معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی مراقب قلب خود باشید

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی مراقب قلب خود باشید
قیمت:
11000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی مراقب قلب خود باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی مراقب قلب خود باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی مراقب قلب خود باشید

با کمک پادکست مراقب قلب خود باشید اثر ویکتوریا اوستین، افکار خود را درجهت رشد و تعالی در زندگی هدایت کنید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) نویسنده‌ی کتاب پرفروش "زندگی با عشق" در این پادکست به ما متذکر می‌شود که ما باید مراقب تفکرات خودمان باشیم تا بتوانیم از قلب خود محافظت کنیم، خداوند می‌‌فرماید: از قلب خود مراقبت کنید، زیرا مشکلات زندگی از قلب بیرون می‌آیند.

اگر قرار باشد به تمام آن چیزی تبدیل شویم که مقصود خداوند از خلقت ما بوده است، باید اختیار آن‌چه در ذهنمان می‌گذرد را به دست بگیریم، ما باید اختیار این تفکرات را به دست بگیریم و خودمان افکارمان را هدایت کنیم.

اگر به دنبال پیروزی هستید، باید بر افکار خود غلبه کنید، اگر در برخی زمینه‌های زندگی‌تان هست که احساس شکست یا ضعف دارید، از این به بعد تصور کنید که بر آن‌ها پیروز شده‌اید. شما می‌توانید این شرایط را عوض کنید، شما می‌توانید زندگی خود را تغییر دهید، از طریق تغییر افکارتان، اما این موضوع به افکار من و شما بستگی دارد.

تا زمانی که مسئولیت افکار خود را به عهده نگرفته‌ایم، هرگز به درجه‌ای که می‌خواهیم نمی‌رسیم، ترس، اضطراب، نگرانی، این افکار و احساسات انرژی ما را می‌گیرند و ما را مجبور می‌کنند واکنش اشتباهی داشته باشیم. افکار مختلفی در طول روز وارد ذهن ما می‌شوند، مساله این است که ما انتخاب کنیم که چه افکاری را نزدیک خودمان نگاه داریم.

اگر امروز زندگی شما در آن مسیری که می‌خواهید حرکت نمی‌کند، من از شما می‌خواهم که افکار خود را در آن مسیری که می‌خواهید، حرکت دهید، خداوند می‌فرماید که می‌خواهد زندگی شما را تازه کرده و تغییر شکل دهد و این کار می‌تواند امروز آغاز شود، تازه‌کردن‌ها و متحول‌ شدن‌ها می‌تواند به محض این‌که افکار درون خودتان را انتخاب کردید، آغاز شوند، پس امروز من از شما می‌خواهم، بدانید که خدا با شماست و مراقب قلب خود باشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
4 دقیقه
بخش اول
4 دقیقه
بخش دوم
3 دقیقه
بخش سوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی مراقب قلب خود باشید
نویسنده
گویندهاعظم حبیبی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
11000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی مراقب قلب خود باشید

❁🅽︎🆉︎❁
۱۴۰۱/۱/۱۲
فقط همون موقع که گوش میکنید شاید یه کم حال خوب کن به نظر برسه ولی وقتی توصیه عملی نداره زیاد جالب نیست
مثلا میگه شوهرتون یه کاری میکنه که دوست ندارید و ذهنتون رو درگیر میکنه و همیشه و همه جا بهش فکر می‌کنید و یه مدت بعد دوباره اون کار رو انجام میده و شما عصبانی تر می‌شید این نوعی طرز رفتاره که در
ذهن شما باقی مونده، در قلبتون نفوذ کرده که موجب شکل گیری رفتارتون شده😐
خب بهتر نیست باهاش حرف بزنیم و مشکلی که به وجود اومده رو حل کنیم به جای اینکه هی تفکر خودمونو درست کنیم و با همه چیز کنار بیایم. شاید واقعا اشتباه کنه.
بهتره یک کتاب با توصیه‌های درست و عقلانی بخونیم.
فقط ۹ دقیقست و خیلی کوتاه هست و با بعضی مطالب هم موافق نبودم
مثلا میگه استرس رو رها کنید شاد باشید. استرس به جا و به اندازه هم میتونه مفید باشه و در بعضی جاها کمک کنه فقط اگه افسارگسیخته بشه آسیب رسانه.
اما اینکه افکار خودمون رو در دست بگیریم هم مهمه که فقط همینو میگه ولی نمیگه چطوری.
سهیل قهرمانی
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
بی‌نظیر یعنی چیزی که بهتر از خوب باشه؛ برجسته باشه. بی‌نظیر در جمع شاخصه، استثناییه و ارزش جشن گرفتن داره. خداوند تو را بی‌نظیر آفریده است و قاب تو رو خاص آفریده.
 ویکتوریا اوستین در این کتاب سعی داره شما رو و ارزش وجودی خودتان بیشتر آشنا کنه. این که هر بنده‌ای در محضر خداوند یک مخلوق ب‌نظیر و و
برگزیده است خداوند نیز از ما نتظار دارد با شیوه زندگی‌مان بی‌نظیر باشیم.  خداوند از ما می‌خواهد از خودمان و از او انتظار بیشتری داشته باشیم. او از ما می‌خواهد برای پیشرفت تلاش کنیم و بهترینِ آنچه او خلق کرده است باشیم.
 خداوند برای موفقیت هر یک از ما مسیر ویژه‌ای در نظر دارد. مسیری که شبیه به راه هیچکس نیست.   اما سرنوشتی که خداوند برای تک تک ما در نظر دارد پیروزی است. زمانی‌که به آنچه خداوند در اختیارمان قرار داده ایمان داشته باشیم و اجازه ندهیم معمولی یا متوسط باشیم، زندگی بی‌نظیری خواهیم داشت.
لطیف حنضلی
۱۴۰۱/۹/۱۱
مراقب قلب خود باشید، از مهم تریم اعضای انسان که میشود خداوند را در او یافت قلب است و عشق و احساس به خود و خداوند، همانند قطب نما عمل میکند، چه در جهت مثبت و چه در جهت منفی میتوانیم اتفاقات خوب را دریافت نماییم
Omid
۱۴۰۱/۲/۴
اگه بشه فکر‌ها رو به شکل مثبت هدیت کرد و به توانایی‌های خودمون باور داشته باشیم ان شاءالله زندگی مون رضایت بخش تر میشه. شاید میخواست بگه با داشتن فکر خوب، مراقب سلامتی و قلب مون باشیم.
zara moalaii
۱۳۹۹/۶/۱۲
ترجمه‌ی مغز داریه، باید چند بار گوش داد، اما چرا مطالب مفید و کتاب‌های با محتوا انقدر کوتاه هستن، 6 دقیقه‌ی مفید اما قیمتش زیاده، کتابراه لطفا رسیدگی کنید.
متشکر و خدا قوت🌹
محمدرضا
۱۴۰۰/۵/۳
توصیه می‌کنم حتما گوش کنید. اگه به راهکاری که در پادکست اومد گوش کنید، زندگیتان تغییر خواهد کرد و اون وقته که میگین: خداحافظ روز‌های بد🎈👌
Hossein Ali
۱۴۰۱/۴/۹
ویکتوریا اوستین هم تقریبا مثل همسرش جول اوستین پیش می‌رود اما قطعا آن انرژی جول اوستین در کتاب هایش نیست
Z zarezadeh
۱۴۰۰/۵/۱۳
با اینکه خلاصه هست نکات نسبتا خوبی دارد برای آشنایی با کتاب وبدست آوردن نکات اصلی مفید است.
javad mirzazadeh
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
ممنونم چون کتابی است مثبت و دیدم رو به دنیا عوض کرد سپاسگذارم
حمید رضا طاهری مقدم
۱۴۰۰/۵/۲
کتابی که کاملش ارزش صدها بار مطالعه رو داره.. این میکرو کتاب شروع خیلی خوبیه
رضا چمیده
۱۳۹۷/۶/۱۵
خیلی مفید عالیه
معصومه شرافتی
۱۴۰۲/۱/۵
کتابی ساده و در عین حال عمیق هست خیلی اثر گذار هست
شفیقه بافکر
۱۴۰۰/۱۰/۱۳
خیلی باید دقت کنید برای کسی دنبال یادگیری حتما خوب هست
شکور باسقی
۱۴۰۰/۶/۱
اینکه حالت سخنرانی داره جالبه. مطالب هم کوتاه و مفید بود.
شقایق باقرى
۱۳۹۸/۵/۱
حتما نسخه صوتى کتابو گوش کنید خیلى موثر میتونه باشه
مشاهده همه نظرات 27

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی مراقب قلب خود باشید

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی مراقب قلب خود باشید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.