معرفی و دانلود PDF کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر

عکس جلد کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر
قیمت:
14500 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر

در کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر نوشته صادق نیک پور، به عنوان یک دوره آموزشی گذر مهارتی، به شکل اجمالی، در گذر از سطح مهارت IT Basics در ICDL، با مروری سریع به مباحث تخصصی و ADVANCE سخت‌افزار پرداخته شده است.

امروزه تکنولوژی و تکنیک‌های آموزش رشد پیدا نموده‌اند و با توجه به لزوم آموزش نیروی به روز منابع انسانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به شکل کاملا کاربردی و کارآمد در محیط کار از الزامات آموزش‌های نوین تلقی می‌گردد.

اکنون می‌توان در چند ساعت بر اساس روش‌های نوین آموزش‌های عملی و ارتقای مهارت به جای ماه‌ها آموزش، فراگیران و منابع انسانی هر سازمانی را به نقطه مطلوب بر اساس نیاز سنجی آموزشی تعیین شده رساند. اجرای آموزش‌های کاربردی در مجتمع فنی و حرفه‌ای کار و کاوش و خصوصا دوره‌های ابداعی سازمان فنی و حرفه‌ای با عنوان گذر مهارتی که فراگیران در کارگاه‌های چند ساعته به هدف مطلوب و مهارت لازم با اخذ مدرک برای کار دست می‌یابند لزوم تدوین این نوشتار را فراهم آورد.

سال‌ها تجربه آموزشی از سطوح مقدماتی تا دانشگاهی به ما نشان داد که اساسی‌ترین موارد لازم برای مونتاژ کدام‌ها هستند تا در این مجموعه برای کار عملی گرد آورده شوند، و سعی بر آن شد با استفاده از عکس‌های متنوع و گویا بر گرفته از سایت‌های مختلف و یا عکاسی مستقیم از قطعات، توضیحات کاملا ملموس و عینی باشند.

یکی از بزرگ‌ترین مزایای کامپیوترهای دسکتاپ انعطاف‌شان در ارتقای سخت افزاری است، با یادگیری مونتاژ یک کامپیوتر به راحتی می‌توان هزینه را برای ارتقای کامپیوتر که نیاز روزمره است کاهش داد. و همچنین با نحوه کار کامپیوتر آشنا شد، باید توجه داشت که در مواردی بعد از نصب قطعات، نرم‌افزار مورد نیاز هر کدام را هم نصب نمود. در کامپیوتر هر قطعه برای نصب معمولا در جای مشخصی قرار می‌گیرد و هم چنین قطعات فقط از یک طرف قابل نصب هستند لذا فقط کمی دقت لازم است. که همه از پس آن بر می‌آیند.

فهرست مطالب کتاب

بخش اول: اطلاعات عمومی برای مونتاژ کامپیوتر
بخش دوم: شناخت قطعات برای مونتاژ کامپیوتر
بخش سوم: مراحل عملی مونتاژ قطعات کامپیوتر
بخش چهارم: رفع اشکالات و عملیات پس از مونتاژ کامپیوتر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مونتاژ عملی کامپیوتر
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ارباب قلم
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات129
زبانفارسی
شابک978-600-93620-1-1
موضوع کتابکتاب‌های آموزش سخت افزار، کتاب‌های آموزش آفیس
قیمت نسخه الکترونیک
14500 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر

faeze ebd
۱۳۹۸/۷/۱۹
کامل و به زبان ساده بود من از این کتاب قبلا استفاده کرده بودم و راضی بودم
حسین ریاحی
۱۴۰۱/۱/۱۷
با برد الکترونیک الان مقایسه کنی. خیلی کتاب قدیمی به حساب میاد. ولی برای پایه خوبه
سعید
۱۴۰۲/۶/۱۴
قدیمی و در حال حاضر کاربردی نداد. مفاهیم ابتدایی
اهورا احمدی
۱۴۰۱/۱۲/۵
برای کسانی که به کامپیوتر علاقه مند هستند
عالیست
شادمهر انصاری
۱۴۰۰/۳/۱۲
عالییییییییی
خیلی خوبه
Asgar Khalilivand
۱۴۰۰/۲/۲
خوب و ساده و آموزشی هست.
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر

برای دریافت کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.