معرفی و دانلود کتاب انسان در جستجوی اقتدار

عکس جلد کتاب انسان در جستجوی اقتدار
قیمت:
۳۵۹۰۰ تومان - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب انسان در جستجوی اقتدار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب انسان در جستجوی اقتدار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب انسان در جستجوی اقتدار

کتاب انسان در جستجوی اقتدار نوشته‌ی سعید گل محمدی، به شما یاد می‌دهد که چگونه تمام چیزهای به راستی مهم مانند زیبایی، عشق، شادی و آرامش درونی توسط نیروی ذهن خلق می‌شوند و شما چطور می‌توانید توسط آن‌ها به سمت بیداری و آگاهی حرکت کنید!

اقتدار، وقتی شروع می‌شود که متوجه شوید شما «متفکر» نیستید. زمانیکه به تماشاگری متفکر تبدیل شوید، سطح بالاتری از درک و آگاهی شما فعال خواهد شد. آن‌گاه کم کم متوجه می‌شوید که در پشت فکر، پهنه‌ی بزرگی از شعور وجود دارد که فکر فقط بخشی کوچک از آن است.

در بخشی از کتاب انسان در جستجوی اقتدار می‌خوانیم:

روزی روزگاری مرد جوانِ باهوشی می‌خواست قدم در راه کشف حقیقت بگذارد و شناخت بیشتر و بهتری از خود، کائنات و درنهایت از قوانین زندگی داشته باشد. او احساس شکست می‌کرد؛ اما کورسویی از امید در وجودش سوسو می‌زد.

او مدیر فروش یک شرکت انتشاراتی کوچک بود و همچنان امیدوار به روزهای آتی زندگی‌اش. احساس سردرگمی و بی‌هدفی می‌کرد و خلأ از درون او را می‌آزرد. پرسش‌های بسیاری داشت و هرگز نتوانسته بود با شرکت در کلاس‌های موفقیت، معنویت و مطالعه‌ی کتاب‌هایی در این زمینه پاسخی مناسب برای آن‌ها بیابد. با استادان بسیاری نیز درباره‌ی آن‌ها صحبت کرده بود؛ اما فایده‌ای نداشت.

همواره در رؤیای این بود که نگاه تازه‌ای نسبت به زندگی پیدا کند، شاید کتابی خاص را بخواند یا با استادی فرزانه آشنا شود که نگاه او را نسبت به زندگی و جهان هستی دگرگون سازد و مشکلات درونی‌اش را یکباره و برای همیشه خاتمه دهد.

چندین سال بود که هیچ معنا و هدفی در زندگی‌اش نداشت و تک‌تک ثانیه‌های زندگی‌اش، به کابوس تبدیل شده بود. در محل کار و خانه نیز با همه مشکل داشت و احساس سردرگمی می‌کرد.

اطرافیانش ازجمله همکارانش، دوستان صمیمی‌اش و حتی اعضای خانواده‌اش نیز در زندگی احساس سردرگمی می‌کردند، انگار که از گذر ایام خسته شده بودند. به‌ نظر می‌رسید همه‌ی اطرافیانش، پاک هوش و حواسشان را از دست داده بودند و جملگی هیچ هدف و معنایی در زندگی‌شان نداشتند. از این رو جرئت نداشت به اطرافیانش درباره‌ی مشکلات و پرسش‌هایی که در سر دارد چیزی بگوید و ابراز کند که قصد دارد زندگی‌اش را تغییر دهد. او می‌دانست که آن‌ها حرفش را یک شوخی می‌پندارند و مسخره‌اش می‌کنند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب انسان در جستجوی اقتدار
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۸
زبانفارسی
شابک978-964-236-581-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۵۹۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب انسان در جستجوی اقتدار

امیر فرزین
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
کتاب عالی و تاثیر گذاری برای من بود مطالب کتاب بسیار مفهومی و عمیق و چالش بر انگیز هست.
Arash Safari
۱۳۹۹/۵/۲۲
کتاب تاثیرگذاریه. ارزش مطالعه داره
Mohsen Peyrovi
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
ادم دور میبره و مجبور میکنه دوباره به خودت فک کنی.
the old company
۱۳۹۸/۱۲/۹
والا یه نگاه خلاصه که بهش گردم انگار زندگی خودم رو دیدم
Maral Yeganeh
۱۴۰۰/۱/۲
دید من و نسبت به زندگی به شدت تغییر داد
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب انسان در جستجوی اقتدار

برای دریافت کتاب انسان در جستجوی اقتدار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.