معرفی و دانلود کتاب صوتی متولد 16 آگوست

عکس جلد کتاب صوتی متولد 16 آگوست
قیمت:
58000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی متولد 16 آگوست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی متولد 16 آگوست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی متولد 16 آگوست

کتاب صوتی متولد 16 آگوست نوشته سپیده محمدیان زندگی مادران اوتیسم را به تصویر می‌کشد و در قالب رابطه‌ی پدر و دختری است که پدر برای بازگرداندن دخترش به کشور تلاش می‌کند.

شخصیت اصلی این رمان بنا بر ماجراها و اتفاقاتی از کشور مهاجرت کرده و حالا در گوشه دیگری از جهان، سر کردن با کودکان اوتیسم و مادران آن‌ها معنا و مفهومی به زندگی‌اش داده است، با سفر پدر برای بازگرداندن او به خانه، سعی دارد درست‌ترین تصمیم ممکن را بگیرد.

متولد 16 آگوست ورود به حباب تنهایی آدم‌ها، هراسشان از مرگ، حسرتشان در عشق و اندوهشان در پذیرش واقعیت‌هاى انکار ناپذیر زندگی‌شان است. تجربه مقطعی از زندگی است که شکاف میان رویاهای زنگ زده گذشته و باور آینده‌ای عاری از آن‌ها به چشم می‌آید. ترس از دل بستن و دل کندن، هراس از دست دادن کسانی که چون جان دوستشان داریم و در پایان تن دادن به تغییر، گذرگاه‌هایی است که آدم‌های داستان متولد 16 آگوست از آن عبور می‌کنند.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی متولد 16 آگوست می‌شنویم:

«من از خداحافظی‌های طولانی بیزارم. یه خداحافظی طولانی، مثل پریدن از یک ارتفاع بلنده. هر چقدر دل ‌دل کنی، هر چقدر این پا و اون پا کنی فقط سخت‌ترش می‌کنی. باید چشماتو ببندی و یک دفعه بپری… قبل از اینکه ترس نگه‌ات داره… برای همین من از خداحافظی‌های طولانی بیزارم.»

«یک چمدان بزرگ مشکی که از زیپش منگوله بافت زرشکی رنگی آویزان بود، روی ریل قرار گرفت. حمید چمدانش را از دور دید. کنارش مسافر دیگری که سگی همراه داشت، ایستاده بود. سگ، خسته از پرواز طولانی، روی زمین خوابیده و چشم‌های درشت سیاهش را به ریل دوخته بود. چشم حمید به منگوله‌های زرشکی بود. 
نگار دست‌هایش را دو طرف صورت حمید گذاشته بود: «با ته‌ریش حسابی شبیه پدرها هستی.» 
دست‌هایش بوی توت فرنگی می‌داد و خیال حمید را پرتاب می‌کرد به یک جای خیلی دور. از موهایش که بوی خنک و ملایمی داشت، منگوله‌های بافت زرشکی را باز کرده و به زیپ چمدان حمید بسته بود: «این طوری بین همه‌ی چمدونای سیاه، راحت پیداش می‌کنی.» 
و حمید بیخودی خیال کرده بود که نکند نگار را گم کند. نکند دخترش دلدار را گم کند. مثل مادر، برادرها و یا همه‌ی آدم‌های مهم دیگر در زندگی‌اش که گمشان کرده بود. نه که دقیقاً گم شده باشند. درست و دقیق جایشان را می‌دانست. در قبرستانی در جنوب، قطعه‌ای از بهشت زهرا و یا جایی آن سوی دنیا.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
35 دقیقه
بخش اول
29 دقیقه
بخش دوم
31 دقیقه
بخش سوم
46 دقیقه
بخش چهارم
33 دقیقه
بخش پنجم
32 دقیقه
بخش ششم
51 دقیقه
بخش هفتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی متولد 16 آگوست
نویسنده
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر چاپیانتشارات روشنگران و مطالعات زنان
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
58000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی متولد 16 آگوست

برای دریافت کتاب صوتی متولد 16 آگوست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.