معرفی و دانلود کتاب شخصیت شما همیشگی نیست

عکس جلد کتاب شخصیت شما همیشگی نیست
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شخصیت شما همیشگی نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شخصیت شما همیشگی نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شخصیت شما همیشگی نیست

اگر از آن دسته افرادی هستید که تاکنون سعی کرده‌اید تغییرات بزرگی در زندگی‌تان ایجاد کنید اما موفق نشده‌اید، کتاب شخصیت شما همیشگی نیست کمک‌‌تان می‌کند. بنجامین هاردی با راهنمایی‌هایی که ارائه می‌دهد شما را به خود واقعی‌تان می‌رساند.

درباره کتاب شخصیت شما همیشگی نیست:

اثر پیش رو علم و راهکار لازم، برای گیر نیفتادن در یک هویت یا الگوی از پیش‌ تعیین‌شده را برایتان فراهم می‌کند. در کتاب شخصیت شما همیشگی نیست (Personality isn't permanent)، شما مستقیم‌ترین، ساده‌ترین و مؤثرترین راه برای تغییر و رشد را خواهید آموخت. این یک روند علمی و اثبات شده است که می‌توانید بر آن تسلط پیدا کرده و آن را در زندگی خود اعمال کنید تا اطمینان یابید که دیگر هرگز در دام گذشته گیر نمی‌کنید و بر اساس آن تعریف نمی‌شوید.

در این کتاب، خواهید آموخت که شخصیت چگونه شکل می‌گیرد و چگونه می‌توانید شکل‌دهندۀ آن باشید. شما یاد خواهید گرفت که معمار و آهنگر شخصیت‌تان باشید؛ بنابراین قادر به ساختن خود خواهید بود. به‌طور خاص، دانستن این حقیقت که شخصیت دائمی نیست، به شما کمک خواهد کرد تا باورهای نادرست در مورد شخصیت که توانایی‌های اغلب افراد را محدود می‌کند کشف کنید.

کتابِ بنجامین هاردی (Benjamin Hardy) شما را به چالش می‌کشد تا مسئولیت زندگی خود را به عهده بگیرید. واقعیت این است که تعیین مسیر زندگی بر اساس آزمون‌های خودشناسی یا هر اقدام خارجی دیگری، روشی ابتدایی و تنبلانه است. به‌طور قطع، استفاده از این آزمون‌ها برای دستیابی به برخی اطلاعات و راهنمایی مفید است، اما تصمیم‌گیری بالغانه برای آینده، تعیین اهداف معنی‌دار و ارتقاء خود و دیگران از طریق آن هدف، تنها بر عهدۀ خودتان است و این شما هستید که می‌توانید آن‌ها را تعریف و خلق کنید.

این کتابی است که مؤثرترین راهکار برای رسیدن به شخصیتی که شما عامدانه و آگاهانه انتخاب کرده‌اید بدان بدل شوید را در اختیارتان قرار می‌دهد.

احساسات دریچۀ تغییر و تحول هستند. اگر هنگام مطالعه احساس کردید نمی‌خواهید به خواندن ادامه دهید، مقاومت کنید و جرئت داشته باشید. شما در آستانۀ روبه‌رو شدن با این حقیقت هستید: شما چه کسی هستید. آیا آماده‌اید که حقیقت را در مورد شخصیت خود یاد بگیرید؟

کمربند خود را محکم ببندید. بی‌تردید چیزهایی را خواهید خواند که پیش از این هرگز نخوانده‌اید؛ چیزهایی که می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد.

کتاب شخصیت شما همیشگی نیست به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید خودتان را بهتر و بیشتر بشناسید و تصمیمات درستی در زندگی‌تان بگیرید، این کتاب برای شماست.

جملات برگزیده کتاب شخصیت شما همیشگی نیست:

- شما فقط به اندازۀ اسرار خود بیمار هستید.
- گاهی اوقات گذشته سزاوار دادن فرصت دومی است.
- اشتباهی که بیش از یک بار تکرار شود، یک تصمیم است.
- زندگی به معنای یافتن خود نیست؛ زندگی یعنی ساختن خود.
- اگر یک ساعت اول صبح را از دست بدهید، به‌دنبال آن، باقی روز را از دست خواهید داد.
- چیزی به نام برون‌گرای خالص یا درون‌گرای خالص وجود ندارد. چنین فردی در آسایشگاه روانی خواهد بود.
- آنچه ما آن را آغاز می‌نامیم، اغلب پایان است. پایان دادن، شروع آغازی دیگر است. پایان همان جایی است که ما شروع می‌کنیم.
- دیدگاه شما درمورد اینکه می‌خواهید کجا یا چه کسی باشید، بزرگ‌ترین سرمایۀ شماست. بدون داشتن هدف، به هدف رسیدن دشوار است.

در بخشی از کتاب شخصیت شما همیشگی نیست می‌خوانیم:

برای اینکه بفهمید چگونه گذشته تغییر می‌کند، باید کمی در مورد نحوۀ کار حافظه و حتی به‌طور کلی دربارۀ «تاریخ» بدانید.

تاریخ به‌طور مداوم و بر اساس اینکه چه کسی داستان را بازگو می‌کند و چقدر از ماجرا گذشته است، تغییر می‌کند. به‌عنوان‌مثال، اگر کتابی تاریخی که در دهۀ 1950 در آمریکا دربارۀ ریشه‌های جنگ سرد نوشته شده است را بخوانید، پاسخ‌های قطعی و شواهد گسترده‌ای مبنی بر مقصر بودن شوروی به دست خواهید آورد. این کتاب به استیلای استالین در اروپای شرقی، امتناع وی از اعطای دموکراسی که به مردمش قول داده بود و تمایل وی برای گسترش کمونیسم به تمام گوشه و کنار جهان اشاره دارد.

اما اگر در اواخر دهۀ 1960 کتاب تاریخ ایالات متحده را انتخاب کنید، احتمالاً با داستان متفاوتی روبه‌رو خواهید شد. شما آرزوی آمریکا برای به دست آوردن کنترل اقتصادی اروپا برای تضمین نقش دلار در این کشورها را خواهید خواند. شما می‌توانید درمورد قدرت ترومن در کنفرانس پوتسدام و استفادۀ او از بمب اتم اطلاعاتی به دست آورید. اکنون به‌جای اینکه شوروی را مسئول بدانید، می‌فهمید که مسئولیت جنگ سرد درواقع بر عهدۀ واشنگتن بوده و استالین به‌دنبال از دست دادن بیش از بیست میلیون نفر در جنگ جهانی دوم، فقط تدافعی عمل کرده است.

در دهۀ 1980 و 1990، داستان از زاویۀ دید جدیدی دوباره بازگو می‌شود. مورخان استدلال می‌کنند که جنگ سرد با توجه به اختلافات ایدئولوژیکی موجود بین شرق و غرب اجتناب‌ناپذیر بوده است. حال درمی‌یابید که شما بیهوده به‌دنبال مقصر دانستن یک شخص یا حتی یک کشور ویژه بوده‌اید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه: یک آزمون خودشناسی زندگی مرا تقریباً نابود کرد
فصل اول: باورهای نادرست درمورد شخصیت
فصل دوم: حقیقت شخصیت
فصل سوم: شکل آسیب‌های خود را تغییر دهید
فصل چهارم: داستان خود را تغییر دهید
فصل پنجم: ضمیر ناخودآگاه خود را تقویت کنید
فصل ششم: محیط خود را دوباره طراحی کنید
نتیجه‌گیری: آیندۀ خود را در آغوش بگیرید تا گذشته‌تان را تغییر دهید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شخصیت شما همیشگی نیست
نویسنده
مترجمفریبا جعفری نمینی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۸۸
زبانفارسی
شابک978-622-220684-0
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شخصیت شما همیشگی نیست

علی ج
۱۴۰۰/۱۱/۷
نویسنده معتقد است آزمون‌های خودشناسی غیرعلمی و نادقیق هستند.
شخصیت ما ثابت نیست و در طول زمان تغییر می‌کند.
شخصیت ما غیرقابل تغییر نیست، بلکه انعطاف‌پذیر و تغییرپذیر است.
اهدافی که در زندگی انتخاب می‌کنیم و نقش‌هایی که در زندگی می‌پذیریم، به شخصیت ما شکل می‌دهد.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب شخصیت شما همیشگی نیست

برای دریافت کتاب شخصیت شما همیشگی نیست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.