معرفی و دانلود کتاب رازهای خوشبختی زوج های موفق

عکس جلد کتاب رازهای خوشبختی زوج های موفق
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب رازهای خوشبختی زوج های موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رازهای خوشبختی زوج های موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رازهای خوشبختی زوج های موفق

هر کسی که کتاب مرا می‌خواند، درمی‌یابد که مطالب ذکر شده و محتویات آن حاوی اطلاعات ضروری و نصایح مفید می‌باشند. این کتاب دستورالعمل‌های بی‌نظیری دربارة برقراری ارتباط با تمام افرادی که در کنار ما هستند و به نحوی با ما زندگی می‌کنند، به ما معرفی می‌کند. بسیاری از آنها به هوش هیجانی یا EQ اشاره می‌کنند و اهمیت و ارزش آنها در برقراری ارتباطات مفید و مؤثر را نشان می‌دهند. زیرا حقیقت امر این است که بدون هوش هیجانی نمی‌توان با دیگران به طور مؤثر ارتباط برقرار کرد. هنگامی‌که مفهوم هوش هیجانی را فهمیدم، تصور کردم که آن فقط به موضوعات شغلی و آموزشی باز می‌گردد و ارتباطی با زندگی روزمره، ازدواج و ارتباط با دیگران ندارد...

در این کتاب من قصد دارم تاکید مطالب ذکر شده در کتابم را روی ازدواج و ارتباطات حاصل از آن بگذارم تا از این طریق با انواع هوش‌های هیجانی و اهمّیت ارتباط با دیگران آشنا شویم. ما هر روز با افراد گوناگونی در جامعه روبرو می‌شویم و از زبانشان توصیفاتی در باره‌ی عشق و ازدواج می‌شنویم. اما هنگامی‌که هر یک از آنها در گروه کوچکی مانند خانواده قرار می‌گیرند، به جای عشق و علاقه از ارتباط سخن به میان می‌آورند. اگر چه تمامی‌کارشناسان و صاحب نظران ازدواج را سرمنشأ تمامی‌ارتباطات می‌دانند، اما طلاق نیز آغازگر نوعی ارتباط است. به همین دلیل است که واژه‌های ازدواج و طلاق با یکدیگر رابطه همایشی دارند و همیشه کنار یکدیگر به کار می‌روند. اگر بخواهیم ارتباط را شاخه شاخه کنیم، باید فرزندان، خانواده‌ها، اجتماعات و فرهنگ را نیز مورد توجه و بررسی قرار دهیم، تا به نتایج کاملی دست پیدا کنیم. در این راستا ما به افرادی نیاز داریم که ازدواج را تجربه کرده‌اند و به تمامی‌جنبه های ارتباط واقف هستند.

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: اهداف را در زندگی‌تان پایه ریزی کنید
فصل 2: من چه کسی هستم؟
فصل 3: ویژگی‌های بنیادی
فصل 4: قدرت ما شدن
فصل 5: عزت نفس
فصل 6: ارتباط تن و روان
فصل 7: معنویت
فصل 9: آگاهانه زیستن و دست‌یابی به خودشناسی
فصل 10: درک و بیان احساسات
فصل 11: همدلی و هماهنگی با شریک زندگی
فصل 12: نگرش‌های مثبت
فصل 13: حفظ ارزش‌های درونی خود
فصل 14: تأخیر در دسترسی به موفقیت‌ها و یا پافشاری‌های بیهوده
فصل 15: چگونه خود را تشویق کنیم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رازهای خوشبختی زوج های موفق
نویسنده
مترجمسمانه فلاح
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۲۴
زبانفارسی
شابک978-600-6235-35-6
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رازهای خوشبختی زوج های موفق

رویا خالقی
۱۳۹۹/۶/۱۲
کتاب جالبی بود اما گره گشایی انچنانی نداشت
زینب دارایی
۱۳۹۷/۸/۸
کتاب مفید و ارزنده در روابط زوجین می‌باشد
saeed tgh
۱۳۹۵/۵/۱۲
کتاب نسبتا خوبی بود.
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب رازهای خوشبختی زوج های موفق

برای دریافت کتاب رازهای خوشبختی زوج های موفق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.