب «یک روز یک خاطره» که به همت آقای ابراهیم شادافروغ گردآوری شده، خاطرات تعدادی از رزمندگان آن روزهای غرورآفرین دفاع مقدس است که صادقانه و با بیانی شیوا حماسه‌آفرینی دلاورمردان جبهه‌های حق علیه باطل را شرح داده است.

در قسمتی از متن این کتاب می خوانید:

نامردا، آرپی‌جی زدن، اگه زودتر در نریم، نابودمان می‌کنن. من که دچار هیجان و ترس شدیدی شده بودم فریاد زدم:

زودباش گاز بده، پشت پیچ جلویی برسیم، در رفتیم. با آن سرعت و جاده پر پیچ و خم، فقط خدا خواست تا ماشین از دره به پائین پرتاب نشود، در قسمت‌هایی از مسیر، احساس می‌کردم، خودرو روی دو چرخ کناری حرکت می‌کند، پنجاه متری به پیچ بعدی مانده بود که صدای انفجار دیگری آمد، از ترس جرأت نکردم پشت سر را نگاه کنم، همزمان صدای گلوله‌ها هم فضا را آکنده کرده بود.
سر پیچ دوم رسیدیم، با عبور ماشین از آن، از دید مهاجمین دور شده بودیم، بیست دقیقه‌ای بدون گفتگو بین من و راننده گذشت تا اینکه به ورودی بانه رسیدیم، مستقیم به اداره رفته و موضوع را گزارش کردیم، چهار ترکش به پشت اتاق خورده بود و آنرا سوراخ کرده بود، از اینکه جان سالم بدر برده بودیم بسیار خوشحال و شاکر بودیم، الان که بعد ازسالها، بیاد آن لحظات مرگ و زندگی می‌افتم نمی‌توانم جز معجزه و خواست خدا، دلیلی برای زنده ماندنمان بیابم زیرا بعدها که از آن مسیر عبور می‌کردم، متوجه شدم دقیقاً نزدیک ده دقیقه در دید مستقیم چریکها بودیم و آنها هم ما را آماج گلوله‌های خویش قرار داده بودند، بدون اینکه، خودروی ما مورد اصابت مستقیم گلوله‌ها و آرپی‌جی قرار بگیرد.

 ۵۹ صفحه، ۶۳۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-96165-6-5 

چاپ ۱۳۹۵: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

حماسه روستای سردوش
کمین
آوار
راه اشتباه
خدمت
گوناو
جهنم
رالی در خط مقدم

راهنمای دانلود کتاب یک روز یک خاطره (جلد دوم)

برای دانلود کتاب یک روز یک خاطره (جلد دوم) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یک روز یک خاطره (جلد دوم)