معرفی و دانلود کتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد

عکس جلد کتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد
قیمت:
29900 تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آغازی دوباره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آغازی دوباره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد

کتاب آغازی دوباره نوشتۀ جول اوستین، خودسازی و موفقیت را از دیدگاه دین مسیحیت تعریف می‌کند و به شما می‌گوید که چگونه با بهره‌مندی از آموزه‌های مذهبی می‌توان درون خود را پرورش داد و به موفقیت دست یافت.

اولین قدم موردنیاز برای بهره‌گیری از همۀ ظرفیت‌هایتان و بهترین تصمیمی که می‌توانید در زندگیتان بگیرید، این است که خداوند را در مرکزی‌ترین نقطه از زندگی خود قرار دهید. رمز این نکته که روزانه یک زندگی خارق‌العاده را زیست کنید این است که ارتباط خود را با خداوند بهتر و زیباتر سازید. باید ریشه‌های خود را به خداوند وصل کنید تا موفق شوید قدرتش را دریافت کنید و جان دوباره بگیرید تا هر فکر و طرحی که برای شما دارد، به نتیجه برسد.

تمامی رابطه‌ها در گذر زمان پرورش می‌یابند. خداوند از شما انتظار بی‌عیب و نقص بودن ندارد. او توقع ندارد که از همه چیز آگاه باشید. خدا تنها می‌خواهد هر بار یک قدم با او بردارید. دوست دارد لطفش را شامل حالتان کند و قسمتی از زندگی روزمره‌تان را شامل شود. ممکن است در آغاز برایتان عجیب باشد اما همانند هر ارتباط دیگری، هر چه بیشتر وقتتان را با خداوند سپری کنید، همه چیز آسان‌تر می‌شود. جول اوستین (Joel Osteen) دلیل خود برای نوشتن کتاب آغازی دوباره (Fresh start study guide) را این می‌داند که به شما کمک کند تا با خداوند ارتباط بهتری برقرار کنید و شیوه‌های پروردگار را بیاموزید!

شما باید اطمینان داشته باشید که خداوند از تمامی مشکلات، ناامیدی‌ها و مشکلاتتان بزرگ‌تر است. شاید اشتباهات بسیاری مرتکب شده باشید اما خداوند قادر است از این اتفاقات به سود شما استفاده کند. شاید اطرافیان به شما آسیب زده باشند اما اگر به خداوند اطمینان کنید، او شما را بار دیگر احیا می‌کند. تنها کافیست بر زندگی جدیدی که با او دارید تمرکز داشته باشید. بهتر است این طور فکر کنید که این هم یک تغییر فصلی است. زمانی که بهار جای زمستان را می‌گیرد، همۀ کهنگی‌های طبیعت نابود می‌شوند و زندگی‌های جدید شروعی دوباره پیدا می‌کنند.

زمانی که این کتاب را می‌خوانید، قلبتان را برای آنچه که خداوند آشکار می‌کند آماده سازید. در بخش اول کتاب در مورد هشت کلید مهم صحبت می‌شود تا بتوانید به خداوند متصل بمانید و در سایۀ لطف و برکت او به زندگی‌تان ادامه دهید. در بخش دوم، جول اوستین به شما کمک می‌کند تا با چیزی روبه‌رو شوید که اغلب به عنوان بزرگ‌ترین مانع اتصال‌تان به خداوند محسوب می‌شود، یعنی همان گذشته‌ای که برای شما و راه‌های جدید ارتباط با خداوند مانع ایجاد کرده‌اند. در بخش سوم منبع ارزشمندی از بینش و خردورزی فراهم شده است تا با کشف آن به مهم‌ترین و بزرگ‌ترین منبع الهام در ارتباط با خداوند دست پیدا کنید.

جملات برگزیده کتاب آغازی دوباره:

- با مسائل دنیوی سرگرم نشو. دنبال پول، شهرت، آینده، امکانات بزرگ و بزرگ‌تر نرو. دنبال خدا باش.

- جایی که می‌روی نسبت به جایی که بوده‌ای، بسیار بااهمیت‌تر است. اما اگر بر گذشته تمرکز کنی، دقیقاً همان‌جایی که هستی متوقف می‌شوی.

- از رویای خود صیانت کن. وقتی هیچ رویایی وجود نداشته باشد، آدمیان نابود می‌شوند.

- جرأت کن تا دوباره رویاپردازی کنی. جرأت کن تا رویاهای بزرگی برای زندگی داشته باشی و به خدا اعتماد کن که آن‌ها را برآورده کند.

- روح و ذهن خود را با زباله پر نکن. اگر وجود خود را با زباله پر کنی، خروجی تو نیز زباله خواهد بود.

- اگر با یک مشکل سخت دست‌وپنجه نرم می‌کنی، لزوماً انسان بدی نیستی.

- زندگی بهتری را برگزین. عزت را انتخاب کن. احترام را بپسند و آن‌ها را به نسل‌های بعدی منتقل کن.

با جول اوستین بیشتر آشنا شویم:

جول اسکات اوستین واعظ، نویسنده، کشیش تلویزیونی و کشیش ارشد کلیسای لیک وود (بزرگ‌ترین کلیسای پروتستان در تگزاس آمریکا) در 5 مارس 1963 متولد شد. خطبه‌های تلویزیونی او در هفته بیش از 7 میلیون و در ماه بیشتر از 20 میلیون بیننده در بیش از 100 کشور دنیا دارد.

اوستین هفت کتاب پرفروش نیویورک‌تایمز را نگاشته است. مردم دنیا به او لقب کشیش خنده‌رو را داده‌اند. جول در سایتش، خود را یک فرد متعهد به کمک به مردم در همۀ عرصه‌های زندگی معرفی کرده است که عشق بی‌قید و شرطی به حضرت عیسی مسیح دارد.

از دیگر آثار او می‌توان به غلبه بر خستگی، قدرت من هستم، زندگی بدون وابستگی، درخواست بزرگ داشته باشید، تفکر در سطحی بالاتر، رستگاری در تاریکی، قدر خودتان را بدانید، نسخه بهتر خودت، چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم و ... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب آغازی دوباره می‌خوانیم:

تن‌آسا نباش. به کمتر از بالاترین نعمت‌های خدا راضی نشو. هیچ‌گاه نمی‌توانی شرایطی را تغییر دهی که آن را تحمل می‌کنی. باید عزم خود را جزم کنی و بگویی: «همین است. من نمی‌خواهم زندگی‌ام را با عادات ناپسند، عصبانیت، افسردگی و شکست سپری کنم. من آن ژن‌ها را غیرفعال می‌کنم. من تصمیم می‌گیرم که به خانواده‌ام کمک کنم، نه اینکه آن‌ها را عقب بیندازم.»

تو می‌توانی همان کسی باشی که برای خانوادۀ خود ارثیه‌ای معنوی به جا می‌گذارد. می‌توانی تمام طلسم‌های خانوادگی را بشکنی و برکت خانوادگی را شروع کنی. لازم نیست انگور ترش بخوری. خداوند ناجی ازلی توست.

آری، شاید ژن‌های منفی به ارث رسیده باشند، اما به خاطر بسپار، پروردگار الهی تو ژن‌های جدیدی در وجودت نهاده است. این رگ و ریشۀ جدید سرشار از قدرت، پیروزی و نظم است. پر از برکت است. ژن‌های منفی را خاموش و چراغ تمام خوبی‌های خداوندی را روشن کن.

باور دارم و اعلام می‌کنم که اگر بیاموزی چگونه ژن‌های صحیح را فعال کنی و تصمیم بگیری که خداوند را ستایش کنی، تمام چرخه‌های منفی‌ای را خواهی شکست که تو را به گذشته متصل می‌کنند. تو و خانواده‌ات وارد سطح جدیدی از احترام، اعتبار و برکت می‌شوید. همیشه با فیض الهی زندگی می‌کنید و هرگز نفرین نخواهید شد.

به تو می‌گویم چگونه پدرم بر فقیرترین محلۀ فقیرنشین دوران کودکی خویش غلبه کرد و سخنران بزرگ‌ترین همایش کشور شد. قطعاً مخالفینی داشت و جای تعجب نیست که تمام اطرافیان او سعی کردند پدرم را منصرف کنند. آن‌ها می‌گفتند: «جان، تو هیچ‌وقت نمی‌توانی روی پای خود بایستی. بهتر است پیش ما بمانی و پنبه بچینی. تو فقط همین کار را بلد هستی. همین‌جا بمان، زیرا امن‌تر است.»

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
بخش اول: کلیدهای متصل ماندن به خداوند
کلید اول: چشم‌انتظار موهبت‌های خداوند باش
کلید دوم: خداوند را اولویت اول زندگی خود قرار بده
کلید سوم: تجربه‌های منفی را دور بریز
کلید چهارم: خود را پیروز بدان
کلید پنجم: از رویای خود صیانت کن
کلید ششم: از قدرت عبارت «من هستم» استفاده کن
کلید هفتم: طعام خویش را به‌دقت انتخاب کن
کلید هشتم: تمام موانع کمال را برطرف کن
بخش دوم: استانداردی جدید تعیین کن
بخش سوم: قدرت کلام خداوند
پیوست اول: شروع کن و با یاد خدا گام بردار
پیوست دوم: خداوند برای تمام نیازهایت پاسخی دارد
پیوست سوم: روایاتی برای مدیریت کردن افکار روزمره
پیوست چهارم: نیایش‌هایی دربارۀ قدرت کلام ما
پیوست پنجم: اقرارهای مثبت روزانه
دعای رستگاری
گام بعدی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آغازی دوباره: شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد
نویسنده
مترجمافسانه اکبرزاده مقدم
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات192
زبانفارسی
شابک978-622-220-167-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
29900 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آغازی دوباره

Nadin Hosseinali
۱۴۰۰/۱/۲۰
به جرات میتونم بگم یکی از تاثیرگزارترین کتابهایی که هرکس میتونه در تمام طول زندگیش، که نه یکبار، بلکه چندین مرتبه مطالعه‌اش کنه و هربار چیزهای زیادی رو یاد بگیره و به حس خوبش اضافه کنه، همین کتابه. این اثر هم، مثل تمامی نوشته‌های دیگه‌ی این نویسنده، شاهکار بود. من معتقدم هرکسی برای لذت بردن از و که زندگیش لحظاتش لازمه این کتاب رو مطالعه کنه. البته نه تنها این کتاب رو، بلکه تمامی نوشته‌های این نویسنده‌ی بی نظیر رو. چراکه ایمان دارم قبل از به اتمام رسیدن این کتاب و کتابهای دیگه‌ی این نویسنده، حال دل بی نظیر خواهد شد. یکدنیا حس و حال خوب رو برای تک تک افرادی که:
به سبک زندگی، تغییرات کوچکو بزرگی که در جهت سازندگی لحظه لحظه هاشون و نوع نگرششون اهمیت میدن (چراکه اگر غیر از این بود هرگز این کتاب و کتابهایی با این گونه محتوارو هرگز مطالعه نمیکردند) آرزو میکنم.
زیبا علیپور
۱۳۹۹/۷/۳۰
ماشا. به مبلغان اسلام که یه کتاب درست حسابی با این موضوع ندارن😕😕😕
mehran naemi
۱۳۹۹/۷/۲۹
با اینکه اصلا آدم مذهبی نیستم. ولی حرفهای این کتاب بشدت آرامم کرد، بطرز ساده و روانی جملات از ذهن تون میگذر بدون هیچگونه مقاومتی حرفهاش به دل میشینه
امیر خویی
۱۴۰۰/۳/۱۵
بنده پس از مطالعه و یادداشت برداری کل کتاب به این نتیجه رسیدم واقعا این کتاب عالی و کاربردی هست با به کارگیری روزانه روشها، عبارات تاکیدی و علی الخصوص هشت کلید میتوانیم اهداف خوبی را تعیین و با آرامش و لذت در مسیر رسیدن به آن‌ها، گام برداریم. امیدوارم هدایت الهی همه عزیزانی را که به آن باور دارند و به سوی این کتاب هدایت کند امیدوارم روزی برسد که کتابی به همین سبک و روش با بهره گیری از آیات قرآن تالیف بشه تا مسلمانان و همه دنیا، حس خوب هدایت خداوند را از طریق قرآن درک کنند. موفق و سلامت باشید
Abbas Jozian
۱۳۹۹/۷/۲۳
یه کتاب معنوی فوق العاده با ترجمه عالی، حتما این کتاب و کتاب قدرت فیض رو که بازم از جول اوستین هست مطالعه کنید به شدت ایمان درونی شما رو تقویت میکنه و خیلی برکت داره واقعاااااا
نسیم شاه ابر اهیمی
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
هنوز کتاب رو خودم نخوندم ولی فکر میکنم با توجه به نظر‌ها کتاب خوبی و مفیدی هست ولی یک نکته برای من جالبه باز تعصب دین قراره ما رو باانسانیت و ایمان آشنا کنه تمام ادیان قابل احترام هستند تا زمانی که تعصب نباشه الان این کتاب نوشته یک غیر مسلمانه پس چرا باوجوددونستن این مساله باز میبینیم تعصب هست که و اسلام کاملترینه دنیا رو بهتر ببینیم جنگ هفتاد دوملت همه را عذر بنه چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند.
ممنون از کتابراه من اقلیت هستم
امیر عبدالهی
۱۴۰۰/۲/۲۱
سلام دوستان و عاشقانه خدا و بی ریا، من واقعا این کتاب رو با دل و جان خواندم و با هر بخش آن لذت بردم و تازه انگار روح تازه‌ای بر من دمیده شد، این کتاب رو به تمام کسانی ک متن من رو میخوانن پیشنهاد میدهم واقعا عالیست و امیدوارم باعث این بشِ ک شناخت خودمون رو از این زندگی فانی متوجه کنیم و خود را بشناسیم و به خداوند بزرگ ک عاشقانه ما را دوست دارد نزدیک تر بشیم و روح خودمون را تعالی دهیم
فهیمه رسولی
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
من اینو. نخوندم ولی این نویسنده رو باور دارم و. حرفهاشو و. توی اینستاگرامم پست‌های انگیزشی زیادی میبینم. ک فوق العاده هستن و مطمینم کتابهاشم عالیه وبیصبرانه میخام تمام کتابهاشو بخونم ازمسئولین کتابراه عزیز میخام همه اثار ایشون رو به صوتی بزارن تا بشه استفاده کرد صوتی خیلی راحت تریم هم کامونو میکنیم هم جشمامون خسته نمیشه با این موبایلا
ممنونمممممم باعشق فهیمه.
Ahmadzia Latifi
۱۳۹۹/۹/۲۴
ما همه انسان هستیم همه اشتباهاتی میکنیم و بعد تنبیه میشویم اگر خداوند را صدا نکنیم و ازش طلب کمک نکنیم شاید نتوانیم دیگر خودمان را پیدا کنیم شاید نتوانیم حتا خودمان را ببخشیم چه بسا دیگران مارو ببخشد. گفتم خدایا کمکم کن که خیلی حالم خرابه خداوند این کتاب را به دستم داد خواندم هنوز تمام نشده ولی سرشارم از آرامش خداوندی
Amirreza Najafi
۱۴۰۰/۱۱/۷
کتابی انگیزه بخش و امید دهنده‌ای هست یعنی اگر نا امید شده اید حتما این کتاب خیلی کمکتون میکنه و هر کسی که کتاب رو بخونه و به چیز‌هایی که گفته شده عمل کنه یه تحول بزرگی توزندگیش ایجاد میشه و واقعا شروعی دوباره در زندگی رو حس میکنه
خوندن کتاب رو به همه پیشنهاد میدم چون محتوای خیلی مفیدی داره
ممنون از کتابراه
Mansour Torki
۱۳۹۹/۱۰/۵
سلام این کتاب مرا با خداوند و کلام او آشتی داد، باور نمی‌کنم که شخصی غیر مسلمان در کشوری غیر اسلام، چنین زیبا توانسته باشد خدا را بشناسد و او را به دیگران بشناساند. برای او و کتابراه دعا می‌کنم که تحت حمایت خداوند همیشه در مسیر درست حرکت کنند.
سارا سارایی
۱۴۰۰/۱/۴
سلام کتاب رو تموم کردم به نظرم خیلی خوب بود باید با دقت خوند تا نکته‌ی خوب و به درد بخور رو از کتاب بگیری و جملات زیبا وقشنگی که از خدا نوشته بسیار عالی هست
نکته‌ای میشه یاد گرفت حرکت کن تا خدا برات روبراه کنه و به خواستت برسونه
در کل پیشنهادم اینه حتما بخونین 😍😍😍
رویا روستایی
۱۳۹۹/۹/۱۳
خیلی فوق العاده هست این کتاب و آثار این نویسنده بی نظیره مرسی که از این فرد با ارزش کتاب می‌زارید و چیزی جز شناخت خدای حقیقی و خالق این جهان باعث آرامش آدم نیست و ارتباط صمیمی با خالق هست که حال انسان رو خب میده و اون رو از گناه و غم و هرچیز منفی به قدرت خودش آزاد می‌کنه
محمود آسائی
۱۳۹۹/۹/۱
درود بر کتابراه... واقعا لذت بردم از خوندن این کتاب... آرامش بسیار زیادی به من داد و به زبان ساده نشان داد خدا قدرت برتر است و در زیر سایه خداوند و با نگرش مثبت و اعتقاد و ایمان کامل به این قدرت به هر چه که بخواهیم میرسیم... سپاس.
KIMIA
۱۳۹۹/۸/۲۹
کتابی ک میتونه مسیر اشتباهت رو عوض کنه، اعتماد ب نفس، دوس داشتن خود، قبل از هر چیزی خودتو باید دوس داشته باشی، راه درست زندگی کردن و تغییر باورهای ذهنی و معجزه‌ی کائنات.... همه و همه توی یه کتاب
محشره
مشاهده همه نظرات 161

راهنمای مطالعه کتاب آغازی دوباره

برای دریافت کتاب آغازی دوباره و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.