معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی زندگی شاد

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی زندگی شاد
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.99€
خرید پادکست
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی زندگی شاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی زندگی شاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی زندگی شاد

با پادکست زندگی شاد اثر جول اوستین شادی خود را مجدداً به دست آورید، خداوند زندگی و حیات را داده تا از آن لذت ببریم، شما هر آن‌چه برای شاد بودنتان لازم است را دارید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

شاد بودن انتخابی است. وقتی که صبح از خواب بیدار می‌شوید، می‌توانید انتخاب کنید که چه روزی داشته باشید، می‌توانید انتخاب کنید که حس و حال خوب داشته باشید و انتخاب کنید که این روز را با شادی بگذرانید و با شور و هیجان منتظر خوبی‌های خداوند باشید. خود را از بهانه‌ها خلاص کنید و تصمیم بگیرید که همین حالا از زندگی خودتان لذت ببرید.

خیلی خوب که رویاهای بزرگ داشته باشید و به دنبال پیشرفت باشید، اما نباید بگذارید رویاها و اهدافتان شما را خسته و ناامید کنند و نگذارند از همین جا که هستید راضی باشید، اگر یاد نگیرید که همان‌جا که هستید شاد باشید، هرگز به آن‌جا که می‌خواهید نخواهید رسید.

اگر ایمان خود را حفظ کنید و هر روز درست زندگی کنید، بهترین آن چیزی باشید که هستید، لبخند روی صورت داشته باشید و از همین‌جایی که هستید راضی باشید، یعنی از آزمایش موفق خارج می‌شوید، این همان کاری است که باعث می‌شود خداوند درهای جدید را باز کرده و شما را به آن‌جا که می‌خواهید برساند.

جول اوستین (Joel Osteen)، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی.

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۴ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم
۶ دقیقه
بخش ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی زندگی شاد
نویسنده
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید پادکست

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی زندگی شاد

ساجده شاحیدر
۱۴۰۰/۴/۳
واقعا با آگاهی‌های این کتاب می‌توان یک زندگی شادمانه را تجربه کرد. تکنیک‌های کتاب ساده اما بسیار قدرتمند و کاربردی است. شما را با شیوه‌ای عالی با زیبایی‌های زندگی متصل می‌کند بین شما و تمام حوادث و وقایع زندگی یک رابطه منطقی ایجاد می‌کند و قدرت پذیرش شما را بالا می‌برد و آرامش ژرفی را برایتان به ارمغان می‌آورد
امیرمسعود اکبراُف
۱۴۰۰/۳/۲۰
*_در بابِ متن:
خوب بود؛ کلیاتی که اکثرِ ما آن‌ها را میدانیم، ولی گَه‌گاه فراموش میکنیم؛ لذا گوش کردنِ به این مفاهیم (تاکیداً برای یادآوریِ دوره‌ای)، قطعاً مُثمرِ ثَمر خواهد بود.
*_در بابِ خوانِش:
صدایی مطلوب و انقال هیجانات بجا.
*_در بابِ قیمت:
نسبتاً مناسبت.
*_جمع‌بندی:
با امتیازِ «۳٫۵» از «۵»، توصیه میکنم.
ghazale rafeie
۱۳۹۸/۴/۲۷
عالی بود هم کتاب و بخصوص گوینده کتاب خیلی عالیه... من اخیرا کتاب صوتی راز شاد زیستن رو گوش دادم اما گوینده اینقدر بی‌حال میخواند که با متن کتاب تضاد داشت... اما این گوینده عالی می‌خونه خود خواندنش آدم رو شاد میکنه... ممنونم از کتابراه... موفق باشید👏👏👏
Alireza Yahyazadeh
۱۳۹۸/۱/۴
واقعا با خوندن این کتاب من خیلی خیلی حال و روزم عوض شده، قبلا گوشه گیر بودم ولی الان بیشتر تو جمع حضور پیدا میکنم، بحث‌های متفاوت، خلاصه پیشنهادم اینه که نخونی از دستت رفته
Setareh Shafiei
۱۳۹۷/۵/۲
کتاب بسیار خوبی بود. خلاصه بودنش کمک میکنه که بدون زحمت هفته‌ای یک مرتبه دوره کنیم تا شاد بودنش درونی شود... به امید روزی که مردم قدر لحظه لحظه زندگی خود را بدانند
سیده زهرا هادی نعمتی
۱۳۹۹/۷/۱۳
من واقعا کتاب از دولت عشق رو خوندم و کتاب رو هدیه دادم به دوستم و خیلی وقته دنبالش بودم و پیدا نمیکردم ولی خیلی ممنونم از سازنده این برنامه که براحتی میشه کتاب‌هایی که مورد نیاز هست رو بهشون رسید
ریحانه بلوری نوربخش
۱۳۹۷/۶/۳
جول استین همیشه فوق العاده اس، لطفاً کتاب صوتیه تفکر بهتر، زندگی بهتر رو هم بذارید، ممنون 🙏
نرگس زرد
۱۳۹۹/۲/۱۰
جول مثل همیشه بسیار مفید و این ما هستیم که باید در لحظه زندگی کنیم و ثانیه‌ها مون شاد بسازیم از گوینده بسیار سپاسگزارم از انتخابهای عالی کتابراه سپاسگزارم
مشاهده همه نظرات ۱۳۱

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی زندگی شاد

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی زندگی شاد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.