معرفی و دانلود کتاب صوتی مسافرخانه، بندر، بارانداز

عکس جلد کتاب صوتی مسافرخانه، بندر، بارانداز
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مسافرخانه، بندر، بارانداز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مسافرخانه، بندر، بارانداز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مسافرخانه، بندر، بارانداز

داستان کتاب صوتی مسافرخانه، بندر، بارانداز نوشته احمدرضا احمدی، از زبان شاعری نسبتا جوان روایت می‌شود که در مسافرخانه‌ای مشغول به‌ کار می‌شود. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

صاحب مسافرخانه که پیرمردی مکار و مرموز است، پس از چندی از شاعر می‌خواهد که پیش‌مرگش باشد و غذاهایی را که آشپزها می‌پزند، اول او بچشد. مرد شاعر رفته رفته با ساکنان این مسافرخان عجیب آشنا می‌شود. با آشپزها، دختر زیبای صاحب مسافرخانه که به او دل بسته، پیرزن نظافت‌چی که می‌خواهد مادرش باشد و زن سیاه‌پوشی که در طبقه هفتم ساکن است و اجازه ندارد با کسی هم‌صحبت شود.

سبک داستان و نگارش کتاب سبک خاصی است و شاید نتوان آن را در ذیل سبک‌های رایج و متداول دسته‌بندی کرد، اگر شنونده با قلم احمدی آشنا باشد به این مسئله پی می‌برد که متن از نظر سبک نگارش و محتوی بسیار شبیه به اشعار نویسنده است، در داستان نیز اشعار مختلفی که از زبان شخص اول داستان سروده شده‌اند، وجود دارد.

این رمان هشتاد قسمت دارد که هر قسمت دقیقا ادامه قسمت قبلی نیست اما داستان دارای یک نظم پیوسته است. متناسب با فضای داستان که هر لحظه بین واقعیت و خیال شناور است، در اجرا هم به این در هم‌ تنیدگی دو دنیا توجه شده‌ است.

در قسمتی از کتاب صوتی مسافرخانه، بندر، بارانداز می‌شنویم:

در باران راه می‌رفتیم، هر دو خیس خیس شده بودیم. من غمگین بودم. وقتی به مسافرخانه رسیدیم، هر کدام به اتاق خودمان رفتیم؛ من در زیرزمین و دختر در طبقه هفتم، در طبقه صاحب مسافرخانه و زنی که همیشه سایه‌اش را در پشت پرده دیده بودم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
۲۳ دقیقه
قسمت اول
۲۱ دقیقه
قسمت دوم
۲۵ دقیقه
قسمت سوم
۲۴ دقیقه
قسمت چهارم
۲۲ دقیقه
قسمت پنجم
۲۲ دقیقه
قسمت ششم
۲۹ دقیقه
قسمت هفتم
۱۸ دقیقه
قسمت هشتم
۲۳ دقیقه
قسمت نهم
۲۳ دقیقه
قسمت دهم
۲۳ دقیقه
قسمت یازدهم
۲۸ دقیقه
قسمت دوازدهم
۲۸ دقیقه
قسمت سیزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مسافرخانه، بندر، بارانداز
نویسنده
گویندهرضا عمرانی
ناشر چاپینشر ثالث
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مسافرخانه، بندر، بارانداز

عیاری بکتاش
۱۳۹۹/۹/۴
بنظر من اثر خیلی ضعیفی بود
فقط نویسنده ایرانی بود وگرنه هیچ چیزش نه کاراکترها نه مکان‌ها نه حال هوای رمان به ایران نمیخوره. منو که اصلا جذب نکرد و بکسی شنیدنش پیشنهاد نمیکنم. از آقای عمرانی تعجب میکنم که با اون صدای گیرای که داره اجرای همچین اثر ضعیفی قبول کرده همین موضوع بود که منو به اشتباه انداخت رمان دانلود کردم%
★☆☆☆☆۱از۵ستاره
مینا مصلایی
۱۳۹۸/۶/۲۰
من عاشق فضا و اتمسفر این کتاب شدم. گویندگانش هم عالی ان
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مسافرخانه، بندر، بارانداز

برای دریافت کتاب صوتی مسافرخانه، بندر، بارانداز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.