معرفی و دانلود کتاب غریبه‌ای در مه

عکس جلد کتاب غریبه‌ای در مه
قیمت:
۴۰۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب غریبه‌ای در مه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب غریبه‌ای در مه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب غریبه‌ای در مه

کتاب غریبه‌ای در مه به قلم رزمری بوردر، شامل 6 داستان کوتاه، مهیج و جذاب در ژانر وحشت از نویسندگان بنام و مشهور ادبیات کلاسیک انگلیس، از جمه برام استوکر است.

رزمری بوردر (Rosemary Border) داستان‌های کتاب غریبه‌ای در مه (Ghost stories) را به گونه‌ای کنار هم قرار داده که شما حین خواندن، با کاراکترها همزاد پنداری کرده و از شیرینی هیجان آمیخته با وحشت، بسیار لذت خواهید برد.

در بخشی از کتاب غریبه‌ای در مه می‌خوانیم:

در نور آتش چشم‌هایشان مانند چراغ‌های کوچکی می‌درخشیدند اما مور داشت به آن‌ها عادت می‌کرد. آن‌ها به نظر سرگرم‌ کننده می‌آمدند تا وحشی. گاهی موش‌های شجاع‌تر کف اتاق می‌دویدند یا از عکس‌ها بالا می‌رفتند. وقتی دوباره مور را اذیت می‌کردند او کاغذهایش را به سمت‌شان تکان می‌داد و آن‌ها یک‌باره به سوی سوراخ‌هایشان می‌دویدند. بدین ترتیب اولین پاس شب نسبتا به آرامی گذشت. مور چندین ساعت سخت کار کرد.

همان‌ موقع سکوتی ناگهانی او را آزرد. صدایی از دویدن و جیرجیر موش‌ها به گوش نمی‌رسید. آن اتاق بزرگ به ساکتی یک گورستان بود. مور به یاد دیشب افتاد. به صندلی کنار نظر انداخت و شوکه شد. آن‌جا روی صندلیِ پشت بلند بلوطی همان موش بزرگ نشسته و با نفرت به او چشم دوخته بود. مور بدون معطلی نزدیک‌ترین کتاب را برداشت و به سمتش پرتاب کرد اما به موش نخورد و حرکتی هم نکرد. مور دوباره سیخ را برداشت. باز هم موش از طناب ناقوس بالا کشید.

یک‌دفعه موش‌ها شروع به سر و صدا و جیرجیر کردند. مور نتوانست ببیند که موش کجا رفت؟ نور چراغ به بالای آن سقف بلند نمی‌رسید و آتش هم با نور کمی می‌سوخت. مور به ساعتش نگاهی کرد. تقریبا نیمه‌شب بود. او هیزم بیش‌تری در آتش ریخت و یک قوری چای درست کرده، سپس روی صندلی بزرگ بلوطی نشست و از نوشیدن چای لذت برد. با خودش فکر کرد:

- نمی‌دانم آن موش پیر الان کجاست؟ فردا صبح باید یک تله‌موش بخرم.

او چراغ دیگری روشن کرد. آن‌ را جایی گذاشت که بتواند گوشه‌ی سمت راست دیوار نزدیک بخاری را روشن کند. چندین کتاب نیز آماده کرد تا به طرف آن جانور بیاندازد.

فهرست مطالب کتاب

بازی با نام خودم
خانه‌ی قاضی
غریبه‌ای در مِه
اقرار چارلز لینکوورث
کالسکه‌ی ارواح
دایره‌ی کامل

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب غریبه‌ای در مه
نویسنده
مترجمروشنک حسینی
ناشر چاپیانتشارات فرآیین
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۸۰
زبانفارسی
شابک978-600-94669-6-2
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۴۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب غریبه‌ای در مه

Elaheh Tabatabaee
۱۳۹۹/۹/۱
مجموعه چند داستان در ژانر وحشت (خانه قاضی وبازی با نام خودم) ولی بنظرم دوتا از داستان‌های غریبه‌ای در مه و دایره کامل رازآلودتر وکلاً جالبتر از بقیه بودن.
ارام ا
۱۳۹۸/۱۲/۱۶
از نظر من کتاب جالبی نیست. خیلی پیش پا افتاده و تخیلی
مهتاب اقایی
۱۳۹۹/۱/۱۳
ترسناک نبود. غیر قابل باور هم نبود.
امیرحسین کریم زاده
۱۴۰۱/۶/۶
به درد سنین زیر ۱۵ سال میخوره.
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب غریبه‌ای در مه

برای دریافت کتاب غریبه‌ای در مه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.