معرفی و دانلود PDF کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست

عکس جلد کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست
قیمت:
7000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست

کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست به قلم مایکلین ماندی، راهنمایی کامل برای آشنایی کودکان با مقوله خشم و عصبانیت است. این کتاب با آموزش مهارت‌هایی دلنشین و ساده به کودکان کمک می‌کند تا به درستی با خشم روبه‌رو شوند، آن را به شکلی صحیح بروز دهند و در نهایت بر آن غلبه کنند.

موضوع کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست چیست؟

این کتاب هفتمین جلد از مجموعه‌‌ی مهارت‌های زندگی است که اطلاعات کاربردی و مفیدی را در مورد عصبانیت و خشم به کودکان ارائه می‌دهد. بیشتر کودکان نمی‌دانند که وقتی عصبانی یا ناراحت هستند، انتخاب‌های گوناگونی دارند. شاید آن‌ها فکر کنند تنها با عصبانیت می‌توانند کاری کنند یا حرفی بزنند.

بزرگ‌ترها هم گاهی درک نمی‌کنند که می‌توانند به جای از دست دادن خونسردی در اثر شدت خشم، انتخاب‌های دیگری داشته باشند. اما از آنجا که همه انسان هستند و از کوچک و بزرگ، به سوی کمال و بالندگی رشد می‌کنند، باید بدانید که خشم مقوله‌ای است که می‌توانید به درستی با آن روبه‌رو شوید و بر آن غلبه کنید.

همانطور که می‌دانید بهترین راه کمک به کودکان برای یادگیری، این است که خودتان الگوهای شایسته‌ای برای مقابله با رویدادها باشید و به کودکانتان نشان دهید که می‌توانید نیروی خشم را به سوی ایجاد تغییراتی سودمند سوق دهید و نتیجه‌های مثبتی بگیرید.

می‌توانید به آن‌ها مذاکره دربارۀ خشم به جای بیان آن با مشت‌های گره کرده، رویارویی بی‌محابا و خلاق، تخلیۀ بدنی در ناکامی‌ها و گذشت و بخشش را بیاموزید. خشم، در زندگی یک موهبت است. یک بخش قطعی از گسترۀ عواطف بشری که همۀ شما آن را تجربه می‌کنید.

کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست (Mad Isn't Bad) به شما کمک می‌کند تا بتوانید به شکلی مثبت، روش‌های مسالمت‌آمیز برخورد با خشم را به کودکان بیاموزید و خودتان نیز این روش‌ها را در زندگی به کار بگیرید.

کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست مناسب چه کسانی است؟

مایکلین ماندی (Michaelene Mundy) این کتاب را با بیانی ساده و زیبا همراه با تصاویر جذاب برای کودکان دبستانی نوشته است.

این کتاب با بیانی شیرین به کودکان می‌گوید هنگام عصبانیت انتخاب‌های زیادی دارند؛ درست همانطور که بزرگ‌ترها برای آموزش به آن‌ها روش‌های گوناگونی دارند. این کتاب به کودکان کمک می‌کند تا دریابند که احساس خشم چگونه احساسی است و چه چیز باعث برانگیختن آن می‌شود؛ می‌توانند راه‌های درست رفتار با خشم را بیاموزند و به دیگران هم یاد بدهند. کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست به کودکان دیدگاهی مثبت و اطمینان‌بخش درباره‌ی خشم و آنچه می‌توانند در برابر آن انجام دهند، ارائه می‌دهد.

در بخشی از کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست می‌خوانیم:

راه‌های درست ابراز خشم
باید راه‌های مناسب و بی‌خطری برای بیان خشمت پیدا کنی، راه‌هایی که به خودت و دیگران صدمه نزند و باعث نشود بعداً
از آنچه گفته‌ای یا انجام داد‌ه‌ای، پشیمان شوی. به یک بالش مشت بزن یا چند ورق کاغذ باطله را پاره کن! یا برو بیرون و کمی بدو یا جایی را پیدا کن که بتوانی از ته دل فریاد بکشی! (بهتر است از یک بزرگتر بپرسی جای مناسب برای انجام دادن این کارها کجاست.) بگذار کمی از لحظۀ خشمت بگذرد! به یک جای ساکت و بی‌سروصدا، مثلاً بیرون، روی تاب یا زیر یک درخت برو یا با یک نفر دربارۀ احساسی که داری، حرف بزن!

فهرست مطالب کتاب

خشم چیز بدی نیست
خشم حتی ممکن است مفید باشد
چه چیز تو را عصبانی می‌کند؟
خشم چه شکلی است؟
چرا نیاز داری خشمت را ابراز کنی؟
خودت تصمیم بگیر!
خشمت را ابراز کن!
را ههای درست ابراز خشم
راه‌های نه‌چندان درست ابراز خشم
راه‌های درست دیگری برای حل کردن
مشکل خشم
از بزرگترهای دلسوز کمک بگیر!
از دست خدا هم دلگیر می‌شوی؟
وقتی دیگران از دست تو عصبانی هستند
خودت و دیگران را ببخش!
سخنی با بزرگترها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست
نویسنده
مترجممریم رزاقی مقدم، سپیده خلیلی
ناشر چاپیانتشارات سروش
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات34
زبانفارسی
شابک978-964-12-0637-8
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست

Sahar Falahkheir
۱۴۰۰/۶/۱۲
این کتاب برای آموزش مهارت‌ها به کودکان عالیه
حتما استفاده کنید
Akram Heirat
۱۳۹۹/۱۱/۲۰
عاااالی 👌👌خیلی آموزندست
پیشنهاد می‌کنم که این کتاب رو بخونید
الهه مطهری
۱۴۰۱/۵/۵
کتاب جالبی بود برای آموزش به بچه‌ها و حتی بزرگترها
Sara Sabet
۱۴۰۰/۷/۹
بسیار کاربردی، ممنونم
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست

برای دریافت کتاب عصبانیت آنقدرها هم بد نیست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.