معرفی و دانلود کتاب پیروزی

عکس جلد کتاب پیروزی
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پیروزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پیروزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پیروزی

کتاب پیروزی نوشته‌ی برایان تریسی، ایده‌ها و استراتژی‌های کارآمدترین مردان و زنان در هر زمینه‌ای را به شما معرفی می‌کند و ابزارهای خاصی را برای کسب پیروزی در زندگی شخصی و تجاری در اختیار شما قرار می‌دهد.

برایان تریسی (Brian Tracy) در مقدمه کتاب می‌گوید:

«هدف من از نوشتن کتاب پیروزی (Victory) برای شما این است که باعث صرفه‌جویی زمان در کسب مهم‌ترین اهداف شخصی و تجاری شما شود. من مهم‌ترین اصول نظامی برای پیروزی و بهترین ابزارهای تفکر برای کسب موفقیت بزرگ را به شما معرفی می‌کنم. شما می‌توانید از این اصول و ابزارها در بقیه‌ی عمر خود برای پیروزی و کسب موفقیت در زندگی شخصی و تجاری استفاده کنید.»

برایان تریسی یک فوق ستاره است. وی گام به گام به شما یاد می‌دهد که چگونه از موقعیت فعلی خود به یک موقعیت برتر در تجارت و زندگی خود بروید. مارک ویکتور هانس، خالق کتاب سوپ مرغ برای روح انسان می‌گوید: اگر شما تاکنون موفق شده‌اید که حداقل یکی از کتاب‌های برایان تریسی را بخوانید، می‌دانید که یک زندگی موفق و در حال تغییر را تجربه می‌کنید.

دکتر تونی الساندرا، خالق کتاب افراد هوشمند در تجارت، مؤسس و مدیر عامل شرکت ارزیابی‌های 7*24 می‌گوید: برایان ترسی، نویسنده‌ی پرفروش و مربی موفق، چیزهای زیادی را درباره‌ی پیروزی می‌داند. وی در کتاب پیروزی نشان می‌دهد که چند اصل مهم رهبران بزرگ در نبردهای سراسر تاریخ برای موفقیت‌های شخصی و حرفه‌ای نیز به کار می‌روند. در ویرایش اصلاح شده و به روز شده‌ی کتاب حاضر، برایان تریسی 12 استراتژی اصلی و مهم را برای رهبران ارائه و به شما نشان می‌دهد که چگونه از آن‌ها در هر موقعیتی استفاده کنید و پیروز شوید.

- به طور موثر بر نقاط قوت خود تمرکز کنید تا به اهداف خود برسید
- اطلاعات در حال تغییر را کسب کنید تا بهترین روش را تعیین کنید.
- تصمیم بگیرید که چه زمانی حمله کنید و پایگاه‌های خود را پوشش دهید.
- از عنصر غافلگیری برای کسب حداکثر نتایج استفاده کنید.

وقتی شما توصیه‌های متحول‌ساز برایان تریسی را در کتاب حاضر به کار بگیرید، می‌توانید مهارت‌های اساسی و نقشه راه عملی را برای بروز دادن پتانسیل بزرگی شخصیت خود در کارهایتان به دست آورید.

جملات برگزیده‌ی کتاب پیروزی:

- یک هدف بزرگ و سرنوشت‌ساز را با عزمی راسخ و محکم دنبال کنید. (ژنرال کارل فون کلاو زویتس)
- وقتی جنگ اعلام شد، حمله کردن ضروری است. نباید دشمن آسوده باشد، بلکه باید سرکوب شود. (آلفرد تایر ماهان)
- وقتی شما تصمیم گرفتید که نبرد کنید، نیروهای خود را متمرکز کنید و هرگز آن‌ها را تقسیم نکنید. گاهی یک نبرد سرنوشت‌ساز خواهد بود. (ناپلئون بناپارت)
- من کار گروهی را به سرعت یاد می‌گیرم، به سوی یک هدف مشترک حرکت می‌کنم و تلاش می‌کنم که کسی پشت سر من نباشد. (سِرآرتور اوچس سولز برگر)
- چیزی مهم‌تر از یک فرمان واحد در جنگ وجود ندارد: به همین دلیل، وقتی جنگی بر علیه یک قدرت است، فقط یک ارتش باید وجود داشته باشد، از یک پایگاه اقدام شود و یک فرمانده فرمان دهد. (ناپلئون بناپارت)
- موفقیت در جنگ به قانون طلایی جنگ بستگی دارد: سرعت، سادگی، جسارت. (ژنرال جرج‌اس. پاتون)

در بخشی از کتاب پیروزی می‌خوانیم:

در سپتامبر سال 1944 فیلدمارشال مونتگومری ژنرال دوایت دی. آیزنهاور را متقاعد کرد که وی‌ می‌تواند جنگ جهانی دوم را به شرطی به یک پایان سریع برساند که سرباز، تجهیزات و چتر باز کافی برای فتح همزمان پنج پل مهم رودخانه‌ها و کانال‌های هلند و رودخانه‌ی راین آلمان در اختیارش قرار دهد. به طور همزمان، تانک‌ها و پیاده نظام متفقین از صف جبهه حمله کنند و سربازان هوابرد از پل‌ها عبور کنند. آیزنهاور با بی‌میلی و به خاطر فشار سیاسی چرچیل به مونتگومری اجازه داد که عملیات مارکت‌گاردن را اجرا کند. این نقشه در تضاد مستقیم با استراتژی حمله‌ی جبهه‌ی وسیع آیزنهاور بود، ولی وی اجازه‌ی حمله‌ی مونتگومری را صادر کرد که یکی از بزرگترین اشتباهات جنگ بود.

در بحبوحه‌ی نقشه‌ی این عملیات، یکی از افسران اداره‌ی جاسوسی، ژنرال بوی برونینگ، مشاهده کرد که در فتح چهار پل ردیفی و پل پنجم در آرنهم، متفقین مجبور به عبور از یک پل خیلی دور بودند و این اقدام دقیقاً چیزی بود که اتفاق افتاد.

در یکی از پیچیده‌ترین عملیات حمله‌ای جنگ جهانی دوم، هزاران چترباز در هلند پیاده شدند و هر گروه از آن‌ها مأمور فتح یک پل خاص در نزدیکی ناحیه‌ی فرود خود شدند. با این وجود، به دلیل نقشه‌های نادرست و اطلاعات ضعیف، بسیاری از چتربازان چندین مایل دور از پل‌های مشخص شده فرود آمدند. آن‌ها مجبور شدند با سلاح‌های سبک بجنگند تا از روی پل‌ها عبور کنند.

متفقین متوجه شدند که تعداد زیادی از سربازان آلمانی در این ناحیه هستند، ولی دیگر دیر شده بود. معلوم شد که بخشی از بهترین پیاده نظام و گروه‌های پانزر آلمان منتظر متفقین می‌باشند. این سربازان فوراً علیه متفقین ضد حمله کردند.

در این حین، فقط یک جاده برای کمک رسانی به چتربازان وجود داشت. نقشه‌های متفقین نادرست بودند و تمام هنگ‌ها از دست رفتند. مسائل مخابراتی و فقدان تجهیزات و آذوقه وجود داشت و تجهیزات عبور از رودخانه‌ها از دست رفتند. هواپیمای کافی برای انتقال فوری چتربازان وجود نداشت. ارتش آلمان تجهیزات ضدهوایی در نزدیکی پل آرنهم داشتند که فرود چتربازان را با خطرات زیاد روبرو کرده بودند. متعاقباً، متحدین چند مایل دورتر پیاده شدند و نتوانستند اصل غافلگیری را اجرا کنند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل 1: اصل هدف - شفافیت ضروری است
فصل 2: اصل حمله - شهامت پیشروی داشته باشید
فصل 3: اصل تمرکز - نیروهای خود را متمرکز کنید
فصل 4: اصل مانور - همیشه انعطاف‌پذیر باشید
فصل 5: اصل کسب - اطلاعات حقایق را به دست آورید
فصل 6: اصل عمل - گروهی فعالیت‌های خود را هماهنگ کنید
فصل 7: اصل وحدت - فرماندهی فرمانده فرمان دهد
فصل 8: اصل سادگی - روش مستقیم را انتخاب کنید
فصل 9: اصل امنیت - تمام تمهیدات ضروری را برای حفاظت از خود فراهم کنید
فصل 10: اصل صرفه‌جویی - منابع خود را حفظ کنید
فصل 11: اصل غافلگیری - کارهای غیرمنتظره را انجام دهید
فصل 12: اصل بهره‌برداری - کارهایتان را دنبال کنید و به پایان برسانید
نتیجه‌گیری: اصول استراتژی - نظامی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پیروزی
نویسنده
مترجمکورش محمودی ده ده بیگلو
ناشر چاپیانتشارات افریز
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۲۶
زبانفارسی
شابک978-622-95283-2-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پیروزی

hossein heidary
۱۴۰۰/۳/۸
واقعا تجارت یک جنگه این کتاب شاهکار بود
reza vahabzadeh
۱۳۹۸/۷/۳
روان و تاثیر گذار
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب پیروزی

برای دریافت کتاب پیروزی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.