معرفی و دانلود رایگان کتاب مراقبه بر شعله عشق

عکس جلد کتاب مراقبه بر شعله عشق
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مراقبه بر شعله عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مراقبه بر شعله عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مراقبه بر شعله عشق

کتاب مراقبه بر شعله عشق نوشتۀ عبدالحسین حق‌بین، در قالب پرسش و پاسخ و به کمک اشعار کهن راه‌های دستیابی به سلامتی و جاودانه کردن عشق را به شما ارائه می‌دهد.

دربارۀ کتاب مراقبه بر شعله عشق:

در مواقع تنش‌زا مثل شرایط فعلی که ویروس کرونا ایجاد کرده است چگونه سلامتی و پایداری خود را حفظ کنیم؟ راه افزایش انرژی خود چیست؟ این کتاب با استفاده از یافته‌های علمی و اشعار بزرگان پاسخ این سؤالات را می‌دهد و همچنین انجام مراقبه و تمرکز بر احساسات متعالی مثل عشق، شکرگزاری همراه با فکر و نیت مشخص برای تقویت سیستم ایمنی و سلامتی را پیشنهاد می‌کند.

در فصل اول کتاب به این موضوع اشاره می‌شود که انسان تنها از جنس ماده نیست و انرژی، بخش بیش‌تر جسم را اشغال کرده است و انسان می‌تواند با استفاده از آن کارهای بزرگ مثبت یا منفی انجام دهد.

در فصل دوم به روش‌های تقویت انرژی سازنده و آفریننده با استفاده از مراکز انرژی بدن پرداخته می‌شود؛ نتیجۀ این تقویت انسجام و تعادل مغز و بدن است که سلامتی نتیجه آن است.

فصل سوم به اهمیت عشق و مهربانی برای رسیدن به سلامتی و آرامش می‌پردازد و این موضوع بیان می‌شود که هم از نظر علمی و هم از نظر شاعران بزرگ و سایر اندیشمندان، عشق راه شفا و بهبودی همۀ دردهای انسان و کل بشریت از قبیل تخریب محیط زیست، خشونت، طمع، حرص و... است.

در فصل چهارم به شرایط ورود به لحظۀ طلایی حال پرداخته می‌شود. اجرای قوانین هستی به ویژه تسلیم و پذیرش شکر‌گزاری و پذیرش برتری عقل کل یا هشیاری کل بر هشیاری فردی یا عقل جزئی و این‌که هشیاری کل با قانون قضا یا کن فَیکون (بشو و می‌شود) می‌تواند زمینه دسترسی به بی‌نهایت امکانات از جمله سلامتی را فراهم کند، جزء شرایط اولیه می‌باشد.

در فصل پنجم اینگونه مطرح می‌شود که برای رسیدن به لحظۀ طلایی حال باید خود را تغییر داد که این تغییر و تبدیل با قرار دادن عدم یا خلأ در مرکز خود امکان‌پذیر است، یعنی اگر انسان دارای هر نوع وابستگی به پول، ماشین، خانه، افراد و سایر چیزها باشد، امکان رفتن به لحظۀ حال برایش وجود نخواهد داشت.

کتاب مراقبه بر شعله عشق برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب به شما می‌گوید که در لحظات سخت و دشوار چگونه سلامتی خود را حفظ کنید و انرژی‌تان را از دست ندهید.

در بخشی از کتاب مراقبه بر شعله عشق می‌خوانیم:

چگونه می‌توان از راه تمرکز و مراقبه به فضای یکپارچه کوانتومی دست یافت؟

چون تمرکز و توجه بر فضای پیرامون بدن به ما کمک می‌کند که امواج مغزی خود را به سمت امواج آلفا تغییر دهیم، در نتیجه با تمرکز بر فضاهای خالی اطراف هر کدام از مراکز انرژی از آن فضاها آگاه می‌شویم و همین‌گونه با تمرکز و آگاهی بر فضای اطراف بدن و سپس ادامه مرحله به مرحله همراه با صبر بر فضایی که اتاق در آن قرار دارد و گسترش دادن آن فضاها عاقبت به جایی برسیم که توجه خود را از بدن، محیط و زمان برگیریم و به هیچ‌کس، هیچ‌چیز و هیچ‌جا و هیچ‌زمانی تبدیل شویم.

همراه با درخواست مثلاً سلامتی در این فضای یکپارچه با بی‌نهایت امکانات بایستی چه کارهایی انجام دهیم؟

درخواست سلامتی همراه با شکرگزاری به این فضا می‌فرستیم و با تطابق ارتعاش انرژی شما و انرژی موجود در آن فضا خواست سلامتی شما تحقق می‌یابد سپس آفرینش‌تان را تسلیم هشیاری کل با ذهن برتر کنیم تا هرچه هشیاری با کل صلاح بداند با قانون قضا و کن‌فَیَکون برای ما اجرا کند و در آخر شکرگزاری از انجام خواسته همراه با لبخند و شادی انجام دهیم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل 1: ماهیت و توانایی‌های شگفت‌انگیز انسان
فصل 2: تقویت سلامتی با استفاده از مراکز انرژی
فصل 3: مراقبه بر شعله عشق
فصل 4: ایجاد زمینه ورود به لحظه طلایی حال یا فضایی با بی‌نهایت امکانات
فصل 5: تغییر خود با رفتن به لحظه طلایی حال با قرار دادن عدم یا خلاء در مرکز خود
سخن پایانی
فهرست منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مراقبه بر شعله عشق
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات مرجع علم
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات84
زبانفارسی
شابک978-600-8265-92-4
موضوع کتابکتاب‌های انرژی درمانی، کتاب‌های شعر پارسی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب مراقبه بر شعله عشق

امیر منصوری
۱۳۹۹/۱۱/۲۵
سلام
هراتفاقی تو زندگی آدما براساس قانون و مقررات ویژه و برنامه ریزی شده‌ای است که با مدیریت خدای متعال انجام می‌شود مطمعن باشید لطف خداس که به شما شانس خواندن همچین کتابی داده شده است. ممنون از زحمات نویسنده محترم و دلسوز و همچنین برنامه خوب کتابراه
zahra Esmailzadeh
۱۴۰۱/۲/۱
سلام
این کتاب واقعا سطح بالایی داره و وقعا مفیدوآموزنده هست و نقطه‌ی قوتی که داره واضح توضیح دادن ارتباط مسائل علمی و فکری ایه که اگر یک فرد به تنهایی بخواد از نظر علمی یاد بگیره زمان خیلی زیادی رو باید صرف کنه
Z Abbasi
۱۴۰۱/۳/۳
بنظرم باید دوبار خونده بشه
استفاده از اشعار رو خیلی دوست داشتم و بنظرم اگه نبود نقص بزرگی کتاب داشت
البته خیلی دوست دارم بدونم کسی تونسته به مراقبه واقعا دست پیدا کنه؟
سینا شجاعی
۱۴۰۱/۹/۱
جالب نبود برام، فک میکردم کتاب متفاوتی باشه با توجه به اسمش ولی چند تا شعر از چند تا شاعر اورده که همشون حالت مراقبه گونه داشتن در ارتباط با پروردگار در شرایط
مریم خورسند
۱۴۰۰/۸/۱۷
عالی بود، من که موقع خوندن اشک از چشمانم جاری شد و دوست دارم یه بار دیگه این کتاب رو بخونم حتما توصیه میکنم بقیه هم بخونن، ممنون برای اشتراک این کتاب‌های ارزشمند
Shabaviz .8
۱۴۰۰/۷/۹
کتاب الکترونیک و صوتی هر دو رو دانلود کردم پس از خواندن نسخه گوش کردن به کتاب باعث فهم بیشتر و ملکه شدن مطالب میشود ممنون از رایگان بودن کتاب
Rashin Latifi
۱۴۰۰/۳/۱۷
خدا این قدرت رو به ما داده که هر چیزی که بخوایم‌رو بدست بیاریم هرچقدر بیشتر به قدرت خداپی ببریم به خواسته هامون نزدیکتر میشیم
فهیمه حسینی
۱۴۰۰/۱/۶
کتاب خوبی است با توجه به اینکه فقط هزینه وقتی باید بکنید واقعااا ارزش خواندن دارد البته اگر هزینه مالی هم میداشت می‌ارزید
محمدپویا امینی
۱۴۰۰/۷/۱۰
انصافا موارد بیان شده در این کتاب به هنگام سحر و روزه داری به جان من نشست و باعث اثر دیگر جناب آقای حق بین را هم دانلود کنم
ناهید
۱۴۰۱/۱۲/۱۹
من تابحال چند بار مراقبه داشتم و واقعا تجربه لذت بخشیه.. این کتاب عالیه مخصوصا استفاده از اشعار بسیار به جا بود👌👍
میترا ن
۱۴۰۱/۵/۲۸
لذت بردم از اشعار مولوی و حافظ و‌...، متفاوت بود، چون به صورت سوال و جواب مطالب رو بیان کرده بود..
وحید زرکوب
۱۴۰۰/۸/۷
نوشته‌های خوبی است
البته بیشتر به مقاله شبیه میباشد تا کتاب
علی رقم این موضوع اما نگارش‌های مفید و مقاله‌ای است تحقیقی
ahad bayat
۱۴۰۰/۳/۱۴
عالی بود شعر شعرا هم گنجانده شده بود
بیشتر برگرفته شده از کتاب ماوراء طبیعی شدن جو دیسپنزا بود ولی مفید و مختصر
hesam jalal
۱۴۰۰/۳/۳
همیشه اشعار به انسان آرامش میده، تلفیقی از عرفان و مفاهیم فیزیکی و کیهانی، کتاب آرامش بخشی بود برای من
کبری نوری
۱۴۰۰/۱/۱۳
سلام مرسی از کتاب راه بعضی وقتها آدمها نیاز به یک تلنگر داره مسیر زندگیشون عوض شه منم یکی از اون آدمها بودم.
مشاهده همه نظرات 45

راهنمای مطالعه کتاب مراقبه بر شعله عشق

برای دریافت کتاب مراقبه بر شعله عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.