دانلود کتاب 7 عادت مردمان موفق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 7 عادت مردمان موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 7 عادت مردمان موفق

کتاب 7 عادت مردمان موفق (خلاصه کتاب)، محبوب‌ترین اثر نویسنده معروف آمریکایی، استفن کاوی است. این کتاب قوانین حاکم را به شما معرفی می‌کند تا در مسیر بهتر حرکت کنید؛ و ضمنا به شما شیوه آغاز حرکت و روش پیمودن ادامه مسیر را هم خواهد گفت.

این کتاب که به صورت خلاصه ارایه شده، مجموعه‌ای از فرمول‌های روانشناسی نیست. این اثر راهنمای گام به گامی برای تغییر شخصیت و شکل دادن عادت‌های جدید در شماست. استفن کاوی (Stephen Covey)، بیش از همه به‌ خاطر کتاب «هفت عادت مردمان موفق» که در سال ۱۹۸۹ منتشر شد، مشهور است.

کتاب‌های زیادی از موفقیت، راهکارها و ترفندهای آن می‌گویند. جمله‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی یا صفحات وب در مورد اینکه چطور موفق شویم وجود دارد. اما تبدیل شدن به یک انسان موفق در همه‌ی زمینه‌ها (رابطه، کار، تحصیل و …) نیازمند تغییر شخصیت و عادات شما هستند. کتاب 7 عادت مردمان موفق (7habits of highly effective people) یکی از بهترین راهنماهای موفقیت است.

در سال ۱۹۹۶، استیفن کاوی از سوی مجله تایم به‌ عنوان یکی از ۲۵ شخصیت تاثیرگذار نامیده شد؛ و مجلۀ فوربس کتاب 7 عادت مردمان موفق را یکی از ۱۰ کتاب برتر در زمینۀ مدیریت کسب‌ و کار که تاکنون منتشر شده است، عنوان کرد.

در بخشی از کتاب 7 عادت مردمان موفق می‌خوانیم:

سرشتِ اساسی ما، خود عمل می‌کند نه این که چیزی بر آن تحمیل شود. این امر نه تنها توانایی انتخابِ پاسخِ متناسب با شرایط را می‌دهد، بلکه امکان ایجاد شرایط جدید را هم برای ما فراهم می‌کند.

پیشگام بودن به معنای تحمیل، خشونت و پا‌فشاری نیست، به معنای شناختِ مسئولیت‌ در تحقق مسائل است.

برقراری تعادل طلایی در زندگی دلیل پیشگام بودن و ابتکار است. ایجاد این هفت عادت هم چنین است. با بررسی شش عادت دیگر درخواهید یافت که همۀ آن‌ها مبتنی بر توانمندی عضلات پویشگری شما هستند. هر کدام از آن‌ها برای عمل کردن مسئولیتی ایجاد می‌کنند. ما مسئول کارآمدی خودمان هستیم، مسئول خوشبختی خودمان و در نهایت مسئول شرایط زندگی خودمان.

این که بدانیم مسئول هستیم، مسئول کارآمدی و عادت‌های دیگر و این کارآمدی نیازی بنیادی است.

 ۴۸ صفحه، ۴۳۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8892-03-2 

چاپ ۱۳۸۴، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 7 عادت مردمان موفق

برای دانلود کتاب 7 عادت مردمان موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  7 عادت مردمان موفق

نظرات کتاب 7 عادت مردمان موفق

مسعود پوررضا
۱۳۹۹/۱۱/۳
کتابراه ترجمه این کتاب بینهایت مزخرفه، واقعا حیف پول. همش دنبال ارزونی نباش؛ والا بخدا هرکسی که اهل مطالعه باشه هزینه‌اش هم میپردازه تعداد صفحات این کتاب بیش از اینهاست شما میاید این همه مطالب مهم و ریزی که در کتاب اصلی اومده حذف میکنید که یه کتاب با تعداد صفحات کم و ارزون به خورد مردم بدید واقعا متاسفم برات، کیفیت کارت رو ببر بالا و فقط روی کیفیت تمرکز کن.
دانیال خبوشانی
۱۳۹۹/۲/۱
دوستان این کتاب بسیار گنگ و نامفهوم هست، از کتابراه بازهم خواهشمندم نسخه‌های بازبینی شده رو بنویسن بزرگ کنار کتاب تا دوستان متوجه شن. این کتاب اصلش بسیار تحسین و توصیه شده، اما این نسخه‌ی ٤٧ صفحه‌ای اصلا افتضاح... صریح بگم.
Nima Forouhar
۱۳۹۸/۸/۱۸
اولا این کتاب یه چیزی شبیه خلاصه کتاب اصلی هستش که بایستی قید میشد و قید نشدنش نوعی کلاهبرداریه. در مورد ترچمه کتاب هم باید بگم بسیار ضعیف و سخیف هستش نتوسته اصل امانتداری رو حفظ کنه نه اصل روان بودن و ارتباط متن رو
مشاهد همه نظرات (۲۵)