معرفی و دانلود کتاب جادوی چپکی 3: نمایش جادویی

عکس جلد کتاب جادوی چپکی 3: نمایش جادویی
قیمت:
۲۹۲۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب جادوی چپکی 3: نمایش جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جادوی چپکی 3: نمایش جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جادوی چپکی 3: نمایش جادویی

در کتاب جادوی چپکی 3: نمایش جادویی نوشته‌ی سارا ملانسکی، لورن میریکال و امیلی جنکینز، بچه‌های کلاس جادویی وارونه، خود را برای بزرگترین نمایش در مدرسه آماده می‌کنند. هر کدام از دانش‌آموزان می‌خواهند اجرایی بی‌نقص و عالی داشته باشند؛ آیا آن‌ها موفق می‌شوند یا باز هم دردسرهایی در راه است؟

موضوع کتاب جادوی چپکی 3: نمایش جادویی (Upside - Down Magic 3: Showing Off) چیست؟

قرار است یک نمایش استعدادیابی بزرگ در مدرسه برگزار شود، همه‌ی دانش‌آموزان برنامه‌ای خاص آماده کرده‌اند و هر کسی می‌خواهد که خودش بهترین اجرا را داشته باشد؛ نری و دوستانش هم می‌خواهند در این برنامه شرکت کنند، اما یک نگرانی بزرگ دارند اینکه قدرت جادویی‌شان که کنترلی روی آن ندارند، وسط برنامه دردسرساز شود...

درباره‌ی مجموعه جادوی چپکی:

سارا ملانسکی (Sarah Mlynowski) لورن میریکال (Lauren Myracle) امیلی جنکینز (Emily Jenkins) که از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز محسوب می‌شوند، این مجموعه لذت‌بخش را با همکاری یکدیگر به رشته تحریر درآورده‌اند. داستان‌های مجموعه جادوی چپکی در مورد چهار بچه به نام‌های الیوت، آندرکس، بکس و نری است که دانش‌آموزان کلاس وارونه جادویی هستند.

آن‌ها قدرت‌های جادویی خیلی خاصی دارند. مثلاً می‌توانند به ترکیب عجیبی از اژدها و گربه تبدیل شوند یا وقتی قرار است با انگشتشان آتش درست کنند همه جا را یخبندان می‌کنند و ... اما مشکل اینجاست که جادوی هر کدام از آن‌ها در بدترین زمان ممکن بروز می‌کند و باعث به وجود آمدن اتفاقاتی غیرقابل پیش‌بینی و هیجان‌انگیز می‌شود.

ماجراهای خیال‌انگیز و جذاب این مجموعه درباره‌‌ی لذت‌های زندگی است، حتی اگر هیچ چیز عادی و نرمال هم نباشد! این داستان‌های تخیلی به خوبی با دنیای کودکان ارتباط برقرار کرده و تجربه‌‌ای لذت‌بخش از خواندن کتاب‌های فانتزی و مهیج برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد. یک فیلم سینمایی اقتباس شده از این مجموعه نیز در سال 2020 ساخته شده است.

کتاب جادوی چپکی 3: نمایش جادویی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب فانتزی و شگفت‌انگیز برای کودکان سنین 7 تا 12 سال مهیج و جذاب است.

در بخشی از کتاب جادوی چپکی 3: نمایش جادویی می‌خوانیم:

مدرسه‌ی جادوی دان‌ویدِل از کلاس پنجم داشت تا هشتم. دانش‌آموزان به پنج دسته‌ تقسیم‌ می‌شدند: شعله‌ها، پروازی‌ها، چشمکی‌ها، تبدیلی‌ها و کُرکی‌ها. معلم کلاس پنجم جادوی وارونه، یعنی همان بچه‌های غیرمعمولی مثل نُری، خانم استار8 بود. خانم استار، ادبیات، مطالعات اجتماعی، ورزش، ریاضی و علوم بهشان یاد می‌داد و همچنین تمرین‌های خاصی که به درد جادوی وارونه‌شان می‌خورد؛ او ازشان می‌خواست با استعدادهای غیرمعمولی‌شان ارتباط برقرار کنند. آن‌ها برای این کار توی کلاس کله‌معلق می‌شدند، هولاهوپ می‌زدند، اجرای تفسیری انجام می‌دادند (هرچند هیچ‌کدامشان این ‌یکی را دوست نداشتند)، اعتماد گروهی را با هم تمرین می‌کردند، می‌کوشیدند تا عواطفشان را حس و استعدادهای جادویی‌شان را خلاقانه هدایت کنند.

امروز بعد از ریاضی نُری نقاله‌اش را سُر داد داخل میز. دوستش آندرس پادیلو مثل همیشه با طناب درازی که به کمربندش وصل شده بود، نزدیک سقف توی هوا تکان‌تکان می‌خورد. آندرس یک پسر پروازی وارونه بود. روزی که جادویش رو شد، بالا و بالا و بالا رفت و دیگر هیچ‌وقت پایین نیامد. به‌خاطر همین باید او را با طناب می‌بستند. نمی‌توانست جلوی بالا رفتنش را بگیرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جادوی چپکی 3: نمایش جادویی
نویسنده، ،
مترجممهناز بهرامی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۲
زبانفارسی
شابک978-600-462-185-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۲۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جادوی چپکی 3: نمایش جادویی

حسانه محمدصفت
۱۴۰۰/۷/۱۰
عالی بود مثل بقیه‌ی کتاب هاش خیلی قشنگ بود
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب جادوی چپکی 3: نمایش جادویی

برای دریافت کتاب جادوی چپکی 3: نمایش جادویی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.