معرفی و دانلود کتاب راهبردهای رشد اقتصادی (ضد حمله)

عکس جلد کتاب راهبردهای رشد اقتصادی (ضد حمله)
قیمت:
۴۵۹۰۰ تومان - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب راهبردهای رشد اقتصادی (ضد حمله) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راهبردهای رشد اقتصادی (ضد حمله) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راهبردهای رشد اقتصادی (ضد حمله)

کتاب راهبردهای رشد اقتصادی (ضد حمله) نوشته برایان تریسی و تیمی متشکل از 33 رهبر تجاری ممتاز از سراسر جهان با تجربیات و سوابق بسیار گوناگون است که ایده‌های‌ خود را درباره‌ چالش‌های موجود و روش‌های سودآوری سازمان‌ها با شما در میان می‌گذارند.

با خواندن کتاب راهبردهای رشد اقتصادی (ضد حمله) (counter attack: business strategies for explosive growth in the new economy)، درمی‌یابید که نویسندگان و مفاهیم آن بسیار متنوع هستند. داستان‌های افرادی را خواهیم خواند که با تلاش و کوشش و خودساختگی توانسته‌اند خود را از فرش به عرش برسانند و در زمره‌ بهترین رهبران تجاری جهان قرار بگیرند. این رهبران طرفدار راهبردهایی هستند که شاید در ظاهر شگفت‌آور به نظر برسند. خوشبختانه هر کدام از نویسندگان این کتاب بهترین توصیه‌ها و پیشنهادها و تجارب خودشان را با شما در میان گذاشته‌اند، بنابراین می‌توانید از این راهبردها در کسب‌وکارتان استفاده کنید.

با دگرگونی شدید اقتصادی همه‌ ما بر این نکته واقفیم که در اقتصاد جدید و در هر بخش از مسیر کارهای تجاری‌مان با چالش‌های زیادی مواجه هستیم. شرایط و قواعد جدید جایگزین سنت‌ها و اوضاع پیشین شده‌اند و این موضوع امکان یافتن مسیر موفقیت را دشوار می‌کند.

قدرت قانع کنندگی به شما کمک می‌کند تا کارهایی را بیشتر انجام دهید که می‌خواهید سریع‌تر از دیگران انجام شود. این قدرت می‌تواند به مفهوم تفاوت بین موفقیت و شکست باشد. قدرت، پیشرفت شما را تضمین می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا در سطح بالایی، از تمام مهارت‌ها و توانایی‌های دیگرتان در بالاترین سطح استفاده کنید. این قدرت، پشتیبان شماست تا رابطه‌ی خوبی با مشتریان، رؤسا، کارمندان شرکت، همکاران و دوستان‌تان داشته باشید.

مانند راندن دوچرخه، متقاعدسازی هم یک مهارت است و از طریق مطالعه و تمرین می‌توان آن‌ را آموخت. به منظور پشتیبانی و کمک به شما در کسب اهداف‌تان و دستیابی به اهداف تجاری‌تان بسیار عالی باشید. وظیفه شما این است که در تأثیرگذاری و انگیزه‌ دادن به دیگران، بسیار عالی عمل کنید.

شما می‌توانید: یا دیگران را قانع کنید که کمک‌تان کنند، و یا آن‌ها قانع شوند که شما کمک‌شان کنید. قدرت قانع‌ کنندگی، یا این است یا آن. بیشتر مردم نمی‌دانند که هر تعامل بشری، در بر دارنده‌ی فرآیند پیچیده‌ای است از امتناع و تأثیر، معمولا بیشتر افراد، به‌ صورت ناخودآگاه قانع می‌شوند که به دیگران کمک کنند و کمتر افرادی هستند که بخواهند دیگران را قانع کنند.

کلید متقاعدسازی، انگیزه است. هر عمل انسان، با چیزی برانگیخته می‌شود. در ابتدا شما باید بدانید که چه چیزی به دیگران انگیزه می‌دهد و سپس آن انگیزه را فراهم کنید.

همه‌ی افراد، دو انگیزه‌ی عمده دارند: کسب سود و ترس از ضرر انگیزه‌ی کسب سود، مردم را تحریک می‌کند تا آن چیزهایی را بیشتر بخواهند که در زندگی ارزشمند هستند. آن‌ها پول بیشتر، موفقیت بیشتر، سلامتی بیشتر، تأثیر بیشتر، احترام بیشتر، محبت بیشتر، و شادی بیشتری را می‌خواهند. خواسته‌های فرد، فقط با تجسم فردی محدود می‌شود. صرف‌ نظر از این‌ که انسان چقدر دارد، باز هم به یک نفر می‌توانید نشان دهید بیشتر و بیشتر می‌خواهد. وقتی فردی را تفهیم می‌کنید که با کمک‌ کردن به شما در کسب اهداف‌تان، می‌تواند به بیشتر آن چیزهایی برسد که می‌خواهد، می‌توانید وی را متقاعد کنید که به نفع شما عمل می‌کند.

آیزنهاور، رئیس‌ جمهور سابق آمریکا می‌گوید: «متقاعدسازی، هنر قانع کردن مردم برای انجام دادن کاری است که می‌خواهید آن را انجام دهید؛ و آن‌ها را ترغیب می‌کنید به پذیرفتن و دوست داشتن آن کار.» شما همیشه نیاز دارید فکر کنید که چگونه می‌توانید مردم را راضی کنید تا کارهایی را انجام دهند که برای رسیدن به اهداف‌تان، به انجام دادن آن کارها احتیاج دارید.

از ترس ضرر، مردم انگیزه‌ی کار کردن پیدا می‌کنند. این ترس در تمام اشکال گوناگونش، معمولا قوی‌تر از میل به کسب سود است! مردم، از ضرر مالی، از بیماری، از عصبانی شدن یا عدم تأیید دیگران، از بی‌محبتی دیگران و از دست دادن هر چیزی می‌ترسند که برای به‌ دست آوردن آن، سخت کار و تلاش کرده‌اند. آن‌ها از تغییر، ریسک، و عدم اطمینان هم می‌ترسند، چون این‌ عوامل، آن‌ها را از ضررهای پتانسیل‌دار می‌ترسانند.

هرگاه بتوانید به مردم ثابت کنید که با انجام دادن آن‌چه شما از آن‌ها می‌خواهید، می‌توانند جلوی نوعی ضرر را بگیرند، می‌توانید بر آن‌ها تأثیر بگذارید که عمل ویژه‌ای را انجام دهند. بهترین حالت وقتی است که همزمان، فرصتی برای کسب سود و فرصتی برای پیشگیری از ضرر را پیشنهاد کنید.

برای به‌ دست آوردن خواسته‌های‌تان در زندگی، دو راه وجود دارد: اول، در زمینه‌ی بهترین علایق‌تان، می‌توانید برای خودتان کار کنید. می‌توانید «رابینسون کروزوئه‌ی» زندگی مدرن باشید و برای تحقق نیازهای‌تان، به خودتان متکی شوید. با این روش می‌توانید کمی موفقیت به‌ دست آورید ولی این موفقیت زیاد نیست! چون فردی که فقط به خودش متکی است، خود را با توانایی‌هایش محدود می‌کند و هرگز موفق یا ثروتمند نمی‌شود!

برای به‌ دست آوردن خواسته‌های‌تان، راه دوم این است که از قدرت اهرم استفاده نمایید. نتیجه‌ای که شما به تنهایی از ساعات کاری‌تان به‌ دست می‌آورید، با استفاده از قدرت اهرم، می‌توانید آن نتایج را چند برابر کنید.

برایان تریسی (Brian Tracy)، رییس و مدیر عامل شرکت بین‌المللی برایان تریسی است که در زمینه‌ی آموزش افراد و توسعه‌ی سازمان‌ها تخصص دارد. هدف برایان، کمک به مردم در دستیابی سریع‌تر و آسان‌تر به اهداف شخصی و تجارت‌شان می‌باشد.

او با 5000 سخنرانی و سمینار در سراسر آمریکا، کانادا و 55 کشور دیگر جهان، توانسته است برای بیش از 1000 شرکت و 5000000 نفر، مشاوره انجام دهد. برایان تریسی، به‌عنوان یک سخنور و رهبر برجسته‌ی سمینار، هر سال برای بیش از 250000 نفر سخنرانی می‌کند.

او به مدت 30 سال، در رشته‌های اقتصاد، تاریخ، تجارت، فلسفه و روان‌شناسی، مطالعه و تحقیق و سخنرانی کرده و کتاب‌ها و مقالات بسیاری نوشته است. وی نویسنده‌ی بیش از 50 کتاب پرفروش است که به 36 زبان ترجمه شده است.

جملات برگزیده کتاب راهبردهای رشد اقتصادی (ضد حمله):

- اهمیت ایمیل و انگیزه‌تان را بدانید.
- در رابطه با ایده‌ی تجارت‌تان، مشخص کنید چه نکته‌ای برای‌تان مهم و بامفهوم است.
- تمرکزتان را در مسیر شفاف‌‌سازی ایده‌های‌تان هدایت کنید.
- انگیزه‌های‌تان بر اساس ایده‌های‌تان باشد.
- با جزئیات شفاف ایده‌ها، نگرش بزرگ‌تری ایجاد کنید.
- تمرین کنید تا بر برنامه‌تان مسلط شوید.

در بخشی از کتاب راهبردهای رشد اقتصادی (ضد حمله) می‌خوانید:

به‌ نظر می‌رسد که فروش، کمی آسان‌تر از واگذاری باشد، این‌ طور نیست؟ در این موقعیت، کلا مجبور نیستید در جزئیات کارها دخالت کنید! متأسفانه در چنین حالتی، نمی‌توانید شرکت را به قیمت خوبی بفروشید، بنابراین، اکنون وقت آن است که فروشنده‌ی خوبی باشید.
یعنی در بازارتان متخصص باشید.

اگر یک سازمان تجاری بتواند در سراسر دوران حیاتش ماندگار شود، کار آسان خواهد بود. مادرم همیشه می‌گفت آرزو می‌کند که ای‌ کاش فرزندانش در تمام دوران زندگی‌شان، زیر سن 12 سال باقی می‌ماندند. او آن زمان را با ما دوست داشت، ولی از سال‌های نوجوانی و جوانی فرزندانش متنفر بود. بسیاری از صاحبان تجارت هم درمورد تجارت‌شان، همین احساس را دارند، ولی برای گرفتن بهترین نتیجه از یک تجارت یا یک بچه، چه می‌شد اگر می‌فهمیدیم که با رشد آن‌ها، نقش‌مان هم به تغییر نیاز دارد؟ چه می‌شد اگر هدف نقش‌مان را می‌دانستیم، هدفی که برای ایجاد یک زندگی مستقل بود؟ چه می‌شد اگر می‌دانستیم که زندگی جدید، هدف و جهت و ارزش دارد؟ اگر به مراحلی از تجارت‌مان نزدیک شویم نظیر آن‌چه ملاحظه کردیم، باید بدانیم که برای تغییر تجارت، اول باید ما تغییر کنیم.
اگر کاری را انجام دهید که همیشه انجام می‌دهید، همان دستاوردی را خواهید داشت که همیشه داشته‌اید!

اولین گام در هر تغییری، آگاهی است؛ دقت کنید که تجارت‌تان در کدام مرحله است و شما در چه مرحله‌ای قرار دارید؟ در ابتدا، آموختن را شروع کنید، کتاب‌ها را بخوانید، به CDها گوش دهید و در سمینارها شرکت نمایید. سپس، کاربرد آموخته‌ها را شروع کنید و وارد عمل شوید. هرگاه اشتباه کردید، راهکارتان را عوض کنید و کارتان را دوباره آغاز نمایید.

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: قدرت قانع کنندگی
فصل 2: یافتن موفقیت در خدمت به بیمارانم
فصل 3: انگیزش... . به ‌عنوان یک مزیت نسبی
فصل 4: هفت گام برای رشد اقتصادی
فصل 5: ارثیه
فصل 6: خلق موفقیت از طریق مسئولیت‌پذیری
فصل 7: عوامل مؤثر بر موفقیت تجاری
فصل 8: 6 گام آسان در مورد: در قرن بیست‌ویکم، چگونه یک پیشگام موفق باشیم: یک خلاق و مبتکر سریالی ایده‌ها
فصل 9: کاربرد کدهای QR (واکنش سریع) در بازاریابی بسیار سریع با رسانه‌های متقاطع
فصل 10: مکانیسم‌های بازاریابی و تغییر الگوی برنامه‌ی اقتصاد خرد
فصل 11: موفقیت، با برآورده کردن نیازهای مردم به‌دست می‌آید
فصل 12: راز انتخاب نشان «برند» موفق
فصل 13: از بهترین مربیان فروش جهان، کارهای کلیدی را آموختم
فصل 14: راز سودآوری: مردم
فصل 15: پنج مهارت کلیدی برای یافتن موفقیت در بازار
فصل 16: چگونه ترافیک وب‌سایت‌تان را افزایش دهید و بیشتر از پیش بفروشید
فصل 17: چشم اندازتان را زنده نگه دارید
فصل 18: بدانید کجا هستید و می‌خواهید به کجا بروید حفظ تجارت‌تان در اوقات دشوار
فصل 19: خروج از تجارتی که مشغول آن هستید 8 روش برای نشان دادن تخصص، پشت سرگذاشتن رقیب‌ و افزایش سود
فصل 20: چرا فروشندگان، در کار فروش شکست می‌خورند
فصل 21: غلبه بر ایرادهای فنی فروش
فصل 22: ذهنیت ثروت
فصل 23: 21 درس تجاری و شخصی بزرگ که در مدت 38 سال فعالیتم، به‌ عنوان یک مالک تجاری کوچک آموخته‌ام
فصل 24: ایستگاه خدمت
فصل 25: نیاز دارید که چه کسی باشید؟
فصل 26: دو نوع از بدترین اشتباهات در دوران رکود اقتصادی
فصل 27: روش‌های تجاری، جهت رشد عالی در اقتصاد جدید
فصل 28: داستان یک فرانشیز موفق
فصل 29: حلقه‌ی گمشده در حل مشکلات مشتری: صحبت کردن با زبان شرکت
فصل 30: تبلیغات تیم خیابانی
فصل 31: از طریق رهبری بهتر، رشد عالی حاصل می‌شود
فصل 32: تفکر دوراندیشانه: ایده‌ی تجارت‌تان را چگونه گسترش دهید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راهبردهای رشد اقتصادی (ضد حمله)
نویسنده
مترجمعلی اکبر قاری نیت
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۲۰
زبانفارسی
شابک978-964-236-903-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۴۵۹۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب راهبردهای رشد اقتصادی (ضد حمله)

حمید رضا صالحی
۱۳۹۸/۸/۴
خیلی از ماها توی ایران تحصیلاتمون در راستای کارمون نیست یا کارمون همون شیوه‌ی قدیمو داره
با مطالعه این کتاب متوجه خواهید شد برای رشد در کارتون نیاز به ایده‌ی خلاقانه دارید و اینکه نظر مشتری چقدر اهمیت دارد و یاد میگیرید عصر تکنولوژی چه میزان تاثیر دارد
و اینکه ایا واقعا تحصیلاتمون در کارمون تاثیر
داره و اینکه کارافرین هستیم یا نه
به نطر من یکی از مشکلات امروزه که همه به سمت رشته‌های تجربی روی می‌اورند اینکه تضمین کار وجود داره و کسی به این فکر نمیکنه چجور خلاق باشم و چجور کار افرین خودم باشم
اگه یه نفر بهم بگه درس چه فایده و کتاب چه فایده بهش میگم یروز من مدیر تو خواهم بود چون ابتدا باید خودتونو باور کنید وعلم به روز داشته باشیدو همیشه خلاق و مطمین باشید همیشه راه بهتری وجود داره و همیشه با یه الگو فروش خوبی نمی‌کنید بلکه گاهی تغییر موثر خیلی بهتون کمک میکنه
موفق باشید دوستان
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب راهبردهای رشد اقتصادی (ضد حمله)

برای دریافت کتاب راهبردهای رشد اقتصادی (ضد حمله) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.