معرفی و دانلود کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید

عکس جلد کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید

آیا می‌خواهید از زمان خود بیشترین استفاده را کنید اما راهش را نمی‌دانید؟ اد مایلت در کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید، با ارائه‌ی تجربیات، راهکارها و استراتژی‌های کاربردی به شما کمک می‌کند تا با کشف استعدادها و اهدافتان به نسخه‌ی بهتری از خود تبدیل شوید و از لحظات زندگی‌تان بیشترین بهره را ببرید.

درباره‌ی کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید:

متوسط طول عمر همه‌ی انسان‌ها تنها 78 سال است که از این زمان 28 سال آن صرف خوابیدن می‌شود، 11 سال به تماشای تلویزیون و گشت و گذار در اینترنت می‌گذرد، 11 سال کار، 4 سال رانندگی و سال‌هایی برای انجام کارهای روزمره مانند غذا خوردن، لباس پوشیدن و ... صرف خواهد شد. بنابراین تنها 8 سال برای زندگی کردن باقی می‌ماند. اگر همین الان به شما می‌گفتند فقط 8 سال فرصت دارید تا به آن چیزی که می‌خواهید برسید چه کار می‌کردید؟ توجه شما به زندگی چقدر عمیق‌تر می‌شد؟

اگر با افرادی که آخرهای عمرشان است مصاحبه کنید، اکثر آن‌ها می‌گویند که از فرصت‌های رفته‌ی زندگی‌شان پشیمان هستند؛ فرصت‌های استفاده نشده‌ای که دیگر هیچ‌وقت برنمی‌گردند. آن‌ها می‌گویند که زندگی همانند چشم بر هم زدنی گذشت و به خوبی از لحظه‌هایشان استفاده نکرده‌اند.

اغلب اوقات از خود می‌پرسیم چگونه از لحظات و فرصت‌های زندگی‌مان بیشترین بهره را ببریم و به ایده‌آل‌های خود دست پیدا کنیم؟ نویسنده در کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید (Maxout your life) تکنیک‌هایی را با شما در میان می‌گذارد که خود در زندگی‌اش به کار برده و به نتیجه رسیده است.

هر لحظه بسیار کوتاه و ارزشمند است که اکثرمان قدر آن را نمی‌دانیم. پس چرا بیشتر مردم سعی دارند تا آن لحظات را نادیده بگیرند؟ نویسنده این کتاب همیشه سعی داشته تا ابعاد زندگی‌اش را بزرگتر نماید و آنچه را که قابل دستیابی بوده کشف کند. عمر و زمان اندک ما منجر می‌شود تا خاطرات کمی از خود به جای بگذاریم، درصورتیکه زندگی آنقدر ارزش آن را دارد تا بتوانیم لحظات و خاطرات بزرگ‌تر و شیرین‌تری ایجاد کنیم و از بیشتر زمانمان استفاده نماییم.

بدون شک همه‌ی ما برای هدفی خاص متولد شده‌ایم. پس دستورالعمل‌های زندگی سعادتمندانه این است که هدایا و نعمت‌های زندگی‌مان را کشف کنیم و از آن‌ها برای ساختن سرنوشتمان به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم. بنابراین به دست آوردن هدایا و کشف استعدادها، سفر زندگی‌مان است. شما چه تصمیمی دارید؟ آیا می‌خواهید تنها بخشی از این سفر را طی کنید یا با تلاش بسیار آن را به پایان برسانید و به بهترین خود تبدیل شوید؟

اد مایلت قصد دارد در این کتاب به شما کمک کند تا هدف خود را کشف کنید و وقتی به پایان این زندگی رسیدید افسوس لحظات رفته را نخورید. او در این کتاب روش‌هایی را به شما آموزش می‌دهد که برای بهبود زمینه‌های اصلی زندگی‌اش به کار گرفته تا به نسخه‌ی عالی از خود تبدیل شوید.

کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید اهداف و استعداد‌هایتان را در زندگی کشف کنید و از زمانی که خداوند به شما هدیه داده است نهایت استفاده را ببرید، خواندن این کتاب به شما توصیه می‌شود.

با اد مایلت بیشتر آشنا شویم:

او در کالیفرنیا به دنیا آمد و در همان جا هم بزرگ شد. اد مایلت (Ed Mylett) از همان کودکی معتقد بود که نباید برای اهداف و رویاهای دیگران کار کرد بنابراین تصمیم گرفت که برای خودش کار کند. پدر او مهندسی بود که سخت کار می‌کرد تا همسر و شش فرزندش بتوانند زندگی کنند.

اد همیشه فکر و رویاهای بزرگ داشت و به دنبال راهی بود تا به آن‌ها دست پیدا کند. او سرانجام به این نتیجه رسید که اگر تنها 5 سال سخت کار کند قادر خواهد بود 60 - 50 سال آینده را هرکاری که دلش می‌خواهد انجام دهد. او و همسرش سخت کار کردند و در نهایت به یکی از قدرتمندترین تیم‌های تجاری در جهان تبدیل شدند. این در حالی بود که آن‌ها تنها 30 سال داشتند.

هم‌اکنون اد یکی از رهبران برتر تجارت در جهان است که سعی دارد با راهنمایی‌ها و مربیگری‌هایش به مردم کمک کند تا در هر زمینه‌ای که در زندگی می‌خواهند قهرمان شوند.

در بخشی از کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید می‌خوانیم:

ما همان هستیم که انجام می‌دهیم. به همین سادگی. داشتن روال مداوم و خاص برای کمک به من در رسیدن به سطح موفقیت، مشارکت و آرامش ذهنی که امروز دارم بسیار مهم بوده است.

بیشتر افراد فکر می‌کنند برای بیدار شدن و رفتن به محل کار هر روز باید انگیزه لازم را داشته باشند و به طور مداوم به دنبال انگیزه هستند. تفاوت واقعی بین افراد موفق و متوسط این است که افراد موفق چه انگیزه داشته باشند و چه نباشند کار خود را انجام می‌دهند! حرف من را اشتباه متوجه نشوید. الهام و انگیزه شرط لازم برای افزایش هر شرایطی است، اما آن‌ها هرگز همراه و یار ثابت شما نیستند.

عادات و آداب و رسوم همان چیزی است که ما را در روزهایی که انگیزه نداریم همراهی می‌کند. مردم تصور غلط دارند که همواره با انگیزه‌ترین افرادی هستند که برنده می‌شوند، اما این طور نیست. عادات خارق العاده همان چیزی است که باعث می‌شود افراد حتی در روزهایی که انگیزه ندارند، در سطح عالی تلاش کنند.

اگر انگیزه ندارید، کار کنید! بگذارید انگیزه شما از انجام کار ناشی شود. این شگرد کاتالیزوری برای ایجاد انگیزه است و نه برعکس. اقدام می‌تواند سبب ایجاد انگیزه شود.

من به آیین‌ها و روال‌های روزانه در زمان ضعف "نظم و انضباط" به شدت متکی هستم. وقتی ضعیف، خسته و تحت فشار هستید، ذهن و بدن شما وارد حالت عادت می‌شوند. به همین دلیل ایجاد عاداتی که به شما خدمت می‌کنند بسیار مهم است - عادات شما را قوی می‌کنند، حتی در روزهایی که شما آن را "احساس نمی‌کنید". این همان چیزی است که افراد نخبه را از بقیه جدا می‌کند.

آنچه فهمیدم این است که اگر بتوانم آغاز و پایان روز خود را کنترل کنم، احتمالاً توانایی کنترل وسط روز را هم دارم. اکثر افراد کنترل خود را در ده دقیقه اول از دست می‌دهند زیرا از خواب بیدار می‌شوند و بدون داشتن عادات مثبت دچار استرس می‌شوند و بلافاصله واکنش نشان می‌دهند. اگر ساختاری برای کمک به کنترل روز خود ندارید (حالت فعال)، پس مستعد ابتلا به هر چیزی هستید که زندگی به طرف شما پرتاب می‌کند (حالت واکنشی). واکنشی بودن، شما را از تصمیم‌گیری‌های استراتژیک باز می‌دارد و به جایی می‌روید که زندگی شما را به آن طرف پرتاب می‌کند. ایجاد عاداتی که ساختار مناسبی را فراهم می‌آورد، شانس بیشتری برای فعالیت فعالانه در مقابل واکنش‌پذیری ایجاد می‌کند.

اغلب از من سؤال می‌شود که کارهای روزمره و صبح من از چه اموری تشکیل شده است، بنابراین می‌خواستم عادات شخصی صبح خود را با شما در میان بگذارم تا بتوانید آنچه را برای شما مفید است در زندگی خود پیاده کنید. این روال سال‌ها برای من کار کرده است و به من این امکان را می‌دهد تا برای هر روز متمرکز، برازنده و از نظر ذهنی آماده باشم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل 1: ادی اسپاگتی چیزهایی برای من اتفاق می‌افتد، نه در من
فصل 2: روز خود را به بهترین شکل ممکن درآورید عادات و کارهای افراد نخبه
روال صبحگاهی
1. زود بیدار شوید.
قهرمانان فعال هستند.
2. آب بنوشید.
3. صبح سرد، شب گرم.
4. تمرینات هوازی سریع و حرکات کششی انجام دهید.
5. چند دقیقه سکوت کنید.
6. افکار خود را برای روز تنظیم کنید.
7. ورزش کنید.
8. صبحانه بخورید.
روال شامگاهی
فصل 3: ذهن خود را به بهترین شکل ممکن درآورید افکار خود را تغییر دهید تا باورهایتان تغییر کنند
نارضایتی سعادتمندانه
موفقیت یک شبه
فصل 4: اعتماد به نفس خود را به بهترین شکل ممکن درآورید تغییر هویت و کسب اعتماد به نفس
هویت شما چیست؟
بنابراین، چگونه هویت خود را بالا می‌بریم؟
1. از طریق انجمن‌های ما
2. در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی کار را انجام دهید.
3. اعتماد به نفس خود را توسعه دهید.
فصل 5: بدن خود را به بهترین شکل ممکن درآورید بالاترین انرژی ممکن
10 نکته برای رساندن بدن به عملکرد عالی.
فصل 6: تعیین اهداف خود را به بهترین شکل ممکن درآورید مهلت‌ها و جزئیات
فصل 7: اراده خود را برای پیروزی به بهترین شکل ممکن درآورید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید
نویسنده
مترجمساسان جعفرنیا
ناشر چاپیانتشارات سخن گستر
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۲
زبانفارسی
شابک978-600-247979-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید

Sina Gr.
۱۴۰۰/۷/۱۶
نویسنده این کتاب، فقط یه کتاب نوشته اونم این بوده_از فروش این کتاب سود خالص ۴۰۰ میلیون دلار بدست آورده، و علاوه بر اون خیلی هم معروف شده/واقعا عالیه این کتاب/
شقایق شفیعی
۱۴۰۰/۲/۲۳
کتاب کوتاه و خیلی مفیدی بود که راه‌های رسیدن به اهداف و تبدیل شدن به بهترین نسخه خود رو توضیح میده
Sajad m M
۱۴۰۰/۹/۲۴
کتاب خوب و میتونه ایده‌های خوبی به آدم بده، ارزش خوندن داره
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید

برای دریافت کتاب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن درآورید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.