معرفی و دانلود کتاب قمارباز سرکش - عروس‌های گناهکار جلد اول

عکس جلد کتاب قمارباز سرکش - عروس‌های گناهکار جلد اول
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قمارباز سرکش - عروس‌های گناهکار جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قمارباز سرکش - عروس‌های گناهکار جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قمارباز سرکش - عروس‌های گناهکار جلد اول

کتاب قمارباز سرکش - عروس‌های گناهکار جلد اول نوشته‌ی کریستی کالدول، داستان عاشقانه و تاریخی اشراف زاده‌ی جوانی به نام رابرات را روایت می‌کند که در روز عروسی مخفیانه‌اش می‌فهمد که نامزدش به او خیانت کرده است.

او که طاقت ندارد این خیانت را ببیند، ناگهان به یک قمارباز عیاش و خوش‌گذران تبدیل می‌شود؛ تا اینکه در دهه‌ی 30 زندگی‌اش با دختری ملاقات می‌کند که تصور او را نسبت به زن و جنس مخالف به طور کل تغییر می‌دهد. داستان قمارباز سرکش (The Rogue's Wager) اثر کریستی کالدول (Christi Caldwell) جلد اول از مجموعه‌ی چهار جلدی عروس‌های گناهکار است.

در بخشی از کتاب قمارباز سرکش - عروس‌های گناهکار جلد اول می‌خوانیم:

در یک عاشقانه‌ای پرشور، جوناس جمای جالب و استثنایی را دید و عشق ورزید و او را به‌دست آورد. این فکر باعث شد آن مهمانی لعنتی تابستانی و دسیسه‌های پدرش را به یاد آورد. جرعه‌ای دیگر از نوشیدنیش را سر کشید. «همون روزه، درسته؟»

با تغییر ناگهانی موضوع صحبت، رابرت نفس عمیقی کشید و ساکت شد.
«تو هیچ وقت بعد از بانو ویتمن، مثل قبل نشدی.»

نه نشد! جوناس هم قبل ‌از اینکه با همسرش آشنا شود، دختر دیگری را دوست داشت، زنی که به جای جوناس، قلبش را به برادر کوچک‌تر او داد. به ‌این ‌ترتیب جوناس بهتر از هر کس دیگری حال او را درک می‌کرد. آن چیزی که او درک نمی‌کرد و هیچ وقت نمی‌توانست درک کند، این بود که رابرت نمی‌توانست لوسی ویتمن را با علاقه واقعیش به یاد آورد. اسم آن زن برای رابرت بیشتر یادآور اشتباهش بود تا عشقش. حماقت کرده بود. جوناس هم چیز زیادی از عشق قدیمی رابرت نمی‌دانست.

جوناس سرش را به چپ و راست تکان داد. «خب، اتفاقاً از او آن ماجرا درس هم گرفتی.» با این حرف او رشته افکار رابرت پاره شد.
رابرت باز هم چند بار تند تند پلک زد. جوناس قطعاً با آگاهی از آنچه که رابرت انجام داده و آن جور که این روزها به آن می‌نگریست، برای گذشته او سوگواری می‌کرد. «تو فکر می‌کنی که هرگز عشق رو پیدا نکردی. خب، صراحتاً بگم، قلبت دیگه تحمل آن حجم اندوه رو نداره»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قمارباز سرکش - عروس‌های گناهکار جلد اول
نویسنده
مترجممریم علیزاده میلانلو
ناشر چاپیانتشارات طلوع ققنوس
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۵۰۰
زبانفارسی
شابک978-622-6679-08-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قمارباز سرکش - عروس‌های گناهکار جلد اول

Mahya Marjani
۱۳۹۸/۱۲/۲۰
کتاب بسیار عالی و زیبایی بود، یک عاشقانه متفاوت اما متاسفانه ترجمه بسیار بسیار بسیار بسیار بییاررررر افتضاحییی داشت که حتی بعضی از پاراگرافها فعل نداشت یا دو تا متفاوت داشت... باید نسخه اصلی کتاب رو خوند متاسفانه!!!
maryam nazemi
۱۳۹۸/۵/۶
فقط وقتی بقیه جلدهاشم بیاد دانلودش میکنم، میدگارد با نصفه موندنش درسی بهم داد که تا سری یه کتاب کامل نشه نخرمش
علیرضا شفیعی
۱۳۹۹/۲/۲۹
یکی از کتابهای خوب خواندن اون رو به همه توصیه می‌کنم.
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب قمارباز سرکش - عروس‌های گناهکار جلد اول

برای دریافت کتاب قمارباز سرکش - عروس‌های گناهکار جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.