دانلود کتاب 7 عادت مردمان موفق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 7 عادت مردمان موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 7 عادت مردمان موفق

کتاب 7 عادت مردمان موفق، محبوب‌ترین اثر نویسنده معروف آمریکایی، استفن کاوی است. این کتاب قوانین حاکم را به شما معرفی می‌کند تا در مسیر بهتر حرکت کنید؛ و ضمنا به شما شیوه آغاز حرکت و روش پیمودن ادامه مسیر را هم خواهد گفت.

کتاب حاضر که به صورت خلاصه است، مجموعه‌ای از فرمول‌های روانشناسی نیست. این اثر راهنمای گام به گامی برای تغییر شخصیت و شکل دادن عادت‌های جدید در شماست. استفن کاوی (Stephen Covey)، بیش از همه به‌ خاطر کتاب «هفت عادت مردمان موفق» که در سال ۱۹۸۹ منتشر شد، مشهور است.

کتاب‌های زیادی از موفقیت، راهکارها و ترفندهای آن می‌گویند. جمله‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی یا صفحات وب در مورد اینکه چطور موفق شویم وجود دارد. اما تبدیل شدن به یک انسان موفق در همه‌ی زمینه‌ها (رابطه، کار، تحصیل و …) نیازمند تغییر شخصیت و عادات شما هستند. کتاب 7 عادت مردمان موفق (7habits of highly effective people) یکی از بهترین راهنماهای موفقیت است.

در سال ۱۹۹۶، استیفن کاوی از سوی مجله تایم به‌ عنوان یکی از ۲۵ شخصیت تاثیرگذار نامیده شد؛ و مجلۀ فوربس کتاب 7 عادت مردمان موفق را یکی از ۱۰ کتاب برتر در زمینۀ مدیریت کسب‌ و کار که تاکنون منتشر شده است، عنوان کرد.

در بخشی از کتاب 7 عادت مردمان موفق می‌خوانیم:

سرشتِ اساسی ما، خود عمل می‌کند نه این که چیزی بر آن تحمیل شود. این امر نه تنها توانایی انتخابِ پاسخِ متناسب با شرایط را می‌دهد، بلکه امکان ایجاد شرایط جدید را هم برای ما فراهم می‌کند.

پیشگام بودن به معنای تحمیل، خشونت و پا‌فشاری نیست، به معنای شناختِ مسئولیت‌ در تحقق مسائل است.

برقراری تعادل طلایی در زندگی دلیل پیشگام بودن و ابتکار است. ایجاد این هفت عادت هم چنین است. با بررسی شش عادت دیگر درخواهید یافت که همۀ آن‌ها مبتنی بر توانمندی عضلات پویشگری شما هستند. هر کدام از آن‌ها برای عمل کردن مسئولیتی ایجاد می‌کنند. ما مسئول کارآمدی خودمان هستیم، مسئول خوشبختی خودمان و در نهایت مسئول شرایط زندگی خودمان.

این که بدانیم مسئول هستیم، مسئول کارآمدی و عادت‌های دیگر و این کارآمدی نیازی بنیادی است.

 ۴۸ صفحه، ۴۳۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8892-03-2 

چاپ ۱۳۸۴، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 7 عادت مردمان موفق

برای دانلود کتاب 7 عادت مردمان موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  7 عادت مردمان موفق
امیر خرازی
۱۳۹۷/۴/۲۱
کتاب 7 عادت مردمان موفق بسیار مفید و کاربردی ست.خواهش میکنم نسبت به ارائه کتاب صوتی این کتاب هم اقدام لازم را بعمل اورید.سپاس
M. R. Hedayati
۱۳۹۸/۱/۶
بسیار مزخرف ترجمه شده. بطور عجیبی روی 39 صفحه متوقف میشه. بدون اینکه شروع و پایان مشخصی داشته باشه. حیف یک ریال
سپیده آقاخان
۱۳۹۸/۳/۲۰
ترجمه بسیار بدی داره این کتاب و اصلا روان و ساده نیست من کتاب در این زمینه زیاد مطالعه کردم هیچکدوم ترجمه انقدر بد نبوده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۸)