معرفی و دانلود PDF کتاب اولین کتاب آموزشی من: وسایل نقلیه

عکس جلد کتاب اولین کتاب آموزشی من: وسایل نقلیه
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اولین کتاب آموزشی من: وسایل نقلیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اولین کتاب آموزشی من: وسایل نقلیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اولین کتاب آموزشی من: وسایل نقلیه

کتاب اولین کتاب آموزشی من: وسایل نقلیه نوشته‌ی کلر لوید و لوئیز تاکر، با بیانی ساده و تصاویری جذاب انواع وسایل نقلیه مانند دوچرخه، ماشین، هواپیما و... را همراه با قسمت‌های مختلف به کودکان می‌آموزد و باعث افزایش خلاقیت و مهارت‌های آن‌ها می‌شود.

درباره‌ی مجموعه اولین کتاب آموزشی من:

این مجموعه از کتاب‌ها شامل آموزش‌هایی کاربردی برای کودکان است که علاوه بر اینکه آن‌ها را سرگرم می‌کند، باعث افزایش خلاقیت و علاقه‌ی آن‌ها به کسب مهارت‌های مختلف می‌شود. مجموعه اولین کتاب آموزشی من برای کودکان دوست داشتنی و جذاب بوده و آن‌ها را از همان سنین خردسالی به یادگیری و آموختن علاقه‌مند و مشتاق می‌کند.

کتاب اولین کتاب آموزشی من: وسایل نقلیه مناسب چه کسانی است؟

کلر لوید (Clare Lloyd) و لوئیز تاکر (Louise Tucker) کتاب وسایل نقلیه (My First Things That Go) را برای کودکان 3 تا 6 سال تالیف کرده‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اولین کتاب آموزشی من: وسایل نقلیه
نویسنده،
مترجمحوا میرمحمدی
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
شابک978-622-95845-5-2
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب اولین کتاب آموزشی من: وسایل نقلیه

برای دریافت کتاب اولین کتاب آموزشی من: وسایل نقلیه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.