معرفی و دانلود کتاب ماجرای کمیسر کلیکر 9: دسیسه برای املت

عکس جلد کتاب ماجرای کمیسر کلیکر 9: دسیسه برای املت
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ماجرای کمیسر کلیکر 9: دسیسه برای املت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ماجرای کمیسر کلیکر 9: دسیسه برای املت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماجرای کمیسر کلیکر 9: دسیسه برای املت

یکی از شش خلافکار سابقی که از دزدی و تبهکاری دست شسته‌اند به اتهام جعل پول مورد بازجویی کمیسر قرار می‌گیرد. راینر ماریا شرودر در کتاب ماجرای کمیسر کلیکر 9: دسیسه برای املت از ماجرای باند جعل اسکناس مخوفی به نام املت و ارتباطش با تینو یکی از یاران کمیسر کلیکر پرده برمی‌دارد. این موضوع که تینو دوباره به انجام کارهای خلاف پرداخته یا شرافتمندانه مشغول کار در هتل است در دل همه شک و آشوب به راه انداخته.

درباره کتاب ماجرای کمیسر کلیکر 9: دسیسه برای املت:

هیچ خلافکاری نیست که بتواند از دست کمیسر ناگل قسر در برود اما باید ببینم این بار در سر کمیسر که به خاطر کله کچلش به کلیکر (به معنای کله مرمری) معروف شده است چه می‌گذرد. این پرونده‌ها که بدون خشونت و با قدرت هوش کارآگاه حل می‌شوند، هیجان زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت.

سوال اصلی داستان کتاب ماجرای کمیسر کلیکر 9: دسیسه برای املت (Kommissar Klicker 9 - Das Omelett Komplott) این است که آیا یک خلافکار می‌تواند برای همیشه خلاف را کنار بگذارد؟ شواهد نشان می‌دهد تینو تران، جاعل سابق اسکناس زیر قولش زده و دوباره به چاپ اسکناس مشغول شده است. اما واقعا بعد از این همه مدت دوستی با کمیسر می‌تواند دوباره به خلاف روی بیاورد؟

تینو که منکر این موضوع است به سراغ گاوصندوق خود می‌رود تا به همه ثابت کند که کار خلافی نکرده اما همان موقع متوجه می‌شود که یکی از کلیشه‌های جعل اسکناسش ربوده شده است. با ردیابی این کلیشه، یاران پارک‌هتل به دسته‌ای تبهکاران می‌رسند که مواجه شدن با آن‌ها سخت و وحشتناک است.

این مجموعه یکی از پرفروش‌ترین مجموعه‌های کارآگاهی جهان است که در هر جلد با داستان‌های مهیج شما را شگفت‌زده می‌کند. جذابیت کتاب به شکلی است که شما بعد از خواندن یک جلد از این مجموعه، برای خواندن شماره‌های بعدی آن مشتاق خواهید شد.

کتاب ماجرای کمیسر کلیکر 9: دسیسه برای املت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کودکان 7 تا 12 سالِ پرشور و باهوش که به داستان‌های پلیسی و ماجراجویانه علاقه‌مندند، از این داستان لذت خواهند برد.

راینر ماریا شرودر را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌ای آلمانی و متولد 1951 است که در نوشتن داستان‌های ماجراجویی برای نوجوانان، تریلرهای معمایی و رمان‌های تاریخی برای بزرگسالان مهارت دارد. راینر ماریا شرودر (Rainer Maria Schröder) با نام مستعار Ashley Carrington و Raymond M. Sheridan می‌نویسد. کتاب‌های او تا به امروز بیش از 6 میلیون نسخه فروخته است.

آثار او در سال‌های اخیر جوایز زیادی را در سطح بین‌المللی به خود اختصاص داده است. آژانس فدرال آموزش مدنی یکی از رمان‌های او (Unter dem Jacarandabaum) به عنوان یکی از 100 رمان ارزشمند قرن بیستم انتخاب کرده است. همچنین در بخش نوجوانان و جوانان او جایگاه بالایی در بین نویسندگان پیدا کرده است به طوریکه در سال 2003 و 2005 جوایز جشنواره‌های معروف جوانان به کتاب‌های او تعلق گرفت.

در بخشی از کتاب ماجرای کمیسر کلیکر 9: دسیسه برای املت می‌خوانیم:

گانگسترها دنبال گاوصندوقی قدیمی می‌گشتند که گوشه‌ی اتاق بود. هیولایی از جنس تانک زرهی! وقتی نور چراغ‌دستی به پلاک روی در گاوصندوق تابید، دُلمه با خشنودی نجوا کرد: «یه گاوصندوق قدیمی از شرکت بلِش‌اَندبروخ. قفل هم نیست! تا حالا که هر چی فوتسی آمار داده، درست از آب دراومده. حالا باید اون کلیشه‌های عزیز رو پیدا کنیم.»

صدای دم و بازدم‌های تینو هر لحظه بلندتر می‌شد. شوبی آهی کشید و گفت: «بابا صد رحمت به رعد‌و‌برق! خرخرهای این پسره بدجوری روی مُخه!» «تو مواظبش باش تا من اون‌چیز رو از توی گاوصندوق بردارم. اگه تینو از خواب پرید، بکوب توی کله‌ش، روشنه؟» دُلمه این را گفت و در فولادی را باز کرد. زیر نور چراغ‌دستی کوچکش همه‌ی کشوها و قفسه‌های گاوصندوق را گشت.

تینو تران هوا را بلعید، مکثی کرد و همان‌جور خواب‌آلود توی تاریکی گفت: «اوه باز هم خیلی بلند خر‌و‌پف کردم؟»

رینو نازالتّی از ترس مُرد و زنده شد. درجا چراغ‌دستی را خاموش کرد و برگشت.

شوبی به تینو جواب داد: «چه‌جور هم.» «ببخشید، شرمنده!» تینو تران زیر لب این را گفت و به پهلو غلتید و خُرخُر را از سر گرفت؛ جوری که نزدیک بود سقف تَرَک بخورد.

دُلمه پرسید: «چی‌کارش کردی؟»

شوبی شانه‌اش را بالا انداخت. «دماغش رو با دوتا انگشت‌هام گرفتم. این کلک رو مادرم یادم داده. اگه یکی بلند خروپف کنه، می‌شه این‌جوری خروپفش رو بند آورد، ولی خب، همیشه هم جواب نمی‌ده...»

فهرست مطالب کتاب

هیولای تیزپنجه
خواب های خوش ببینید!
زنده باد هرچی خنگه!
مرض چینیِ تینو تران
دیدار با هیکلی ها
تله موش
اصطبل و اسکناس
لیلو لینزه، کورسوی امید
آخرش هم با بستنی موزی!
املت در دام

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ماجرای کمیسر کلیکر 9: دسیسه برای املت
نویسنده
مترجمفریبا فقیهی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۵
زبانفارسی
شابک978-600-462-312-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب ماجرای کمیسر کلیکر 9: دسیسه برای املت

برای دریافت کتاب ماجرای کمیسر کلیکر 9: دسیسه برای املت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.