معرفی و دانلود کتاب زندگی‌ات را مرتب کن!: راهنمایی ساده برای مرتب کردن و سازماندهی ذهن و زندگی

عکس جلد کتاب زندگی‌ات را مرتب کن!: راهنمایی ساده برای مرتب کردن و سازماندهی ذهن و زندگی
قیمت:
18000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زندگی‌ات را مرتب کن! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زندگی‌ات را مرتب کن! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگی‌ات را مرتب کن!: راهنمایی ساده برای مرتب کردن و سازماندهی ذهن و زندگی

تابه‌حال برایتان اتفاق افتاده که از حجم زیاد وسایل خود کلافه شوید و احساس خفگی کنید؟ کتاب زندگی‌ات را مرتب کن! نوشته اولیویا تلفورد یک راهنمای بی‌نظیر و کاربردی برای شماست که به کمک آن بهترین شیوه مرتب‌سازی وسایل و نظم بخشیدن به خانه و ذهن خود را می‌آموزید. اگر می‌خواهید از شر وسایل و افکار اضافی خلاص شوید ولی نمی‌دانید از کجا شروع کنید، پیشنهاد می‌کنیم ‌این کتاب پرفروش را بخوانید.

درباره کتاب زندگی‌ات را مرتب کن!

خیلی وقت‌ها، زمانی که کمدتان را باز می‌کنید، با حجمی از لباس‌ها یا وسایلی روبه‌رو می‌شوید که شاید سال به سال هم از آن‌ها استفاده نکنید! چیزهایی که فقط جای شما را تنگ کرده‌اند و خیلی وقت‌ها حس استرس و اضطراب یا کلافگی و تشویش را برایتان به‌وجود می‌آورند. این اتفاق در روابط و دوستی‌ها هم اتفاق می‌افتد و اگر خوب نگاه کنید،‌ می‌بینید دور و اطرافتان پر از آدم‌های اضافه و حتی مزاحم است. یعنی علاوه‌بر اینکه اتاق خواب، خانه یا کمدتان شلوغ و به‌هم‌ریخته است، درون مغزتان هم پر از آشوب و آشفتگی است.

اما راه‌حل خلاصی از این وضعیت چیست؟ اصلاً می‌دانید چرا باید وسایل اضافی خودتان را دور بریزید یا آدم‌های سمی را از زندگی خود کنار بگذارید؟

کتاب زندگی‌ات را مرتب کن! (The Art of Minimalism) یک راهنمای جامع و ساده برای نظم بخشیدن به زندگی و ذهن شماست که کمک می‌کند عوامل آشفتگی را از خانه،‌ فکر و یا روابطتان حذف کنید و به یک آرامش درونی منحصربه‌فرد دست یابید. اولیویا تلفورد (Olivia Telford) در کتاب اثربخش خود،‌ ده اقدام مهم را برای دوری از شلوغی به شما می‌آموزد و با یک نتیجه‌گیری و جمع‌بندی خوب،‌ آن را به ‌پایان می‌رساند.

با خواندن این کتاب می‌آموزید که چگونه دارایی‌های اضافه و شلوغی‌های ذهن،‌ شما را از رسیدن به رویاهایتان باز می‌دارد. با عمل کردن به توصیه‌های تلفورد مطمئن باشید که تا سال‌های طولانی، نظم و آرامش را درون خود حفظ می‌کنید.

نکوداشت‌های کتاب زندگی‌ات را مرتب کن!

- این اثر زیبا از اولیویا تلفورد درس ارزشمندی را درباره نظم‌ بخشیدن به دارایی‌ها می‌آموزد و شما را به سمت مراقبت از روحتان هدایت می‌کند. (دانیل والتر، نویسنده)

- زندگی‌ات را مرتب کن یک کتاب شگفت‌انگیز است که به شما نشان می‌دهد زندگی کردن با دارایی‌های کمتر، چگونه شما را قدرتمندتر می‌کند. خواندن این کتاب به شدت توصیه می‌شود. (بلا جین، نویسنده)

- با خواندن این کتاب تکنیک‌های جامع و ساده‌ای را خواهید یافت که به کمک آن‌ها می‌توانید زندگی خودتان را سازماندهی کنید. (جودی دایر، نویسنده)

کتاب زندگی‌ات را مرتب کن! برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از آن دسته آدم‌هایی هستید که از سبک زندگی مینیمال و ساده لذت می‌برید و دوست دارید آرامش و رضایت درونی را در زندگی خود تجربه کنید، این کتاب مناسب شماست.

با اولیویا تلفورد بیشتر آشنا شویم

ازجمله نویسندگانی که به گسترش سبک زندگی مینیمال کمک کرده است،‌ می‌‎توان به اولیویا تلفورد اشاره کرد. این نویسنده دانمارکی به خاطر زندگی سختی که داشت و محیط آشفته‌ای که در آن متولد شده و رشد کرده بود،‌ همواره تلاش می‌کرد تا محیط اطرافش را کنترل کند و مراقبت از روح خود را جدی بگیرد.

او با نوشتن این اثر،‌ نشان داد که راز شاد زیستن در دارایی‌های زیاد نیست و در بسیاری از موارد، شلوغ بودن زندگی،‌ جلوی رسیدن به خواسته‌ها را می‌گیرد! از دیگر آثار تلفورد می‌توان به کتاب «درمان شناختی رفتاری به زبان ساده» اشاره کرد.

در بخشی ازکتاب زندگی‌ات را مرتب کن! می‌خوانیم

ما در جهانی زندگی می‌کنیم که همه چیز بلافاصله به ما داده می‌شود؛ غذاهای مایکروویوی درست می‌کنیم یا به جای آشپزی از رستورانی فست فودی همبرگر می‌گیریم، به جای ورزش کردن از لیپوساکشن استفاده می‌کنیم، به جای پس‌انداز کردن و خرید یک کالا، آن را قسطی می‌خریم و این فهرست بی‌پایان است. جامعه به ما آموخته چیزی را که می‌خواهیم چنگ بزنیم و با خود ببریم، بنابراین تحمل تلاش برای به دست آوردن آن را نداریم. ما به مدرسه می‌رویم و به ما گفته می‌شود روی انتخاب راه درست حرفه‌ای تمرکز کنیم، اما برای تمرکز روی انتخاب ویژگی درستِ مسیر چه اتفاقی می‌افتد؟ امروز به‌ندرت ویژگی‌هایی مانند پشتکار، عزم راسخ و توجه به جزییات را در فردی پیدا می‌کنیم. چه در خانه و چه در محل کار، فکر می‌کنیم می‌توانیم با حداقلِ کارها کنار بیاییم، اما در عین حال منتظر دیدن نتایج شگرف هستیم. متأسفم شما را ناامید می‌کنم، اما زندگی به این شکل عمل نمی‌کند. وقتی به چیزهای اندکی که در اختیار دارید وفادار باشید، یعنی بیش‌ترین تلاش خود را برای انجام یک فعالیت به کار گیرید، حتی وقتی آن کار را دوست ندارید، از نظر استراتژیکی خود را در مسیر موفقیت قرار داده‌اید.

برای نمونه اگر در حال حاضر خانه‌‌ای را اجاره کرده‌اید، اما قصد دارید خانه‌ای از آنِ خود داشته باشید، با آن منزل طوری رفتار کنید، انگار مأموریت شما این است که آن را مال خود کنید. از آن‌جا که می‌دانید فرش‌ها متعلق به شما نیستند آن‌ها را لکه‌دار نکنید، دیوارها را به دلیل آویزان کردن عکس‌های‌تان سوراخ نکنید مگر این‌که قصد داشته باشید پیش از ترک آن‌جا، آن‌ها را تعمیر کنید. اگر نمی‌توان با دارایی فرد دیگری به شما اعتماد کرد، چرا باید با دارایی خودتان مورد اعتماد قرار گیرید‌؟

بنابراین برای خاتمه بخشیدن به این فصل، درس شخصی من در موفقیت این است که قدرِ آن‌چه را که دارید بدانید و کاری را که شروع کرده‌اید به پایان برسانید.

فهرست مطالب کتاب

با مرتب کردن تختخواب‌تان شروع کنید
مرتب‌سازی دقیقاً چیست؟
منظم شدن مزایا
مرتب‌سازی و تغییرات غیرمنتظره
ایجاد حس نظم
چالش سی روزه‌ی ضربه‌فنی کردن
سروسامان دادن به روابط خلاص شدن از دست دوستان منفی
ساماندهی افکار ذهن خود را از کانال خارج کنید
ساماندهی افکار قدرت تفکر مثبت
ساماندهی روز ارتقای مهارت‌های مدیریت زمان
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زندگی‌ات را مرتب کن!: راهنمایی ساده برای مرتب کردن و سازماندهی ذهن و زندگی
نویسنده
مترجمفاطمه محمدصادق
ناشر چاپینشر سنگ
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات102
زبانفارسی
شابک978-622-7383-16-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
18000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زندگی‌ات را مرتب کن!

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب زندگی‌ات را مرتب کن!

برای دریافت کتاب زندگی‌ات را مرتب کن! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.