معرفی و دانلود کتاب مسئله پول نیست

عکس جلد کتاب مسئله پول نیست
قیمت:
۲۵۹۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مسئله پول نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مسئله پول نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مسئله پول نیست

شاید اگر از شما بپرسند که رسیدن به درآمد و ثروتمند شدن از چه راهی امکان‌پذیر است، بلافاصله پاسخ دهید با کار و تمرکز بیشتر بر پول؛ اما باب پراکتور در کتاب مسئله پول نیست، نشان می‌دهد که این ایده تا چه اندازه می‌تواند ساده‌انگارانه و بی‌فایده باشد. پس به راستی، راز ثروتمند شدن و کسب پول چه چیزی است؟...

درباره‌ی کتاب مسئله پول نیست

امروزه، در ذهن بسیاری از افراد، کسب ثروت با کار و سختکوشی فراوان گره خورده است؛ اما با نگاهی به زندگی افراد موفق و ثروتمند متوجه می‌شویم که سختکوشی همه‌ چیز نیست. بلکه، عوامل زیادی می‌توانند دست به دست هم دهند تا شما از یک فرد معمولی، با شغلی معمولی، به یک انسان موفق و ثروتمند تبدیل شوید. کشف این عوامل تاثیرگذار، می‌تواند اولین و مهم‌ترین قدم شما برای رسیدن به همان زندگی‌ای باشد که آرزویش را دارید.

کتاب مسئله پول نیست (It's Not About the Money)، نوشته‌ی باب پراکتور، اثری درباره‌ی چگونگی دستیابی به ثروت و پول است؛ اما نه مانند سایر کتاب‌هایی که به این مسأله پرداخته‌اند؛ تمایز اثر نامبرده با کتاب‌هایی با موضوع مشابه، در روش نویسنده برای بررسی مسئله‌ی اصلی و کلیدی آن است.

نویسنده در کتاب مسئله پول نیست، این ایده‌ی با اهمیت را مطرح می‌کند که تمرکز بر کسب درآمد و به دست آوردن پول، روشی ناکافی برای رسیدن به مقصود است. شما با تحت کنترل درآوردن و هدایت ضمیر خودآگاهتان می‌توانید به آنچه می‌خواهید برسید؛ به عبارت بهتر، تغییر از درون ذهن شما آغاز می‌شود. تمرکز بر کاری که انجام می‌دهید و عشق به آن، می‌تواند به هموار شدن مسیری بینجامد که در پیش دارید؛ بنابراین اگر به پول، مانند ابزاری برای رسیدن به رشد خود و پرورش ذهنتان بیندیشید، نتیجه‌ای حاصل می‌شود که هیچ‌گاه در زندگی خود انتظارش را نداشته‌اید.

باب پراکتور، که سخنران انگیزشی و نویسنده‌ای ماهر در ژانر خودسازی است، در کتاب خود، مانند یک معلم دلسوز، شما را گام‌به‌گام برای رسیدن به موفقیت و ثروت همراهی می‌کند و با طرح تجربه‌هایی که خود در طی سالیان به دست آورده است، راهنمایی عملی را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ راهنمایی که می‌تواند زندگی شما را از این رو به آن رو کند.

در نکوداشت‌ کتاب مسئله پول نیست

- از زمانی که ایده‌ها و استراتژی‌های باب پراکتور را در زندگی شخصی خود به کار بستم، ثروتم بارها چند برابر شد. اکنون او بهترین نگرش‌ها و دیدگاه‌های خود را در این کتاب جمع‌آوری و ارائه کرده است. (جک کانفیلد، یکی از نویسندگان کتاب سوپ جوجه برای تقویت روح)

کتاب مسئله پول نیست برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب حاضر برای تمام کسانی که آرزوی ثروتمند شدن و موفقیت را در سر دارند، جذاب خواهد بود. همچنین کسانی که قصد پیمودن مسیر رشد و تعالی خود را دارند، این اثر را مفید و کاربردی خواهند یافت.

با باب پراکتور بیشتر آشنا شویم

باب پراکتور (Bob Proctor)، نویسنده، سخنران و معلم خودسازی است. ایده‌های او که بیشتر برپایه‌ی مفاهیمی چون قانون جذب، تغییر درون و ضمیر خودآگاه بنا شده، توانسته‌اند مسیر رسیدن به موفقیت و ثروت را برای بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا هموار کنند. باب پراکتور پس از ایفای نقش بازیگری در مستند راز (The Secret) به شهرتی بیش از پیش دست یافت. از دیگر کتاب‌های او می‌توان به «علم به دست آوردن ثروت»، «افکار همه چیز است»، «تو ثروتمند زاده شده‌ای» و «یازده قانون فراموش شده‌ی زندگی» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب مسئله پول نیست می‌خوانیم

این روزها توجه زیادی به ایده مدیریت زمان شده است. همه می‌خواهند بدانند چگونه می‌توانند کارهای بیشتری را در برنامه شلوغ خود جای دهند، اما چیزی به نام مدیریت زمان وجود ندارد: زمان یک نیروی ساکن است که هرگز تغییر نمی‌کند. شما هرگز نمی‌توانید آن را بیشتر کنید. درواقع، تنها کاری که می‌توانید انجام دهید، این است که فعالیت‌های خود را برای انجام کارهایی که بسیار مهم هستند، اولویت‌بندی کنید.

ممکن است فکر کنید که این همان معنی را می‌دهد، اما یک فرق مهم دارد. مدیریت زمان درباره مرتب کردن کارهایی است که تا حد امکان با زمان در دسترس شما مطابقت داشته باشد. اولویت‌بندی فقط روی کارهایی است که واقعاً مهم هستند و بقیه را نادیده می‌گیرد یا به‌طور کلی آن‌ها را حذف می‌کند.

واژه دیگری که اغلب استفاده می‌شود، بودجه‌بندی است. بسیاری از ما بودجه‌ها را برای تنظیم دوباره کارهایی که درحال‌حاضر انجام می‌شود، اختصاص می‌دهیم؛ به‌جای اولویت‌بندی موارد مهم و حذف موارد غیرضروری. تمرینی که پیش‌تر درباره حذف هزینه‌های غیرضروری به شما داده شد، مثال خوبی است. حتماً متوجه شده‌اید که در کل فصل‌های پیشین من حتی یک‌بار هم از واژه «بودجه» استفاده نکرده‌ام. این به‌این‌دلیل است که ما کارهایی که باید انجام دهیم تا به هدف خود برسیم را اولویت‌بندی کرده‌ایم. بودجه‌بندی به‌سادگی دوباره قابل‌تنظیم است. من فکر می‌کنم که مردم از اصطلاحاتی مانند «مدیریت زمان» و «بودجه‌بندی» استفاده می‌کنند تا خود را متقاعد کنند که در حال انجام کاری هستند، درحالی‌که آن‌ها فقط در حال بُر زدن همان فعالیت‌های قدیمی هستند!

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
فصل 1: پول، هدف نیست
فصل 2: تناقض
فصل 3: در فیلم شخصی خود، فردی اضافی نباشید
فصل 4: قصد، چشم‌انداز، اهداف
فصل 5: توهم بزرگ مدیریت زمان
فصل 6: الگوها، عملکرد و سود
فصل 7: در هم شکستن الگوها
فصل 8: سرعت خود را افزایش دهید و آرام باشید
فصل 9: از عشق خود استفاده و به معنای واقعی زندگی کنید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مسئله پول نیست
نویسنده
مترجمعباس غریبی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۸
زبانفارسی
شابک978-622-220-772-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۹۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مسئله پول نیست

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب مسئله پول نیست

برای دریافت کتاب مسئله پول نیست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.