معرفی و دانلود PDF کتاب الکساندر مورچه خوار در نمایش استعدادیابی

عکس جلد کتاب الکساندر مورچه خوار در نمایش استعدادیابی
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب الکساندر مورچه خوار در نمایش استعدادیابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب الکساندر مورچه خوار در نمایش استعدادیابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب الکساندر مورچه خوار در نمایش استعدادیابی

کتاب الکساندر مورچه خوار در نمایش استعدادیابی نوشته‌ی باربار دورابتیز، ماجرای دلنشین مورچه خواری را به تصویر می‌کشد که تصور می‌کند هیچ کار جدید و جالبی را نمی‌تواند در نمایش استعدادیابی مدرسه اجرا کند. این داستان با لحن ساده و شیرین به کودکان اهمیت امیدواری، پشتکار و اعتماد به نفس را می‌آموزد.

موضوع کتاب الکساندر مورچه خوار در نمایش استعدادیابی چیست؟

یک روز صبح الکساندر خوشحال و شاد به نظر نمی‌رسید. وقتی پدرش از او سوال کرد، الکساندر گفت: «به زودی نمایش استعدادیابی در مدرسه برپا می‌شود اما من هیچ کار خاصی بلد نیستم تا انجام دهم.» پدر کارهای مختلفی از ورزش کردن و ساز زدن و ... را نام برد تا الکساندر در مدرسه اجرا کند اما او هیچکدام از این کارها را به بهترین شکل انجام نمی‌داد؛ تا اینکه با آمدن دوستانش آنا مار و آلبرت تمساح، آن‌ها نمایش جدید و هیجان انگیزی را تمرین کردند تا در مدرسه اجرا کنند... .

درباره‌ی مجموعه قصه‌های مدرسه آلفا بتی:

کتاب‌های این مجموعه دربرگیرنده‌ی داستان‌هایی نشاط انگیز، انگیزه‌بخش و امیدوار کننده برای کودک آگاه، کنجکاو و ماجراجوی امروز است. این داستان‌ها، تخیلی و غیر واقعی نیستند بلکه واقعی، نوآورانه و مورد پسند کودکان هستند. در مدرسه آلفا بتی، بیست و شش دانش آموز دبستانی هستند که در هر داستان ماجرای جالب خود را دارند؛ رویدادهای ساده و روزمره‌ای که دور از ذهن کودک نیست. شخصیت‌های این داستان‌ها، حیواناتی هستند که هرکدام نمایانگر یک ویژگی رفتاری کودکانه‌اند. کودکان شاد، غمگین، خوش اخلاق، بداخلاق، مهربان، کم صبر، پرخاشگر، درون‌گرا و برون‌گرا همه در داستان‌ها نقش دارند. آن‌ها اشتباه می‌کنند و خودشان آن را درست می‌کنند. ارتباط میان روح پاک، ساده و بی‌آلایش کودکان با اتفاق‌ها و ماجراهای داستان بسیار گیرا و آموزنده است.

سه برخورد و برهم کنش رفتاری بین پدر و مادر با فرزند، فرزند با مادر و پدر و نیز معلم با شاگرد در این داستان‌ها به چشم می‌خورد. پیام داستان‌ها به مادر و پدر آگاه و دانای امروز که این کتاب‌ها را در اختیار فرزندان خود می‌گذارند، این است که همه کودکان اشتباهات جبران‌پذیر دارند که نیازمند شکیبایی، بزرگ‌منشی و بخشندگی و راهنمایی‌های بی‌منت و دلسوزانه بزرگترها است. برای کودکان نیز پیام‌آور برابری و دوستی، بخشندگی، مهربانی، زیبابینی و فرهنگ همکاری است. در پایان، پیامد خواندن داستان‌های این مجموعه کمک به رشد اندیشه، پذیرش استقلال کودک، بهبود اعتماد به نفس، درک احساس و اندیشه کودک، دوری از واکنش‌های سرزنش آمیز و پر و بال دادن به رویاهای کودکان است. همچنین، برای استعدادیابی و توجه به توانایی‌های کودک، رهنمودهای سودمندی دارد.

کتاب الکساندر مورچه خوار در نمایش استعدادیابی مناسب چه کسانی است؟

این داستان‌ سرگرم کننده و دلنشین همراه با تصاویری جذاب برای کودکان دبستانی مناسب است و به آن‌ها مفاهیم مهمی را در قالب قصه‌ای زیبا می‌آموزد. این کتاب در پایان اطلاعاتی در مورد مورچه خوارها نیز به کودکان ارائه می‌دهد و آن‌ها را با این حیوانات بیشتر آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب الکساندر مورچه خوار در نمایش استعدادیابی می‌خوانیم:

بابای الکساندر فکر جدیدی به ذهنش رسید و فریاد زد: «گاهی وقتا دیدمت که میتونی روی دستهات بایستی!» الکساندر روی دستهاش بلند شد و در همان حال گفت: «خب، آره میتونم. ولی این که کار جالب و تازه‌ای نیست!» بابای الکساندر با مهربانی گفت: «یک کم ابتکار به خرج بده، شاید بتونی همین کار رو جالبتر و دیدنی تر انجام بدی.» درست همان موقع، زنگ در به صدا درآمد. کسی نبود جز آنا خانم مار. با دیدن الکساندر که واژگون و سر بر زمین و پا در هوا بود، هیجان زده شد و گفت: «وای، خیلی جالبه! تو یه ورزشکار و آکروبات بازی الکساندر!»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب الکساندر مورچه خوار در نمایش استعدادیابی
نویسنده
مترجمشهرزاد امینیان
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب الکساندر مورچه خوار در نمایش استعدادیابی

برای دریافت کتاب الکساندر مورچه خوار در نمایش استعدادیابی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.