معرفی و دانلود PDF کتاب مسئولیت پذیری را به اژدهایت آموزش بده

عکس جلد کتاب مسئولیت پذیری را به اژدهایت آموزش بده
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مسئولیت پذیری را به اژدهایت آموزش بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مسئولیت پذیری را به اژدهایت آموزش بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مسئولیت پذیری را به اژدهایت آموزش بده

کتاب مسئولیت پذیری را به اژدهایت آموزش بده نوشته‌ی استیو هرمان داستانی بامزه و آموزنده دارد و درباره‌ی پسرکی به نام اندی است که از یک اژدها به عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌کند.

درباره کتاب مسئولیت پذیری را به اژدهایت آموزش بده:

کتاب مسئولیت پذیری را به اژدهایت آموزش بده (Train Your Dragon To Be Responsible) جلد دوازدهم از مجموعه کتاب‌های اژدهای من (My Dragon Books) است.

دیگی دوو اژدهایی است که با یک پسربچه به نام اندی و مادر و پدرش زندگی می‌کند. او کاملا بی خطر است و بهترین دوست اندی است. اندی از بچگی رفتارهای درست را به دیگی آموخته و او را تربیت کرده است. به او دستشویی رفتن، مسواک زدن، حمام کردن و همچنین راهکارهایی برای کنترل خشم یاد داده است. خیلی مهم است که یک اژدها صبور باشد و زود عصبانی نشود، چون ممکن است از روی ناراحتی جایی و یا چیزی را آتش بزند. دیگی دوو کمی لجباز است و وقتی کار اشتباهی انجام می‌دهد مسئولیت آن را نمی‌پذیرد.

درباره‌ی مجموعه کتاب اژدهای من:

دیگی حیوان خانگی عجیب و غریب، ولی اهلی و خوش قلب اندی است. اندی او را همانند یک کودک تربیت می‌کند و مهارت‌های لازم را به او می‌آموزد. اژدها یکی از موجودات بسیار جذاب برای کودکان محسوب می‌شود و مشخصه‌ی هیجان‌انگیزش این است که موقع عصبانیت از دهانش آتش بیرون می‌آید؛ پس اندی مجبور است برای جلوگیری از آتش‌سوزی، او را آموزش دهد تا بتواند خشم خود را کنترل کند.

بچه‌ها با خواندن این مجموعه کتاب، خود را جای اژدها گذاشته و به نقاط ضعف و قوتشان پی می‌برند. مجموعه کتاب‌های اژدهای من داستان‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده دارد که هم بین کودکان و هم بین والدین و مربیان آن‌ها محبوبیت دارد.

استیو هرمان (Steve Herman) را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌ی پرفروش کتاب‌های کودکان است و علاقه بسیاری به ارزش‌های زندگی اجتماعی و عاطفی و آموزش آن‌ها به کودکان دارد.

مطالعه کتاب مسئولیت پذیری را به اژدهایت آموزش بده به چه کسانی توصیه می‌شود؟

درمانگران و مربیان بسیاری توصیه کرده‌اند که مادر و پدرها کتاب‌های مجموعه اژدهای من را برای فرزندان سنین 4 تا 9 سال خود بخوانند تا کودکان از راهی سرگرم کننده، اثرگذار و قابل درک با مفاهیم زندگی و نحوه کنار آمدن با چالش‌های آن آشنا شوند. به دلیل نثر روان، جمله‌های کوتاه و تصویرهای جذابی که دارد، کودکانی که به تازگی خواندن و نوشتن را یاد گرفته‌اند هم می‌توانند این کتاب‌ را بخوانند و از آن لذت ببرند.

در بخشی از کتاب مسئولیت پذیری را به اژدهایت آموزش بده می‌خوانیم:

آموزش یک اژدها خیلی سخت و وقت گیر نیست، کافی است کمی صبور باشید و آموزش را زمانی آغاز کنید که او کوچک است.

دیگی دوو می‌توانند بنشیند و بایستد، او کاری که به او می‌گویم را انجام می‌دهد. او هر روز به حمام می‌رود و ما مجبور نیستیم او را بو کنیم و برای حمام کردن به او تذکر دهیم!

اما باید بدانید که اژدهاها کمی لجباز و خودرای هستند، برای درس‌هایی که یادگیری آن‌ها سخت است، شما باید صبور باشید و تلاش بیشتری کنید.

برای مثال، اژدها‌ها وقتی اشتباه می‌کنند، آن را نمی‌پذیرند و از اینکه به خاطر آن کار اشتباه سرزنش شوند، متنفرند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مسئولیت پذیری را به اژدهایت آموزش بده
نویسنده
مترجمپردیس الله بیگی
ناشر چاپیانتشارات ترانه پدرام
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۰
زبانفارسی
شابک978-622-699533-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب مسئولیت پذیری را به اژدهایت آموزش بده

برای دریافت کتاب مسئولیت پذیری را به اژدهایت آموزش بده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.