معرفی و دانلود کتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد

عکس جلد کتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد
قیمت:
۹۹۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد

کتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد قصه‌ی هیولای بامزه‌ای به همین اسم است که سعی دارد دوستی جدید پیدا کند. این کتاب چهارمین جلد از مجموعه‌ی مانستر نوشته‌ی آن کوک و آلن بلانس است.

درباره‌ی کتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد

این قصه‌ی جذاب ماجرای هیولای بنفش‌رنگی به اسم مانستر را تعریف می‌کند که حوصله‌اش سر رفته. او مدتی با توپش سرگرم می‌شود اما راستش را بخواهید مانستر دلش می‌خواهد یک دوست داشته باشد، برای همین از خانه بیرون می‌رود تا هم‌بازی دوست‌داشتنی و خوبی را بیابد. کتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد (Monster Looks for a Friend) چهارمین جلد از این مجموعه‌ی محبوب است که در سراسر جهان طرفدارانی پر و پاقرص دارد. بچه‌ها از دیدن مانستر و شنیدن ماجراهای او لذت می‌برند و حین سرگرم شدن، می‌توانند درس‌های کوچکی از زندگی را بیاموزند.

جالب است بدانید شخصیت مانستر اولین‌بار در سال 1973 توسط آن کوک (Ann Cook) و آلن بلانس (Ellen Blance) به دنیای ادبیات کودک معرفی شد. داستان‌های او با وجود گذشت دهه‌ها، ‌همچنان پرطرفدار است و توانسته تحسین‌های بسیاری را در سراسر جهان از آن خود کند.

نکوداشت‌های کتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد

- بازگشت موفقیت‌آمیز مانستر حقیقتا شادی‌بخش است! (هفته نامه ناشران)
- از ملاقات دوباره‌ی مانستر خوشحالم! این هیولای بامزه و پرجنب‌وجوش می‌تواند دوست صمیمی هر کودکی باشد! (کوئنتین بلیک)

کتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد مناسب چه کسانی است؟

کودکان 3 تا 5 ساله مخاطب این اثر هستند.

در بخشی از کتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد می‌خوانیم

او در کوچه و خیابان‌های اطراف خانه شان چرخ می‌زند تا یک همبازی بیابد اما هر چه می‌گردد، هیچ کسی نیست که نیست. مانستر از خودش می‌پرسد: «آخر این چه جورش است». و این بار نمی‌تواند به خودش جوابی بدهد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد
نویسنده،
مترجممحمدرضا قلی پور
ناشر چاپینشر آواژ
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰
زبانفارسی
شابک978-600-869864-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۹۹۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد

برای دریافت کتاب مانستر دنبال یک دوست می‌گردد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.