دانلود کتاب صوتی یک شب دیگر هم بمان سیلویا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک شب دیگر هم بمان سیلویا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی یک شب دیگر هم بمان سیلویا

کتاب صوتی یک شب دیگر هم بمان سیلویا نوشته‌ی چیستا یثربی، روایت‌گر زندگی سیلویا پلات شاعر برجسته‌ی آمریکایی است که به دلیل بی‌بند و باری شوهرش به بیماری افسردگی دچار می‌شود و سرانجام دست به خودکشی می‌زند.

کتاب صوتی یک شب دیگر هم بمان سیلویا نمایشنامه‌‌ای جذاب و گیرا درباره‌ی زندگی سیلویا پلات (Sylvia Plath) شاعر، رمان‌نویس، نویسنده‌ی داستان‌های کوتاه و مقاله‌نویس آمریکایی‌ است. او بیشتر به خاطر اشعار زیبایش معروف شد. پلات در دانشگاه کمبریج با شاعر نامدار انگلیسی آشنا شد و در ژوئن 1956 با او ازدواج کرد. شوهر او فردی بی‌بند و بار بود و علاقه‌ی زیادی به سیلویا نشان نمی‌داد، سیلویا در گذشته‌ی خود دچار اختلالات روانی و افسردگی شده بود و پس از ازدواجش نیز کم‌کم این بیماری تشدید پیدا کرد و درنهایت در سال 1963 با گاز خودکشی کرد.

چیستا یثربی را بیشتر بشناسیم:

چیستا یثربی نویسنده و کارگردان درخشانی است که در سال 1347 چشم به جهان گشود، او دکترای روانشناسی‌ تربیتی را از کانادا و هم‌چنین کارشناسی و کارشناسی‌ارشد روانشناسی‌اش را از دانشگاه الزهرا اخذ نموده است. از او بیش از 26 نمایشنامه منتشر شده و کارگردانی نمایش‌هایی مانند «کارناوال با لباس خانه»، «چنگیزخان»، «جمعه دم غروب»، «اتاق تاریک»، «حیاط خلوت»، «مهمان سرزمین خواب»، «زنی که تابستان گذشته رسید»، «سرخ سوزان»، «یک شب دیگر هم بمان سیلویا» و... را در کارنامه‌ی کاری خود دارد. او تا به حال جوایز گوناگونی را از جشنواره‌های متنوع کسب کرده و بارها در جایگاه داور داخلی یا خارجی تئاتر، سینما و کتاب قرار گرفته و اجراهای گوناگونی از نمایش‌هایش در خارج از کشور نیز داشته است.

در قسمتی از کتاب صوتی یک شب دیگر هم بمان سیلویا می‌شنویم:

«سی و یک سال عمر کردم. خودم خواستم نوع مرگم رو انتخاب کنم. ممکنه خوشبخت نباشم اما راضیم. همیشه حرفا و قصه‌های دیگران رو نقل کردم، حالا می‌خوام یه نفرم قصه‌ی منو تعریف کنه. ما خوشبخت بودیم. بغل‌بغل گل نرگس از باغچه‌ی کلیسا می‌چیدیم تا به بقال محل بفروشیم. من به دنیا اومدم، شعر گفتم، تد هیوز رو دیدم، عاشقش شدم و باهاش زندگی کردم، دیگه بیشتر از این چی می‌خوام؟ یه آدم بیشتر از این چی می‌خواد؟ خدایا بهت احتیاج دارم، به عشقت، به گرمات، به کلمه‌ت، یه چیزی بگو خدا، یه چیزی بگو…»

 ۱ ساعت و ۷ دقیقه، ۶۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
مقدمه
۹ دقیقه
صحنه‌ی اول
۹ دقیقه
صحنه‌ی دوم
۷ دقیقه
صحنه‌ی سوم
۱۵ دقیقه
صحنه‌ی چهارم
۶ دقیقه
صحنه‌ی پنجم
۲۰ دقیقه
صحنه‌ی ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی یک شب دیگر هم بمان سیلویا

برای دانلود کتاب صوتی یک شب دیگر هم بمان سیلویا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  یک شب دیگر هم بمان سیلویا
منیره هاشمی
۱۳۹۹/۲/۲۳
من نوشته‌های خانم یثربی رو خیلی دوست دارم ولی اصلا نتونستم با این نمایش ارتباط برقرار کنم، خیلی بی‌مفهوم بود و مطلقا درگیرم نکرد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)