معرفی و دانلود PDF کتاب سیندرلا

عکس جلد کتاب سیندرلا
قیمت:
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سیندرلا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سیندرلا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سیندرلا

خیلی از افراد نسل‌های گذشته، دوران کودکی خود را با کتاب سیندرلا گذرانده‌اند​​​​​​؛ مونی لیم در این قصه‌ی خیال‌انگیز و مشهور ماجرای دختر مهربان و ساده‌ای را به تصویر می‌کشد که پس از سال‌ها بی‌عدالتی، دست سرنوشت زندگی را برایش طور دیگری رقم می‌زند.

درباره کتاب سیندرلا:

از سال‌های دور تاکنون قصه‌ی دوست داشتنی سیندرلا (Cinderella) طرفداران بی‌شماری دارد. در این اثر ماندگار که براساس آن تاکنون چندین فیلم سینمایی ساخته شده، مونی لیم (Moni Lim) می‌کوشد تا کودکان شما را به دنیای شیرین افسانه‌های خیالی ببرد.

ماجرای این کتاب از جایی آغاز می‌شود که مردی با تنها دختر زیبایش به نام سیندرلا زندگی می‌کند. مادر سیندرلا از این دنیا رفته است و دختر جوان روزگار خود را در غم از دست دادن او می‌گذراند. به همین خاطر یک روز پدرش تصمیم می‌گیرد دوباره ازدواج کند تا فرزندش مانند دیگر دختران صاحب مادری مهربان باشد. اما بعد از مدت کوتاهی پدر سیندرلا از دنیا می‌رود و فرزند عزیزش را با نامادری و دختران بدجنسش تنها می‌گذارد.

روزها می‌گذرد و زندگی سیندرلا هر روز سخت‌تر می‌شود، چرا که نامادری و خواهرهای ناتنی‌اش با او رفتار خوبی ندارند. آن‌ها هر روز او را مجبور می‌کنند به تنهایی تمام کارهای خانه را انجام دهد و شب‌ها در اتاق زیر شیروانی سرد و پر از موش بخوابد. تا این که یک روز پیکی از قصر پادشاه به شهر می‌آید و اعلام می‌کند که شاهزاده جشنی باشکوه ترتیب داده تا همسرش را از میان دختران شهر انتخاب کند.

این خبر سیندرلا را خیلی هیجان‌زده می‌کند، اما نامادری بدجنسش به او اجازه شرکت در این جشن باشکوه را نمی‌دهد. به همین خاطر تنها امید سیندرلا برای تغییر این زندگی سخت از بین می‌رود. تا اینکه در روز جشن، فرشته‌ای مهربان در مقابل دیدگانش ظاهر می‌شود و به یک باره همه چیز را برایش دگرگون می‌کند...

کتاب سیندرلا مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این داستان افسانه‌ای که در تمام دنیا شهرتی جهانی دارد، به کودکان دبستانی که به قصه‌های خیالی علاقمند هستند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب سیندرلا می‌خوانیم:

ناگهان اتاق روشن و پُر از نور شد و پری مهربانی ظاهر شد. پری مهربان به سیندرلا گفت: «اشک‌هایت را پاک کن، سیندرلا. تو هم به جشن می‌روی.» سیندرلا خیلی خوشحال شد. پری مهربان، یک کدو حلوایی، چهار موش و دو گربه را احضار کرد. پری مهربان کدو حلوایی را به یک کالسکه و چهار موش را به چهار اسب سفید و دو گربه را به دو خدمتکار تبدیل کرد.

در آخر هم، پری مهربان لباس‌های کهنه و ژولیده سیندرلا را به یک لباس شب بسیار زیبا تبدیل کرد و یک جفت کفش شیش‌های زیبا هم به سیندرلا داد. سیندرلا از پری مهربان تشکر کرد و آماده رفتن شد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سیندرلا
نویسنده
مترجمبنفشه کاظمی
ناشر چاپیانتشارات فرشته
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-622-6428-82-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سیندرلا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سیندرلا

برای دریافت کتاب سیندرلا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.