دانلود کتاب 400 نکته در مورد فروش، فروشنده و مشتری

  • از: یدالله افشار
  • ناشر: انتشارات نظری
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب 400 نکته در مورد فروش، فروشنده و مشتری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 400 نکته در مورد فروش، فروشنده و مشتری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 400 نکته در مورد فروش، فروشنده و مشتری

در کتاب 400 نکته در مورد فروش، فروشنده و مشتری نوشته یدالله افشار، با تشریح کامل فروش، خرید و الزامات آن و شرح کامل روابط در یک سازمان و روانشناسی افراد در شرایط خاص آشنا می‌شویم.

شما فکر می‌کنید چند میلیاردر در دنیا وجود دارد و از این تعداد چند نفر در ایران زندگی می‌کنند، از این تعدادی که در ایران هستند چند نفر از آنان را می‌شناسید و از این تعدادی که شما می‌شناسید چند نفر از آنان با شما کار می‌کنند؟ جواب این سوالات بسیار روشن است، بسیار کم و شاید هم اصلا هیچ، پس با مشتریان خود، همچون سرمایه‌ای بسیار ارزشمند و طلایی برخورد کنید.

فروشندگان موفق، فروشندگانی هستند که برای فروش کالای خود و موفقیت در فروش، ضمن حفظ صداقت خویش، همواره به دنبال تصحیح تمامی رفتارها و عملکردهای خود هستند و با یک برنامه‌ریزی دقیق و پیگیر که در نهایت امر با تأثیر مثبت بر مشتری و پیرامون خود، فروش را به معنای واقعی کلمه، به سرانجام برسانند.

به حتم حساب آن دسته از فروشندگانی که به هر قیمتی بخواهند با تصحیح رفتارهای خود، بتوانند در قلب مشتریان نفوذ کرده و از این طریق بتوانند هر کالایی را ولو کالاهای بی‌کیفیت را به فروش برسانند و به نوعی با رفتارهای خود، واقعیت کالا را پنهان کنند و مشتریان را فریب دهند. از آن دسته از فروشندگان موفق و با صداقت، جدا خواهد بود.

در بخشی از کتاب 400 نکته در مورد فروش، فروشنده و مشتری می‌خوانید:

به تمامی حرکات و عکس‌العمل‌های بدن در مواجهه و برخورد با هر نوع تغییر، واکنش و عکس‌العمل روحی و جسمی داخلی خود فرد و یا با دنیای خارج، رفتار بدن یا زبان غیر لفظی و یا گفتار بی‌صدا می‌گویند.

رفتار بدن یا همان زبان غیر لفظی و یا گفتار و گویش بی‌صدا، مانند کلام شفاهی، یک زبان روانی است که گام، ریتم، کلمه و دستور مخصوص خود را داشته و دارای حروف مخصوص به خود است که با اتصال به هم می‌تواند ترکیب یک جمله صحیح و معنا دار را بدهد و معنای واقعی و اهداف ما را به دیگران انتقال دهد.

بی‌آنکه ما بدانیم و یا بخواهیم، عمده اطلاعات و اهداف و گفتارهای ما در یک برخورد حضوری از رفتار بدن ما به مخاطب انتقال داده می‌شود. انتقال این اطلاعات از طریق ترکیب و قانون پیچیده‌ای از وضع ظاهری، وضع اندامی، حرکات اندامی، نگاه و حالات چهره به مخاطب انتقال داده می‌شوند.

از آن سو، مخاطب ما هم عمده اطلاعات و اهداف و گفتارهای خود را در مواجه حضوری با ما از طریق همین رفتار بدن خود به ما انتقال می‌دهد. ترکیب پیچیده‌ای از وضع ظاهری، وضع اندامی، حرکات اندامی، نگاه و حالات چهره مخاطب، به انتقال اطلاعات و منظور مخاطب به ما کمک می‌کند.

به محض دیدار و برخورد دو شخص در یک ملاقات حضوری، رفتارهای بدن طرفین آگاهانه یا ناخودآگاه مورد ارزیابی هر دو طرف قرار می‌گیرد و هر دو طرف سعی در برتری دارد. این حس برتری جویی و تملک خواهی شاید بدون هیچ قصد و دانشی باشد ولی به حتم تمامی انسان‌ها در مواجه با دیگر انسان‌ها، خودآگاه یا ناخودآگاه خواهان برتری و سلطه جویی بر مخاطب خود هستند.

شناسایی، تجزیه و تحلیل و تمرکز بر روی رفتارهای بدن طرف مقابل شما، خیلی زود می‌تواند شخصیت و حالات درونی طرف مقابل شما را برای شما روشن و آشکار سازد و شما با به کارگیری از آنچه که می‌دانید و به کارگیری رفتارهای مناسب بدن خود در مقابل ایشان، تأثیر واقعی و مؤثر خود را بر روی طرف مقابل خود بگذارید و مسلط بر دیدار حضوری باشید و آن را به نفع خود تمام کنید.

 ۱۶۶ صفحه، ۴۳۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6168-07-4 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه نویسنده
فصل اول: فروش و توضیحی بر آن
فصل دوم: فروشندگان
فصل سوم: مدیر فروشندگان
فصل چهارم: ابزارهای یک مدیر فروش
(کارمندان - مکالمات - مکاتبات - جلسات و مشاورات)
فصل پنجم: اقدامات اولیه یک مدیر فروش در آغاز پذیرش مسئولیت در یک مجموعه جدید
فصل ششم: فروش، فروشنده، مشتری
مثلثی که رأس بلامنازع آن، مشتری است
فصل هفتم: سیستم پیچیدهای به نام مغز انسان اطلاعات در مورد مغز انسان برگرفته از مقالات معتبر و تثبیت شده پزشکی
فصل هشتم: توضیحی بر رفتار بدن
فصل نهم: تجربه‌هایی که من برای تأثیر در فروش آموختم
فصل دهم: رابطه مدیر فروش با مدیریت کل مجموعه
فصل یازدهم: روابط مدیر فروش با واحدهای تأمین، تولید، ترخیص و دیگر همکاران مجموعه
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب 400 نکته در مورد فروش، فروشنده و مشتری

برای دانلود کتاب 400 نکته در مورد فروش، فروشنده و مشتری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  400 نکته در مورد فروش، فروشنده و مشتری
احسان بختیاری
۱۳۹۹/۲/۵
کتاب خوب و جالبی هستش. چون مربوط به کشور و بازار خودمون هست و کاملا قابل درک و لمس هست
abbas ebrahimi
۱۳۹۷/۱۰/۲۵
عالی
مهدی باقری
۱۳۹۷/۷/۳۰
توضیحاش درباره حالت بدن تو جلسه عالی بود و بیشتر روی رفتار‌های مدیر تو هر زمینه‌ای بود نه فقد مدیر فروش و در کل جالب بود
مرسی از اینکه کتابو در اختیارمون گذاشتید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)