معرفی و دانلود خلاصه کتاب صبح جادویی

عکس جلد خلاصه کتاب صبح جادویی
قیمت:
۲۸۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صبح جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صبح جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صبح جادویی

میکروکتاب صبح جادویی به قلم هال الرود، به شما نشان می‌دهد که هر کسی قابلیت و توانایی این را دارد که بر هر نوع مانعی غلبه کرده و زندگی رویایی خود را خلق کند.

هال الرود در میکروکتاب صبح جادویی (The Miracle Morning) علاوه بر اینکه به شما کمک می‌کند تا فروش و سود کسب و کارتان را افزایش دهید، راهکارهایی نوین برای دستیابی به سطوح عمیق‌تری از تعادل و رضایت شخصی در جنبه‌های مختلف زندگی ارائه می‌کند که ممکن است تا به امروز از آن‌ها غفلت کرده باشید. از جمله این موارد می‌توان به سلامتی، شادکامی، روابط عاطفی، شرایط مالی و معنوی، و هرآنچه که در راس امور مهم زندگی شما قرار دارد اشاره کرد.

حتی اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند، مشکلاتی همچون مسائل عاطفی، روانی، فیزیکی یا مادی، این کتاب بارها نشان داده است که می‌تواند در زمانی بسیار کوتاه به افراد در حل مشکلات به ظاهر غیرقابل عبور کمک کند و تغییراتی خارق‌العاده را در زندگی ایجاد کند.

هال الرود (Hal Elrod) نویسنده، سخنران کلیدی و مربی موفقیت، این را وظیفه‌ی خود می‌داند که به شما بیاموزد چگونه می‌توانید به نیروهای نامحدود درونتان دست پیدا کنید. او به عنوان یک دانش‌آموز همیشگی در زمینه رشد فردی معتقد است این کتاب عملی‌ترین و ثمربخش‌ترین، متدی است که تاکنون در مواجهه با تمام جنبه‌های زندگی خود داشته برای آنان که اهداف والایی دارند، کتاب صبح جادویی می‌تواند نقش شگرفی در رسیدن به سطح بالاتری از زندگی و در نهایت رسیدن به موفقیتی ورای آنچه تاکنون تجربه کرده‌اید داشته باشد.

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

برخی نظرات درباره‌ی میکروکتاب صبح جادویی:

- کتاب صبح جادویی به راستی تنها کتابی است که می‌تواند در تمام جنبه‌های زندگی تغییراتی عمیق و سریع ایجاد کند. اگر واقعاً به دنبال تغییر در زندگی‌تان هستید حتما این کتاب را بخوانید. (نشریه نیویورک تایمز)

- کتاب صبح جادویی حقیقتاً زندگی‌ام را متحول کرد اکنون می‌توانم توانایی‌هایم را به طور کامل کشف کنم و در نهایت در مسیر آگاهی قدم بگذارم و به این گونه به موقعیت‌ها و مهارت‌های جدیدی دست پیدا کنم و این تنها راه شروع یک روز خوب است. (نیک کاندرا)

- با خواندن این کتاب به خود هدیه‌ای می‌دهید و آن بیدار شدن در هنگام صبح با تمام توان و انرژی‌تان است. وقت آن رسیده که دیگر کارهایتان را به فردا نیندازید و زندگی‌ای که می‌خواهید و لیاقتش را دارید برای خود بسازید. این کتاب به شما می‌گوید چگونه این کار را انجام دهید. (دکتر ایوان میسنر)

- کتاب صبح جادویی یک ناجی در مسیر رشد فردی شما و تنها ابزاری است که با آن می‌توانید امور‌تان را نظم و انضباط ببخشید. هال، من خیلی تو و یا زندگی‌ام را جدی نمی‌گرفتم اما این کتاب قوی‌ترین سلاحی است که در برابر شکست به کار بردی. پس این کتاب لایق بیشترین توجهات است. (جان برگاف)

در بخشی از میکروکتاب صبح جادویی می‌خوانیم:

نوشتن به شما کمک می‌کند تا بدانید در کجای راه هستید و چقدر از مسیر را پیش رفتید. حتما وقایع روزانه خود را ثبت کنید و در پایان روز آن را مورد بازبینی قرار دهید که چقدر طبق چیزی که نوشتید پیش رفتید. این کار به شما کمک می‌کند به درک روشنی از خودتان برسید، اگر ایده‌ای به ذهنتان رسید آن را سریع یادداشت می‌کنید و این باعث می‌شود تا چیزی را از قلم نیندازید.

ما انسان‌ها، به جای تمرکز روی توانایی‌هایمان، روی چیزهایی که نداریم متمرکز می‌شویم، حتی می‌توان گفت که آنقدر این کار را انجام داده‌ایم که حالا در آن شرطی شدیم. منظورم از شکاف، فاصله بین جایگاه کنونی‌مان با چیزی که می‌خواهیم است، حالا هر چقدر تمرکزمان روی شکاف بیشتر شود، روی اعتمادبه‌نفس‌مان تاثیر منفی می‌گذارد و باعث می‌شود حتی کوچکترین یا بزرگترین موفقیت‌ها را نادیده بگیریم.

تمرکز روی شکاف‌ها هم می‌تواند آسیب‌رسان باشد و هم یاری‌رسان. افراد موفق، از تمرکز روی شکاف برای به کار بردن توانایی‌هایشان استفاده می‌کنند و افراد عادی به جای به کار بردن توانایی‌ها فقط روی موارد منفی متمرکز می‌شوند.

حالا چه کار کنیم تا از شکاف توانایی به نفع خودمان استفاده کنیم و به نوعی آن را تبدیل به یاری‌رسان کنیم؟ بهترین کار این است که اگر مثلا 10 کار به شما دادند و شما 9 تای آن‌ها را عالی انجام دادید به جای تمرکز روی آن یک کاری که اشتباه انجام دادید، روی آن 9 کاری تمرکز کنید که درست انجام دادید. اینگونه متعهد می‌شوید تا در آینده آن یکی را به اندازه آن 9 تای دیگر بهتر انجام دهید. به همین راحتی می‌توانید از این شکاف‌ها به نفع خودتان استفاده کنید.

به شما می‌گویم که چگونه وقایع روزانه را به راحتی ثبت کنید تا بتوانید روی جایگاه فعلی خود و کارهایی که انجام می‌دهید تمرکز داشته باشید.

فهرست مطالب کتاب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: زمان بیدار شدن با تمام قوا رسیده
صبح جادویی، از اوج ناامیدی به وجود آمد
اولین چالش: یافتن زمان
دومین چالش: انجام کاری که مفید باشد
اگر کتی بتواند...
فصل دوم: بررسی حقیقت جامعه‌ ۹۵ درصدی
مرحله اول: تصدیق جامعه ۹۵ درصدی
مرحله دوم: شناخت علل معمولی بودن
مرحله سوم: از همین امروز دست به کار شوید
امروز با چه دلیلی بیدار شدید؟
واقعا به چه میزان خواب نیاز داریم؟
فصل سوم: 5 مرحله‌ی بیدار شدن
نجات دهنده‌های زندگی
6 راهکار حیاتی برای زندگی کردن با تمام قوا
فصل چهارم: جادوی 6 دقیقه‌ای
تطبیق صبح جادویی با سبک زندگی
فصل پنجم: از تحمل‌ناپذیری تا توقف‌ناپذیری
چالش 30 روزه متحول کردن زندگی با معجزه صبح
سخن پایانی
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابخلاصه کتاب صبح جادویی
نویسنده
مترجمفاطمه فراهانی
ناشر چاپی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۳
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه الکترونیک
۲۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صبح جادویی

نفیسه فلاحی
۱۴۰۱/۱/۲۲
این میکروکتاب بسیار فراتر از چیزی بود که انتظار داشتم نکاتی که برای ثبت عادتهای جدید داره، مرحله به مرحله رسیدن به صبح جادویی و خلاصه بودن و پرهیز از مسائل کم اهمیت و حاشیه‌ای بهترین خوبیهای این میکروکتاب هست. جالبه که دوساعته این کتاب رو تموم کردم و قصد دارم حتما عملیش کنم.
اگر شماهم میخوان بقیه
عمرتون رو به دلخواه خودتون زندگی کنید و به آرزوهاتون برسید حتما راهمارهای ارائه شده در این کتاب رو به کار ببندید.
ممنونم از کتابراه برای کتابهای خیلی خوبی که داره🌹🌹🌹
Faz P
۱۴۰۰/۱۲/۶
خوده کتاب واقعا عالیه و حتما ارزش چندین بار خوندن داره ما اکثر نکاتی که میگه رو میدونیم اما یا بهش عمل نمیکنیم یا لازمه که کسی بهمون یاداوری کنه به نظرم در صورتی که بهش عمل کنیم واقعا زندگیمون متفاوت میشه
و اما نقدم اینه که تو نگارش و املای کلمات کتاب بیشتر توجه بشه درسته که خیلی ازار دهنده نبود اما بهتره که نظارت بیشتری روی نوشته‌ها داشته باشن
ابوالفضل غیاثی
۱۴۰۰/۵/۲۵
اگه به گفته‌های کتاب عمل بشه واقعا زندگی آدم و زیر رو میکنه.
و اینکه خود نویسنده دچار مشکلات فراوانی شده و با این همه محدودیت تونسته به اهدافش برسه واقعا باعث دلگرمی میشه.
آدم متوجه میشه هرچیم مشکل توی زندگی وجود داشته باشه ناامیدی هیچ معنی‌ای نداره.
امیدوارم این کتاب و بخونیم به گفته‌هاش عمل کنیم.
سحر صدری
۱۴۰۰/۱/۲۱
سلام، من این کتابو مطالعه کردم، لپ کلامش اینه که سحرخیز باش تا کامروا شوی که حقیقت محضه
یه روش پیشنهادی برای انجامش هم ارائه کرده که بنظرم عملی و خوبه
خوشحالم که بجای خوندن کتاب کامل، خلاصه کتاب رو انتخاب کردم
و اینکه
امروز اولین صبح جادویی رو داشتم که عالی بود
پژمان مومنی کیا
۱۳۹۹/۲/۳۰
سلام خدمت همه دوستان کتابخون. این کتاب میتونه به شما کمک کنه صبحا رو خیلی خوب بیدار شید، تواین کتاب میگه کل روزه شما همون صبحه که بیدار میشید و میگه اون صبح رو چطوری خوب شروع کنیم. هر کس بتونه صبح جادویی این کتاب توام با عمل انجام بده زندگیش واقعا تغییر میکنه
🌻 آفتابگردون ۵۳
۱۴۰۰/۱/۱۸
عالی بود، راستش من زندگی‌ام سالهاست به همین شیوه در گذره و خوشحالم که این کتاب تاییدی بود بر روش زندگیم.
مطالبش خیلی برام جدید نبود
اما برای افرادی که نظم و هدف ندارن کتاب مناسبیه
خصوصا برنامه ۶۰ دقیقه‌ای کتاب
. .
۱۳۹۹/۱/۷
خیلی کتاب خوبی بود پیش به سوی سحرخیزی و زندگی جدید و متفاوت در سال 99 در ضمن ممنون از انتشارات سبکتو که با انتشار میکروکتاب, کتاب خوندن رو خیلی راحت و سریع کرده
Ali Amadi
۱۴۰۱/۲/۲
خوبه و برای شروع کتابخوانی می‌تونه کاربردی باشه اما بیشتر انگیزشی محور هست و تجربیات خود نویسنده رو در بر داره، این نسخه خلاصه شده هست اما خوب خلاصه شده و چیزی از قلم نیوفتاده.
سعیده سادات ساجدی
۱۳۹۹/۹/۳
فقط کافیه یک هفته بیداری ساعت ۵ صبح رو تجربه کنید‌ شیرینی انرژی که دریافت میکنید از دلتان نخواهد رفت و ترغیب میشید این عادت رو ادامه بدید.
فاطمه امیری
۱۳۹۹/۳/۱۱
میکرو کتاب جالبی بود خالی از لطف نیست عمیق و در عین حال ساده رضایت دارم و توصیه میکنم به سایر عزیزان🌹🌸🌿
حمیده حسینی
۱۳۹۹/۱۱/۱۹
بسیار کتاب اموزنده و کاربردی هست به نظرم روش‌های ارائه شده، قابلیت اجرا در زندگی جامعه ایرانی را دارد
Fatima Shahbazpour
۱۳۹۹/۵/۲۹
من عاااشق این کتابم
ازون کتاباایی هستش که بایسی حتما مال خودت باشه تا بااارها بخونیش
علی قلی پور
۱۴۰۰/۸/۲۲
اگه میخواین صبح دیوانه وار و شاداب باشین این کتاب رو بخرید و بخونین😘😘😘🙏🏻🙏🏻🙏🏻
parlag yildiz
۱۳۹۹/۶/۲۳
خیلی عالی بود ساده ولی مفید بعد این کتاب کلی دگرگون شدم توصیه میکنم همه بخونن 👌
سونیا رضایی
۱۳۹۹/۱/۱۷
این روش خوبیه سبکتو باعث میشه خسته نشی از کتاب خوندن اونم با روش اینترنتی وگوشی.
مشاهده همه نظرات ۳۷

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صبح جادویی

برای دریافت خلاصه کتاب صبح جادویی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.