دانلود کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌‌ها باید بدانند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌‌ها باید بدانند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌‌ها باید بدانند

کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌‌ها باید بدانند اثر شریل ابرلی، برای کمک به والدین در ایجاد یک دورنما و نیز یک برنامه‌ی عملی، برای پرورش کودکان مؤدب طراحی شده است. این کتاب، فراتر از یک کتاب معمولی، روایات، توصیه‌ها و فعالیت‌هایی برای تبدیل شدن قواعد به عادات را ارائه می‌دهد.

آیا تاکنون از دیدن این صحنه ناراحت شده‌اید که پسر چهارساله‌تان بدون دعوت وارد منزل همسایه شود؟ آیا تابه‌حال اتفاق افتاده که کودک شش‌ساله‌تان تشکر از هدیۀ مادربزرگی که با عشق آن را تهیه کرده، فراموش کند و شما مجبور به عذرخواهی از آن شخص نازنین شوید؟ جشن رسمی ارتقای شغلی پدرش چطور؟ وقتی در ده‌سالگی متوجه شد غذایی را که سفارش داده است دوست ندارد و از صرف آن اجتناب ورزید و به این طریق شب شما و دیگر میهمانان و پیشخدمت را خراب کرد چطور؟ شما والدین، به احتمال زیاد این موارد را تجربه کرده‌اید و شاید بیشتر مواردی که به‌نظر می‌رسد بچه‌ها رفتار درست را فراموش کرده‌اند و باعث شرمندگی شما شده‌اند. کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌ها باید بدانند Manners Kids Should Know)، در مواقع لزوم توصیه‌های معقولانه و واقع‌بینانه ارائه می‌دهد که شاید گاهی فراموش شده باشد.

کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌ها باید بدانند نوشتۀ شریل ابرلی (Sheryl Eberly) برای آسان‌تر ساختن وظیفۀ شما والدین به نگارش درآمده است. هدف این کتاب ارائۀ روش‌هایی به شما و مدیریت وظیفه‌ای است که دردسرساز به‌نظر می‌آید. وقتی فرزندتان را به رفتار پسندیده تشویق می‌کنید و به‌خاطر رعایت آن‌ها مورد تحسین قرار می‌دهید، این کار را با دل و جان انجام دهید. ازاین‌رو در طول سال از پیشرفت آن‌ها لذت خواهید برد و کسی چه می‌داند؛ ممکن است وقتی بچه‌هایتان بزرگ شدند و تلاش کردند فرزندان خودشان را تربیت کنند، به‌خاطر تلاش‌هایتان از شما تشکر کنند.

 ۴۴۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-521-0 

چاپ ۱۳۹۳: ۳۱۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۶۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
آغازی فوق‌العاده
وقات خانوادگی
همنشینی با دیگر کودکان
معرفی
گفتگوی تلفنی
شما همانی هستید که اظهار می‌کنید
واژه‌های مکتوب
نامه‌، یادداشت تشکر، نامه‌های الکترونیکی
آداب غذاخوردن
فقط برای آقاپسرها
فقط برای دخترخانم‌ها
دعوت‌ها: ارسال و پذیرش
خارج از شهر
جشن تولد، عروسی،
جشن‌ها و مواقع خاص دیگر
هدیه‌ها؛ اهدا و دریافت
زمان تعطیلات
میهمان و میزبانی فوق‌العاده باشید
یک ورزشکار خوب باشید
شهروندی نمونه باشید
توجه به افراد ویژه با نیازهای خاص
مبانی بدن
در خاتمه
درباره‌ی نویسنده

 

راهنمای دانلود کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌‌ها باید بدانند

برای دانلود کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌‌ها باید بدانند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  365 آداب رفتاری که بچه‌‌ها باید بدانند

نظرات کتاب 365 آداب رفتاری که بچه‌‌ها باید بدانند

فهیمه دریکوند
۱۳۹۶/۶/۴
تا اینجا که خوندم کاش توی نامه‌ای که خطاب به آلیس بعنوان مثال آوردید موضوع نامه رو عوض میکردید و عینک زدن رو بعنوان یه کاری که باید مخفی بشه عنوان نمیکردید، نمیدونم شاید شما هم قواعد خودتون رو دارید و باید مثل خود کتاب ترجمه کنید، همین خودش بنظر من اشتباه معاشرتی بود که از نویسنده سر زده بود، درحالیکه قراره این کتاب کمک کنه ما آداب صحیح معاشرت رو به فرزندانمون یاد بدیم
Nymph .
۱۳۹۷/۶/۲۰
کتاب خیلی خوبیه هرچند گاها با اداب مملکت ما فرق داره بعضی قسمت هاش ولی در کل خوندنش لذت بخش بود و مطالب اموزنده‌ای داشت تشکر از شما
amir a
۱۳۹۷/۲/۱۳
کتابیه که نمونش نیست تو بازار و به مسائل مهمی اشاره کرده
به همه پدر و مادر‌ها پیشنهاد میدم
ممنونم از کتابراه و انتشارات نسل نو اندیش
مشاهد همه نظرات (۱۱)